• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
Čauky Kamčo :slight_smile:
Pořád tě trápí ty předmrchovské stavy?
10. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenus ty si aspon doma a mozes sa ist napit s kamaradkami ale co ja ,ked vsetci su doma :unamused:
naposledy som pila pred svdbou ,ked som mala rozlucku zo slobodou a od vtedy mozno 1poharik vina.
tu nemam nikoho takeho s kym bych mohla ist a ak aj dakto je ,tak vzdy je to tak,ze ked ja mam volno vsetci pracuju alebo naopak :unamused:
10. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni pořád..a sem i bez nálady...Jindy by mě to tak nevzalo--negativní test,ale ted že mám i léky tak jsem si fakt myslela že by to mohlo vyjít..A ono nic :frowning2: No co se dá dělat,uvidíme jak se vše vyvine a co dál
10. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni a já myslela, že máš s kým jít posedět ke skleničce vína :frowning2: To je škoda, tak alespoň s Miroslavem si občas nějak vyjdete, ne :wink:

Kamčo, tyhle pocity znám, taky jsem na clostík hrozně spoléhala a nic a pak jsem z toho byla hotová. A proto jsem si řekla, že už na to kašlu, že se můžu spoléhat akorát sama na sebe a určitě ne na léky. Kami, mrcha ještě nepřišla a čárky se můžou objevit i později, tak se netrap :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca ak ti to pomoze mne uz 2x doki povedal po pichnuti pregnylu ,ze chod domov snazilkuj a za 2tyzdne prides,ze si tehu.
no a aj som prisla ale tehu som nebola :unamused: viem,ze to asi moc nepomoze ale aspon takto
ja som mala duphaston 8mesiacov a potom clostil a nic a teraz cakam na sobotu lebo idem ku tekej speci doktorke na neplodnost co ona povie ako dalej
a este aj ten sprosty spermos nam vysiel zle :frowning2:

neboj raz sa to podarit musi :slight_smile:

dasa sa asi sla udobrovat :grinning:
10. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no mam tu par kamaratiek ale vacsina z toho ma male deti napr.zuzana ty sa od nich ani nepohnu a potom tie ostatne sa akosy miname koli praci ,jednoducho nie je cas.

ale za to vzdy ked pridem domov tak si vzdy vyrazime so susedami na taku nemsiu jazdu a aspon to ma utesi.juuj uz aby bol september :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jsem v tomhle ohledu spíš pesimistka..nevěřím ve dvě čárky..test mě nikdy nezklamal :grinning: A jestli sem měla ovulku hodně pozdě to ví sám ten nejvyšší.. :grinning: bo já se neměřila.Takže jsem přesvědčená že už z toho nic nebude. :frowning2: :wink:
10. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa tak doufám že ti to u té doktorky dopadne dobře a že vám pomůžou k miminku.. :wink:
10. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
moa ake hodnoty spg vam povedali že máte
10. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jeri teba som tu tiez davno uz nestretla :wink:
no tak mame 94%zlych a iba 6%ok
pocet 18milion a ma byt viac ako 20mil
morfologia 94%abnormalnych a ma byt menej ako 85%
10. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj clostilky,

jsem 34DC a mrcha furt nikde :angry:
10. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se mějte fajn a dobrou--já jdu dnes brzy :pensive:
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kkamci tak si riadne oddychni a dobru :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa morfo ma byť ok aspon 30%
a my mame 2,5%
:frowning2:
ale množstvo mame 70 milionov na mililiter - celkovo 280 milionov
a pohyb tiež celkom ok
len ta morfo :confounded:
10. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočenky, tak jsem tu na chvíli zpět, přišla mi na návštěvu kámoška a nějak jsme se zakecaly.
micha, teda ta tvoje mrška si fakt dává na čas. měřila jsi dneska teplotu?

kami dobrou noc a krásné sny :slight_smile:

moni, to je škoda, že nemáš s kým vyrazit. fakt za tebou budu muset přijet :slight_smile:

janka, ahoj moja :slight_smile: teda už hoooodně dlouho jsi tu nebyla. jak na tom jsi, co je u tebe aktuálního? ani nemáš u vizitky, že jsi snažilka :unamused:
10. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi už tu nikdo nejste, tak jdu do hajan. Hezky se vyspinkej a zítra paaaaaa :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já jdu taky ležet mám toho nějak dost.....hezkou dobrou noc pááááá :slight_smile: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik - nechodim moc na konika - som taka snažilka ktora viac dufa ako verí :frowning2:
je to naprd
a je mi luto prdecka dnes na nu cely den myslim verim že bude čoskoro ok a prida sa zasa k nam
10. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si říkám, že ještě naposledy nakouknu a vidím, že poslední holčinky tu stále jsou.

Šárko, pořádně si odpočiň a bříško ať tě moc nebolí :slight_smile:

Janka, myslím, že nás je tu víc, které spíš věří než se snaží, tak nebuď smutná :slight_smile: Bereš ještě clostík nebo jsi teď bez léků?
A i já věřím, že Prdeček se k nám zase brzy přidá :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už fakt jdu, sotva držím oči. Zítra tady ahoj :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja som stihla uz aj skocit do obchodu rychlo zabudla som daco kupit tak sme zbehli s mircom autom.ako vidim ide sa uz spat :pensive:

tak vam prajem krasnu nocku a pekne snicky :pensive:
10. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes Vás jen poletmu sleduji, nejsem schopná normálně fungovat, přeji všem krásnou dobrou noc :slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beriem stale clostil teraz mam mať pauzu ale ešte si dam jeden mesiac a potom dam pauzu a v septembri kontrolny spg a dam si zobrať krv na toxoplazmozu a tak
ak bude treba teda
10. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ...

lenka no ked mam kamosky co pisu po cesky tak to uz chytam aj ja .... xixi,

pozrite moj albumik ... zilincanky sme mali stretko a kupila som 2 pary ponoziek ... sme 4 pre kazdu 1 ponozticku pre stastie ... uvidime
10. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem..tak poslušně hlásím mrcha právě dorazila :angry:
Doufám že jste se všechny dobře vyspinkali. :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca ahoj ... no to nie je bohvieco s tou mrchou, skoda ... pozerala si ponozticku ?
11. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wolfi co se dá dělat..ted mě ještě vytočily v gyncentru,že doktor má plný termíny až do 15.7.Pak mám teprve volat..a kdybych měla zaplacenou kartu roční v hodnotě 1 tis kč tak bych se mohla přes net objednat a možná by tam i nějaké volné místo bylo.. :angry: prej
11. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teraz co je lepsie zaplatit si kartu alebo cakat ale zase 15.jul nie je az take hrozne
11. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neva..duphaston ještě mám..na jeden cyklus clostík sem si sehnala,tak hold si půjdu až další měsíc.Z tohohle mě trefí šlak.
Jsem zvědavá kdy se mrcha rozjede pořádně :angry:
11. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca ... no nic moc s tou tvojou mrchou .... :angry: :angry: :angry: :angry:
11. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek