Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
11. čer 2009

wolfi já dojíždím 100 km..a abych tam jela jen tak zaplatit kartu to ani náhodou,to si hold počkají až na červenec.Mě ale vytočily...

wolfskinka
11. čer 2009

kkamca no to ti verim ze ta vytocili .... aj mna taketo veci vytacaju ...

no uvidime co ja zajtra s tym testom je sice 26dc ale ked sa stastie zblazni a dostane alzheimra tak zabludi aj ku mne 😵 😵 😵 ... co by sa mohlo ...

kkamca
11. čer 2009

a to počítám že až tam v červenci zavolám,že nebude místo a budu zas volat v srpnu,,a dokola jako sem to měla jednou--a čekala sem 3 měs než jsem se dostala na řadu 😠

wolfskinka
11. čer 2009

kkamca zavolaj v cervenci ... je leto, vsetci su po dovolenkach tak bude volne uvidis

kkamca
11. čer 2009

Wolfi mi ani nic jiného nezbyde..pokud ted clostil co zas budu mít nepomůže tak pak mu řeknu na září-říjen o laparo.
Tak ty už zítra budeš zkoušet test..kéž by se štěstí unavilo a sedlo na tebe 😵 😵 😵 😵 😵

kkamca
11. čer 2009

Dnes jedu na úřad práce,,se mi nechce 😠 ..a odpoledne pokud nebude pršet bych chtěla jet chvíly na borůvky 😀 Trošku do přírody vyčistit hlavu

wolfskinka
11. čer 2009

kkamca .. no 26dc je dost skoro ale co keby motyka vystrelila ved za to dam 1.5 eura ... tak to nie je az tak vela

boruvky to su cucoriedky ? u vas su uz cucoriedky ?

kkamca
11. čer 2009

wolfi já vim to neni tolik..včera mi přítel koupil 2 testy za 36 kč..tak to jde 😉
Ano cucoriedky..na koláč nebo knedlíky už se natrhat dá v pohodě a to jsme na severu kde dozrává všecko dýl..Kde ty vlastně bydlíš?

wolfskinka
11. čer 2009

v ziline ... ideme zajtra na chatu tak tam by uz tiez mohli potom byt

kkamca
11. čer 2009

Wolfi tak to je hodně daleko..tady je ale zatažino tak dnes asi z borůvek nic nebude..uvidim v průběhu dne.
Taky bych odsud někam vypadla..na chatu nebo prostě na kemp..na víkend 😒 Ale neni možnost

wolfskinka
11. čer 2009

to je uplne jasna cista obloha krasne dufam ze sa to nepokazi , ideme na tu chatu tak nech je pekne

kkamca
11. čer 2009

tady už začlo pršet..ale odsud je to k vám daleko tak to třeba ani nedorazí..tady na víkend hlásí pěkné počasí 😀

wolfskinka
11. čer 2009

aj u nas hlasia jasno a teplo aspo bude dobre seno schnut

kkamca
11. čer 2009

Pomalu se jdu oblékat a za chvíly razíme do města..takže se měj fajn.pa

wolfskinka
11. čer 2009

kkamca papa a potom sa ozvi ked sa vratis

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Krásné dopoledne kočky, hlásím se se zpožděním. Přilítla jsem do práce a hned jsem se musela zapojit do procesu 😠

Holčinky, u mě se těhu nekoná, ráno jsem vstala, šla na wcko a najednou lup a jsem jasná, mrcha je tu na plný čáře 😢

Kamčo, tak jsme na tom úplně stejně. Ale s tím rozdílem, že já už nemám na další cyklus clostík.

Wolfi, krásné ponožtičky jsi koupila 😵

Holky, i když už nebudu clostilka, tak můžu za vámi chodit na pokec, že jo 😉

wolfskinka
11. čer 2009

lenka co mi to robis ..................... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Wolfi, já to taky nechtěla, ani mi nic nebylo a stále není, ani břicho mě nebolí. Jsem to ráno pěkně ořvala 😢

Ale ty se určitě zítra nahlásíš se // 🙂

wolfskinka
11. čer 2009

lenka no uvidime ....

kkamca
11. čer 2009

Ahojda tak jsem zpět..
Leni tak to mě moc mrzí..Ale co se dá dělat ☹

wolfskinka
11. čer 2009

baby ja som hladna ako vlk a boli ma hrdlo vcera som si dala zmrzlinu

kkamca
11. čer 2009

Wolfi já ted vařim květákovou polévku..a snídala sem teprve před chvílý,takže obědvat se bude dnes dýl..Tady je ošklivo chvíly prší chvíly svítí.. 😖

martina256
11. čer 2009

ahoj dievcata, uz pol roka sledujem tuto stranku a chcela som sa docitat nejake zaujimavosti, ale toto je fakt len debatny kruzok a vytvaraju sa tu kamaratske vztahy, to je fajn, ale nic konkretne sa tu clovek nedozvie, nikto tu nenapise nejaky clanok, su tu doslova len dialogy medzi par ludmi, a viac menej mi to tu pride tak, ze len cesky si tuz pisu, a je to slovenska stranka, nic proti ale docitam sa tu o samych ceskych doktoroch co mne ako Slovenke teda nepomoze, poradte mi, najdem tu niekde plnohodnotne clanky,alebo je to len o debatovani? lebo na to nepotrebujem modreho konika, to mozem zavolat kamoske a je to... nejako nevidim zmysel hlbsi...niekto nahodil napr. temu ovulacia a aj tak sa tu nic nedocitam, len kto si kupil aky test a ze je nespolahlivy... nic poriadne, zial , skoda nie? alebo by sa oplatilo pozvat do debaty nejku pani doktorku a jej zadavat otazky k veci, a nie kto sa kolkokrat tento tyzden miloval s muzom... nezabite ma, fakt sa tu nic nedozvie clovek...

wolfskinka
11. čer 2009

kkamca nehovor o jedle som hladna ako vlk co ako vlk ako pes baskervilsky ... ale uz pojdem za chvilu na obed

martina ake cesky ja som taka rydza slovenka ze az no sice vcera mi uletelo par ceskych vyrazov ... 😀

ak ta nieco konkretne zaujima tak si vytvor vlastnu temu s tym problemom aky mas a tam sa ti baby budu pisat ... pozri si aj ine stranky ale modry konik nie je o odbornosti na to su lekari ale o tom ze jedna druhu povzbudime, lebo mame rovnaky osud a jedna druhej psychicky pomozeme o tom je modry konik, asi ti usla tato podstatna vec ...................

wolfskinka
11. čer 2009

martina a este jedno ked mas problem zdravotny alebo nieco co ta zaujima chod sa spytat lekara toto nie je odborne forum ... ale pokec tak ako aj azet, zoznamka alebo cokolvek ine ale tu sa riesia temy spojene s otehotnenim a tehotenstvom, toto nie je odborna stranka

shaarka
11. čer 2009

martina,
vies o tomto prd. doslova. 😒
takych pripadov, ako som ja a kocky nielen z tejto temy, je tu na konovi na tisice.

vysadila som HAK a chcela som otehotniet. mala som brat liek - dostala som sa na konika.
mala som si merat bazalku - zas som sa dostala na konika.
hladala som si gynekologicku - dostala som sa na konika.
chcela som si pokecat - detto.
mam problem - baby poradia.
baby maju problem, ja radim.
mam diagnozu - som na koniku a su tu baby s rovnakym osudom.

ak mas problem, konik ti pomoze. ak problem nemas, tak sem ani nechod, lebo je to zbytocna strata casu.

neviem, preco si pisala akurat do temy Léčba Clostilbegytem IV. ... a // pro všechny - a je od teba viac nez hnusne a trapne, ze si rypla do toho, ze tam pisu cesky.

ak mas problem, alebo si sa nieco chcela opytat, tak stacilo napisat. urcite by sa nasl plno zien, ktore by ti vedeli odpovedat. nie su to sice MUDr., ale mozno si presli tym, co ty, a mozno su o par krokov dalej.
takze namiesto toho, aby si takto \"zvoleja\" napisala par smradlavych viet, mohla si napisat radsej, ze o co ti ide.
kto si, aky mas problem a co sa chces opytat.
skoda.

shaarka
11. čer 2009

martina, a este jedna vec:
mrzi ma, ze som na teba takto vyletela, neviem, preco vlastne obhajujem nejaku webovu stranku.
ale tvoja posledna veta je totalna hlupost.
ak tvrdis, ze sa na koniku fakt nic nedozvies, tak si asi dost mudra a konik (pokec s ostatnymi babami) by ti asi naozaj nic nedal. 😖

ivirk
11. čer 2009

ahojte, prosím vás vedeli byste mi niektorá poradiť?
Od 4 do 8 dna cyklu uzivam clostylbegyt, 10 den mi pichli pregnyl, dnes je 17 den cyklu a ja mam pocit ze to vyslo - neviem povedat preco. Nemam skoro ziadne priznaky, akurat ma uz treti den pobolieva podbrusko ako pri menstruacii a niekedy sa mi zakruti halva inak nic a pravdupovediac aj s tymto mam pocit ze su to vsugerovane priznaky. Robila som si rano test a bol negativny, myslite, ze je to na test priskoro, a ze mam sancu ze aj napriek negativnemu testu som v tom?
Dakujem za odpoved a drzim vsetkym snaziacim sa palce

ivirk
11. čer 2009

martina256 a naco to potom pol roka sledujes? to som ako nepochopila ak si o niecom myslim, ze to nestoji za nic a nie je tam to čo očakávam tak odtial zmiznem a nebudem pisat svoje trapne nazory. Ci si si myslela, ze taraz kvôli tebe všetci prestanu sa tu rozpravat?

nela00
11. čer 2009

caute dracice 🙂
martina ja som sa na konovi dozvedela dost veci o ktorych som predtym nemala ani paru 😕 a su tu super zenusky, ktore vzdy poradia 🙂 a naco tuto stranku pol roka sledujes, ked sa tu nic nedozvies to ta bavi?