Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

marrsee
11. čer 2009

tak mi tak rok a malej kousek... ☹

jerryjanka
11. čer 2009

je to nahovno ale musime vydržať

dasa.77
11. čer 2009

jerry a taky ze to vydrzime! 😉

jerryjanka
11. čer 2009

no čo ine nam zostane 😀
ale dočkame sa
len dufam že to bude menej ako 10 rokov 🙄

dasa.77
11. čer 2009

Dobrou,holky.

jerryjanka
11. čer 2009

dobru daška

dasa.77
11. čer 2009

to ja uz rict nemohu ☹

jerryjanka
11. čer 2009

to už sa snažite viac ako 10 rokov?

wolfskinka
12. čer 2009

ahojte

jeeeeeeeeeeeeeeeeeejjj jerry ahoj ... drzodiky na balkone no super, ale asi sa rano moc nevyspite ...

ostatne baby dobre ranko ...

papus
12. čer 2009

Hezké ráno clostilky 🙂

ahoj Wolfi,jak se máš co je nového???

kkamca
12. čer 2009

DOBRÉ RÁNO všem clostilkám..
Leni tak já to budu mít asi jako ty..sem včera ráno zašpinila,pak nic a ted zatim taky nic--ale teplota už mi klesla o 4 st..
Holky to špinění nemám brát jako začátek mrchy že?To se počítá až od samotného krvácení..????Se mi to nikdy takhle nestalo 😕 😕

ivirk
12. čer 2009

ahojte 🙂

ivirk
12. čer 2009

kkamca - ja tak zacinam vzdy niekedy to trva aj 2 - 3 dni a niekedy je medzitym pauza a potom sa to spusti. Je to sice krute, ale zial aj takto je to mozne, ale aj tak treba verit 😉

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Dobré ránko holčinky 🙂 Jak jste se vyspinkaly? Doufám, že do růžova 😉

Šárko, tak dneska budeš mít lehárko, viď 😉

Kamčo, to fakt vypadá, že to bude podobné, jako u mě a navíc, když teplota klesla, tak to asi bohužel bude fakt znamení mršky. A jak píšeš, jako první den cyklu se bere až když budeš normálně červeně krvácet 😉

No a holky, jsem vás tedy poslechla, volala jsem dr. a odpoledne si jedu pro clostík 🙂

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Vidím novou tvář marrsee, škoda, že už jsem včera byla v limbu, mohla jsem s vámi v noci pěkně pokecat 😝

Marrsee, mě clostík taky zatím nepomohl, ale stále mu věřím. Ale máme už hodně těhulek, kterým clostík pomohl a ty mají svojí diskuzi v těhulkách. My se tu zatím snažíme a hlavně jsme tu fajn holky a skvěle poklábosíme. Tak budeme rády, když se k nám přidáš.

Já už to chtěla vzdát, ale holky mě překecaly, tak dám ještě jeden cyklus s clostíkem 😉

kkamca
12. čer 2009

Leni ty si šikulka..to já když si o něco takovýho řeknu tak to je keců kolem.. 😒 dr mi to nechce dávat.Akorát ten jeden cyklus mi ho dal.ale já na něj vyzrála 😀
Já už vim že z toho ted nic nebude--tak nějak sem to čekala..Nemám prostě to štěstí 😔

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Kami, záleží hrozně na tom, jaký doktoři jsou. A nechápu, proč některý to napíše bez keců a některý ne. No ale ty jsi hlava vychytralá a vyzrála jsi nad ním 😀

WOLFI, DĚLALA JSI TESTÍK? Už jsem celá napnutá 🙂

ivirk
12. čer 2009

lenka a ako dlho uz beries clostil? a beries len clostil alebo este nieco ku tomu?

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Irvik, já měla clostil 2 měsíce, pak měsíc pauzu a teď 3 měsíce a z toho poslední 2 cykly ještě utrogestan. No a ještě teda zkusím 1 měsíc clostil + utroš.
A ty teprve s clostíkem začínáš?

kkamca
12. čer 2009

Leni vychytralá neee..ale převezla jsem ho no..Horší co eventuelně na ten další cyklus 😠

ivirk
12. čer 2009

ja mám už 5 mesiac duphaston a teraz druhy mesiac mi k tomu dr. pridala clostil a pregnyl. Inak sa snazim uz od augusta 2008

kkamca
12. čer 2009

Wolfi kde si stím testem? 😀 😀

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Kami, příště už ho třeba nebudeš potřebovat 😉

Irvit, tak teď když máš ještě clostil a pregnyl, tak to určitě vyjde. Já mám o našem snaženíčku pár vět v albu 😉

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Wolfi nás teda pěkně napíná 😉

kkamca
12. čer 2009

Leni to nevim no..ale já už přestala věřit že to půjde přirozeně.. 😒 Kdoví

ivirk
12. čer 2009

Leni, vieš ešte keby si mi mohla poradiť, že ako sa naten album dostanem ked si to chcem pozrieť, lebo zatiaľ som na to neprišla 😠

papus
12. čer 2009

ahoj Leni dnes mám klídek jen blbnu doma lehce pak pojedu na nákup 😉

Wolfi už dej vědět jsme napnuté 🙂

wolfskinka
12. čer 2009

papus v skratke sono prsnikov dopadlo dobre, rozhodnutie o zacati rodicovskej pripravy vcera prislo tak cakam na telefonat z navratu a dohodneme si prve stretnutie a tento mesiac dufam, ze som tehullka, lebo mi je akosi furt zle ...

lenka supeeeeeeeeeeerrrr

kkamca ... negat ale to je len 25dc takze to ani nemohol ukazat ... to je skoro, ja som ho robila iba nahodou ci motyka nevystreli ale nevystrelila ... ale nerobim si z toho tazku hlavu

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Irvik, v řádku u vzkazu jsou napravo takové ikonky - foťáček, obálka se šipkou a vykřičník. Když klikneš na ten foťáček, tak se ti ukážou albíčka. A když budeš chtít někomu napsat zprávu, která bude jen pro něj, tak klikneš na tu obálku. Vyzkoušej a dej vědět, jestli se ti to povedlo 🙂

Šárko, tak to má být, nákupy a hlavně nezapomeň na nějaké to oblečení pro sebe 🙂

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Wolfi, no jo, taky si myslím, že je ještě brzy. A jsem ráda, že si z toho neděláš hlavu. Užij si to na chatě a za týden už nám ty // hlásit budeš 😵