Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Čauky Kamčo 🙂
Pořád tě trápí ty předmrchovské stavy?

moa
10. čer 2009

lenus ty si aspon doma a mozes sa ist napit s kamaradkami ale co ja ,ked vsetci su doma 😒
naposledy som pila pred svdbou ,ked som mala rozlucku zo slobodou a od vtedy mozno 1poharik vina.
tu nemam nikoho takeho s kym bych mohla ist a ak aj dakto je ,tak vzdy je to tak,ze ked ja mam volno vsetci pracuju alebo naopak 😒

kkamca
10. čer 2009

Leni pořád..a sem i bez nálady...Jindy by mě to tak nevzalo--negativní test,ale ted že mám i léky tak jsem si fakt myslela že by to mohlo vyjít..A ono nic ☹ No co se dá dělat,uvidíme jak se vše vyvine a co dál

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Moni a já myslela, že máš s kým jít posedět ke skleničce vína ☹ To je škoda, tak alespoň s Miroslavem si občas nějak vyjdete, ne 😉

Kamčo, tyhle pocity znám, taky jsem na clostík hrozně spoléhala a nic a pak jsem z toho byla hotová. A proto jsem si řekla, že už na to kašlu, že se můžu spoléhat akorát sama na sebe a určitě ne na léky. Kami, mrcha ještě nepřišla a čárky se můžou objevit i později, tak se netrap 🙂

moa
10. čer 2009

kkamca ak ti to pomoze mne uz 2x doki povedal po pichnuti pregnylu ,ze chod domov snazilkuj a za 2tyzdne prides,ze si tehu.
no a aj som prisla ale tehu som nebola 😒 viem,ze to asi moc nepomoze ale aspon takto
ja som mala duphaston 8mesiacov a potom clostil a nic a teraz cakam na sobotu lebo idem ku tekej speci doktorke na neplodnost co ona povie ako dalej
a este aj ten sprosty spermos nam vysiel zle ☹

neboj raz sa to podarit musi 🙂

dasa sa asi sla udobrovat 😀

moa
10. čer 2009

leni no mam tu par kamaratiek ale vacsina z toho ma male deti napr.zuzana ty sa od nich ani nepohnu a potom tie ostatne sa akosy miname koli praci ,jednoducho nie je cas.

ale za to vzdy ked pridem domov tak si vzdy vyrazime so susedami na taku nemsiu jazdu a aspon to ma utesi.juuj uz aby bol september 🙂

kkamca
10. čer 2009

Leni jsem v tomhle ohledu spíš pesimistka..nevěřím ve dvě čárky..test mě nikdy nezklamal 😀 A jestli sem měla ovulku hodně pozdě to ví sám ten nejvyšší.. 😀 bo já se neměřila.Takže jsem přesvědčená že už z toho nic nebude. ☹ 😉

kkamca
10. čer 2009

moa tak doufám že ti to u té doktorky dopadne dobře a že vám pomůžou k miminku.. 😉

jerryjanka
10. čer 2009

ahojte
moa ake hodnoty spg vam povedali že máte

moa
10. čer 2009

ahoj jeri teba som tu tiez davno uz nestretla 😉
no tak mame 94%zlych a iba 6%ok
pocet 18milion a ma byt viac ako 20mil
morfologia 94%abnormalnych a ma byt menej ako 85%

michamicha
10. čer 2009

ahoj clostilky,

jsem 34DC a mrcha furt nikde 😠

kkamca
10. čer 2009

holky se mějte fajn a dobrou--já jdu dnes brzy 😔

moa
10. čer 2009

ahoj kkamci tak si riadne oddychni a dobru 🙂

jerryjanka
10. čer 2009

moa morfo ma byť ok aspon 30%
a my mame 2,5%

ale množstvo mame 70 milionov na mililiter - celkovo 280 milionov
a pohyb tiež celkom ok
len ta morfo 😖

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

ahoj kočenky, tak jsem tu na chvíli zpět, přišla mi na návštěvu kámoška a nějak jsme se zakecaly.
micha, teda ta tvoje mrška si fakt dává na čas. měřila jsi dneska teplotu?

kami dobrou noc a krásné sny 🙂

moni, to je škoda, že nemáš s kým vyrazit. fakt za tebou budu muset přijet 🙂

janka, ahoj moja 🙂 teda už hoooodně dlouho jsi tu nebyla. jak na tom jsi, co je u tebe aktuálního? ani nemáš u vizitky, že jsi snažilka 😒

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Asi už tu nikdo nejste, tak jdu do hajan. Hezky se vyspinkej a zítra paaaaaa 🙂

papus
10. čer 2009

Leni já jdu taky ležet mám toho nějak dost.....hezkou dobrou noc pááááá 🙂 😵

jerryjanka
10. čer 2009

lenik - nechodim moc na konika - som taka snažilka ktora viac dufa ako verí ☹
je to naprd
a je mi luto prdecka dnes na nu cely den myslim verim že bude čoskoro ok a prida sa zasa k nam

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Tak si říkám, že ještě naposledy nakouknu a vidím, že poslední holčinky tu stále jsou.

Šárko, pořádně si odpočiň a bříško ať tě moc nebolí 🙂

Janka, myslím, že nás je tu víc, které spíš věří než se snaží, tak nebuď smutná 🙂 Bereš ještě clostík nebo jsi teď bez léků?
A i já věřím, že Prdeček se k nám zase brzy přidá 🙂

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Tak už fakt jdu, sotva držím oči. Zítra tady ahoj 🙂

moa
10. čer 2009

teda ja som stihla uz aj skocit do obchodu rychlo zabudla som daco kupit tak sme zbehli s mircom autom.ako vidim ide sa uz spat 😔

tak vam prajem krasnu nocku a pekne snicky 😔

halooooo
10. čer 2009

Ahoj, dnes Vás jen poletmu sleduji, nejsem schopná normálně fungovat, přeji všem krásnou dobrou noc 🙂

jerryjanka
10. čer 2009

beriem stale clostil teraz mam mať pauzu ale ešte si dam jeden mesiac a potom dam pauzu a v septembri kontrolny spg a dam si zobrať krv na toxoplazmozu a tak
ak bude treba teda

wolfskinka
10. čer 2009

ahojte ...

lenka no ked mam kamosky co pisu po cesky tak to uz chytam aj ja .... xixi,

pozrite moj albumik ... zilincanky sme mali stretko a kupila som 2 pary ponoziek ... sme 4 pre kazdu 1 ponozticku pre stastie ... uvidime

kkamca
11. čer 2009

Dobré ráno všem..tak poslušně hlásím mrcha právě dorazila 😠
Doufám že jste se všechny dobře vyspinkali. 🙂

wolfskinka
11. čer 2009

kkamca ahoj ... no to nie je bohvieco s tou mrchou, skoda ... pozerala si ponozticku ?

kkamca
11. čer 2009

Wolfi co se dá dělat..ted mě ještě vytočily v gyncentru,že doktor má plný termíny až do 15.7.Pak mám teprve volat..a kdybych měla zaplacenou kartu roční v hodnotě 1 tis kč tak bych se mohla přes net objednat a možná by tam i nějaké volné místo bylo.. 😠 prej

wolfskinka
11. čer 2009

no tak teraz co je lepsie zaplatit si kartu alebo cakat ale zase 15.jul nie je az take hrozne

kkamca
11. čer 2009

No neva..duphaston ještě mám..na jeden cyklus clostík sem si sehnala,tak hold si půjdu až další měsíc.Z tohohle mě trefí šlak.
Jsem zvědavá kdy se mrcha rozjede pořádně 😠

wolfskinka
11. čer 2009

kkamca ... no nic moc s tou tvojou mrchou .... 😠 😠 😠 😠