Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
11. čer 2009

ivirk na to aby ti test ukazal pozitivny vysledok musis mat min 11den po ovulke a to este nemas , aky dlhy mavas cyklus ? ak mavas tak 30dnovy tak skor ako 28 den sa ti neoplati testovat ...

a to ze ta boli brucho je len dobre znamenie, drzim palce a daj vediet ako si dopadla

ivirk
11. čer 2009

myslis, ze bolenie brucha je dobre znamenie? ja prave neviem... cyklus mam 29 dnovi

wolfskinka
11. čer 2009

ano pri tehu od uhniezdovania teda cca 5ty den po ovulacii /oplodneni dochadza k uhniezdovaniu a vtedy sa embryjko vnara do sliznice maternice a maternica sa roztahuje a to pobolieva ako keby si mala kazdu chvilu dostat mrchu .... asi tak nejak a trva to cca 1 mesiac este

wolfskinka
11. čer 2009

no ak mas 29dnovy cyklus tak skor ako 26 den cyklu sa ti neoplati testovat

ivirk
11. čer 2009

no ked ja som strasne zvedava, ale to je asi normalne, skusim pockat, ale sa to riadne vlečie ☹

wolfskinka
11. čer 2009

ivirk ja viem ale to je zbytocne vyhadzovanie penazi ...ja tiez mam dnes len 25dc ale chcem testnut ze co ak by nahodou, lebo mame ist na chatu tak aby som vedela, ale tiez si myslim ze to este nemoze ukazat .... vacsinou az ked ti vynecha mrcha ... ale tiez som zvedava

ivirk
11. čer 2009

ja to chapem, mne sa to dokonca dnes v noci snivalo, no uz mi z toho zahrabava. ty si uz aspon 25 den ja este len 17, sa este nacakam ale dufat budem do samoho konca a tebe drzim palce nech to vyde 😉

wolfskinka
11. čer 2009

ivirk nezahrabava no ja tiez kym som sa k tomu 25dnu prehrabala trvalo a toto je len tak naslepo ... ale si zober ze ides na umele 2 mesiace kym to cele prebehne a potom cakas 14 dni ako na spasenie na vysledok ide ta drbnut a ked potom dostanes mrchu tak to si v inom strese ...

kolko sa uz snazite ?

ivirk
11. čer 2009

tak to Ti verim. snazime sa od augusta 2008

wolfskinka
11. čer 2009

a skusali ste uz aj nejake odborne vysetrenia ?

ivirk
11. čer 2009

nie nie, gynekologicka ma riadne poprezerala a tri mesiace sledovala cyklus a pivedala, ze by nemal byt problem.Musim uz ist, zatial dakujem, ahojte 🙂

wolfskinka
11. čer 2009

ivirk papa

amisa
11. čer 2009

ahojte abbule..ako kto sa ide testit?
inak prsk prsk prsk

wolfskinka
11. čer 2009

amisa dakujem .... no vyzera ze ja sa budem "tesit" z toho ze vyhodim 1.5 eura za test 😀 😀 😀 a obavam sa ze som zase kupila taky pokazeny co ukazuje iba / ... asi chodiim do zlej lekarne

halooooo
11. čer 2009

Ahojky, tak jsem Vás dnes taky zapla a nestačím se divit názorům jedné martiny256, ale nás to přeci nerozhází, ne? Vůbec jsem nepochopila, o co té dotyčné jde, jsou to jen kecy....

wolfskinka
11. čer 2009

halooooo no dostanes teraz na prdel, kde sa flakas ????????????????

skoda reci ... asi nejaka pribrzdena ... alebo napita alebo pod vplyvom inych omamnych latok ked nieco take dokazala napisat ... skoda reci, naco si dvihat adrenalin ...

amisa
11. čer 2009

neviem ak caka gynekologicku poradnu martina..treba ist za gynekologom.. alebo studovat medicinu

wolfskinka
11. čer 2009

amisa tie tt ti tam pekne nabiehaju

mimina321
11. čer 2009

ahoj bambulky 🙂
aj dnes som nakukla čo máte nové 😉
martina256-toto forum mi dalo vela,dievčence ked vedia vždy poradia a môžem sa opýtať na hocičo
.....a hlavne mi pomohli v ťažkej životnej situácii za čo im budem vždy velmi vdačná
.

wolfskinka
11. čer 2009

mimina ahoj ...

bibiankak
11. čer 2009

Ahojte babenky,
Ja by som sa chcela tiež vyjadriť na margo martina256: chcela by som ti odkázať, že ja sa moc do diskusie nezapájam, chodím sem denne a čitam čo je nové. Ale keď som chcela poradiť alebo odpovedať na nejakú otázku tak som tak urobila a vždy mi niekto odpísal, alebo aspoň reagoval na to, že som tu.
To čo si napísala ozaj nikoho na tejto stránke nezaujíma a myslím si, že ani nerozhádže.
Toto je pokec, tak ako už bolo povedané a tiež si myslím, že vo veľa prípadoch aj odborný, mne osobne dosť otvoril obzor a našla som tu veľa dobrých poznatkov.
Touto cestou by som chcela poďakovať hlavne stálim pisateľkám, ktoré naozaj otvorene píšu o svojích poroblémoch a poznatkoch.
Ďakujem Vám baby. Budem sa snažiť aj ja častejšie zapojiť.

wolfskinka
11. čer 2009

bibianka ahoj ... no budeme radit ked sa zapojis .... kazdy novy clen donesie nieco nove ... nie je to na skodu ....

halooooo
11. čer 2009

Nejsem úplně v poho, pořád polehávám, pospápám, i když mám PC v posteli, přesto ho nevydržím sledovat pořád. Jsem zvědavá na to, jak dopadnu zítra u dr. Měla by už mít výslledky rentgenu a odběrů, doufám jen, že se nepotvrdí ten zápal plic

wolfskinka
11. čer 2009

neg ... no co uz nie kazdy den je posviceni .... a dnes mi dosiel ten list z tej socialky mozeme konecne zacat tu pripravu, som zvedava co tam bude napisane .. idem pre to o 18,00 na postu, dam vam potom vediet .. tak sa tu vytesujem a nejaky test ma vobec nerozhadzat ... nekdy priste a mozno o par dni ... 😵

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Ahojky děvčátka, tak už jsem doma z práce a mám na vás klid. A teda co to čtu - ten příspěvek od martina256 - to snad radši nebudu komentovat. Komu se to nelíbí, ať nás nečte, nejsme tu žádné doktorky, koník není odborný server a nikdo to nemůže hledat odbornou pomoc. My jsme tu obyčejné baby, které si rády poklábosí o všem možném a vzájemně se podporují. A kdo chce radu od doktora, tak stačí vygooooglit nějaký jiný server, kde odpovídají přímo doktoři. Jo a to, jestli se tu píše česky nebo slovensky, to snad není důležité, tady jde o pochopení, radu, pohlazení na duši, když je bolavá a je úplně jedno, v jakém jazyce, mi si tu rozumíme všechny. Toť můj názor a více se s tím nebudu zaobírat.

Bibianka, ahoj, dlouho jsi tu nebyla a je super, že za námi budeš chodit častěji, sešly jsme se tu samé prima ženské, že jo holky 🙂 🙂 🙂

A vidím i haloooo a mimi, to je fajn, že tu všechny jste 🙂

Holky, já cestou domů zmokla až na spodní prádlo, najednou se zatáhlo, hrozný vichr, slejvák a než jsem došla, tak jsem byla totálně promočená 😠

dasa.77
11. čer 2009

ahoj,docitam,vy jste zase radily!

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Čusík Dášo, no já moc neřádila, já makala, ale holky se snažily 😀 A jedna teda napsala jen jeden příspěvek, ale jako ten stojí za to 😠

jerryjanka
11. čer 2009

ahojte cicušky
babulky pred 2 tyždnami som zistila že si u nas na balkone robi v kvetinači drozd /kos/ hniezdo
dva dni ho staval a potom každy den den po dni pribudlo jedno vajičko - zastavilo sa to na počte 5
a dnes sa prve dve vyliahli 😵 to je krásny zázrak života

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Ahoj Janka, to je krásné, malinkatá ptáčátka. A třeba je to znamení a i u vás začne brzy vznikat nový život 😵

jerryjanka
11. čer 2009

lenka verím tomu že je to tak 😵 😀
mam to aj nafotene
take su škaredeeeeeeeeee holátka 😀