• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
mimina tak ho nenadlavuj ničim profertil na 3 mesiace stoji 150 eur :frowning2:
až ked vam urobia spg a dopadne zle
a poradim ti chod do caru čim skôr
už nečakaj
11. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
do caru nepotrebuješ odporučenie lekara stači tam zavolať a ojbendať sa kedže si z Piešťan tak asi by si šla do heliku v martine nie?
11. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeri mi ked sme boli doma na speroms u toho urologa ,tak ten nam
1. povedal,ze je vsetko ok
2. nam doporucil ,ze nejake vitaminy volalo sa to akosy Velo.. alebo Vepro...neviem co a stalo to asi 40e nastastie sme kupily iba 1krabku.malo to zvysit kvalitu a neviem este co.
no neviem preco mirec sa po tom doslova nemohlo urobit mohli sme sexovat celu noc a nic a ked sa mu aj podarilo nahodou vysla 1jedina kvapocka uplne nic,tak to radsej prestal brat.
miesto pozitivneho ucinku to malo negativny
11. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry som z toho všetkého na nervy a okolie tiež moc nepomáha ale čo ti budem písať tu to poznáme skoro všetky :pensive:
hej už mám aj car vybratý pojdeme do ferticentu-hádam som to dobre napísala :wink:
11. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa - no presne pre toto som rada že som šla do CARU v Martine - su tam naozaj profesionali a vedia čo robia - su to kapacity
11. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja chodím tiež do Heliosu v Martine. zajtra tam mám prvú IUI? vy ako riešite snahu po miminu?
11. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry Martin je o trochu dalej a hlavne horšie spoje,ked by som musela ísť sama tak radšej autobusom
to som vyvalená,že nepotrebujem odporúčanie :astonished:
moa to je na jed 40 euro a nič z toho skôr zhoršenie :angry:
11. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina - ja som rada že chodim do heliosu
nemôžem povedať kriveho slova kdežto na ine cary som počula dosť nadavať hlavne na lekarov :( snažia sa dotlačiť človeka do ivf - hlavne blava a košice - je to pre nich biznis
čo sa tyka psychickeho rozpoloženia aj ja som na nervy - po 17tich mesiacoch mi to už lezie na nerv.
no ale čo už no
11. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeri len pre istotu car v martine je helios,ze ?
ak sa nam do septembra nic nepodari tak sa tam skusime aj my objednat a dame este raz urobit spermos a mozno nejaku konzultaciu ,ak by nas zobrali
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina - ved rozhodnutie je na tebe zmeniť to môžeš kedy chceš - akurat si tie vyšetrenia robi každy car zvlasť
a za niektore sa aj platí
11. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry viem presne o čom hovoríš s tou psychikou
neviem tak hovoríš že helios je lepší rada si nechám poradiť :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry mám kamošku kt.bola na ivf v iscare -nebola moc spokojná,normálne s ňou začali jednať až ked povedala,že chce od nich odísť
11. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano v martne je helios
mimina - ano ak ti môžem poradiť skus helik - je to fakt uplne zázračný prístup užasní lekári super personál a do ničoho ťa netlačia
11. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry zvážim to :dizzy_face: dakujem,je dobré ked môžem porovať info :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina maš dobru polohu takže si fakt môžeš vyberať kam pojdeš - najlepšie ked sa poradiš s babami z FC a aj z heliku
ja len z vlastnej skusenosti viem že som rada že som tam šla a že prave do mt
11. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeri aj ty chodis na stretnutie konika
11. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa zatial som nebola ale raz snad pojdem ak sa spravi velke helios stretko :grinning:
11. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pytam sa lebo wolfi bola vcera v ZA ,poviem ti ,ze aj ja bych sla moze to byt super
11. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc dakujem za pomoc,idem do postele tak sa dnes majte
dobrúúú :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi - dobru aj tebe
moa - hej stretka so super babami... snad sa niekedy budem môcť dohrabať aj ja
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak idem aj ja mirec uz prisiel domov idem sa mu aspon chvilu venovat pokial pojdeme spat :wink:
juuj a uz iba zajtra

tak vam vsetkym prajem dobru nocku :pensive:
11. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pomohl vám někomu Clostilbegyt? Já už ho beru asi 5 měsíců, pokaždé když to dostanu musím volat doktorovi a ten mi předepíše novou krabičku...
11. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pomohl vám někomu Clostilbegyt? Já už ho beru asi 5 měsíců, pokaždé když to dostanu musím volat doktorovi a ten mi předepíše novou krabičku...Strašně po nich přibírám je to normální?
11. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa dobru nocku

marrsee - mne zatial nie beriem ho tri mesiace - ale su tu kočky ktorým pomohol k otehu
11. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka: tak to ráda slyším, no nás i poslal na vyšetření zatím mého manžela a jde teď 18.6 a pak se dozvíme v čem je problém, když bude v pořádku tak pak pošle na vyšetření mě.
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrsee - veru treba narobiť vyšetrenia a potom jednať :wink:
11. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka: pak budem určitě klidnější když budem vědět čím to je, o jedno už jsem přišla, ale to už je 10 let...
11. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrsee ja ti uplne rozumiem viem ake to je - je lepšie vedieť ako nevedieť aj ked je to naprd :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jo, ale myslím že budem malinko klidnější když budem vědět čím to je. A ty se snažíš už dlouho? Já teď budu muset odejít, jedu pro manžela do práce. Tak se zatím měj a ahoj
11. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrsee zda sa mi to ako večnost - cca rok a pol
11. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek