Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
12. čer 2009

Wolfi tak to jsem ráda,že jsi v pohodě na ten testík je 25DC brzo 😉

Leni to si piš,že se vrhnu po krámech v Tescu a musím něco ulovit 😀 pro sebe

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Šárko, já už si na zítra napsala seznam, jaké hadříky si MUSÍM koupit 😀

ivirk
12. čer 2009

dakujem leni, uz som kukla, ja som v poslednej dobe dáka tažko chápavá - keby to bol prejav tehotenstva, tak isto som v tom 😅

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Irvik, jsi šikulka 🙂 No a teda taky chci být těžko chápavá a těhotná 😀

kkamca
12. čer 2009

wOLFI TAK TO JE URČITĚ BRZY,,já ted zkoušela psát něco do albumu tak nevim jestli to vyšlo 😝

wolfskinka
12. čer 2009

lenka no len aby .. ale teraz sa stale vytesujem ze to sono prsnikov bolo negativne a ze mame to rozhodnutie doma .... tento tyzden 2 pozitivne spravicky co viac si mozem zelat

18.6. idem na kontrolu na tu boreliozu tak snad aj to dopadne dobre

kkamca
12. čer 2009

Koukám že fotáček mám prázdný

papus
12. čer 2009

tak to já Leni nemám napísané jen tak přemýšlím co bych chtěla ulovit aby to nedopadlo tak jako jindy,že nekoupím nic prolezu 100tis krámků a nikde nic 😒 teda to počasí mě dostává tady je zatažené a prší fůjjjjjjjjj 😠

wolfskinka
12. čer 2009

tu sa trha oblacnost tak snad nebude prsat

kkamca
12. čer 2009

tady už lilo..a je pořád pod mrakem..ale včera to snad řikaly že letošní červen je dost chladnej a deštivej

papus
12. čer 2009

a od pondělka hlásí 29st..........to jsem na to zvědavá 😕

wolfskinka
12. čer 2009

zima moze byt hlavne nech neprsi

bibiankak
12. čer 2009

Ahojte,
No to počasie už lezie aj mne na nervy. Ale akurát teraz tu cez okno na mňa zasvietilo slniečko, tak dúfam, že nebude pršať.
Wolfakinka ty máš rada zimu? Pre mňa je ideálne počasie takých 23 stupňov, tak by mohlo byť celý rok.

kkamca
12. čer 2009

bibiankak.taky má radši chladnější počasí..těch 25 stupnů strop 😀

wolfskinka
12. čer 2009

bibi mam rada zimu a najradsej mraz a sneh ...mne teplo moc dobre nerobi na tu moju "pokazenu" hlavu ... epilepsia

kkamca
12. čer 2009

wolfi zimu taky můžu..já zas miluju když je všude zasněžíno a pak ten předvánoční čas 🙂

wolfskinka
12. čer 2009

kkamca a ja milujem lyzovacky

kkamca
12. čer 2009

tak koukám album už je..tak kdo chcete víc o mě..čtěte 😝 😀
Lyže?sem nestála na nich dlouho..naposled před 14 lety 😀

wolfskinka
12. čer 2009

wolfskinka ... ja lyze milujem z celeho srdca najradsej by som na nich stravila kazdulinky den

kkamca
12. čer 2009

wolfi..já kdybych na ně vlezla a pak spadla se nezvednu..sem jak kulička ted..po všech těch hormonech 🙄

wolfskinka
12. čer 2009

kkamca ... ja mam 167 cm a 84 kil tak som tiez riadna gula

kkamca
12. čer 2009

wolfi to já mám daleko víc..to ani ventilovat nebudu 😀

wolfskinka
12. čer 2009

vies co ja som sa tiez za to hanbila a potom som si povedala, ze komu sa nepaci ten nech sa nediva ... a nech si trhne nohou ale snazim sa schudnut mala som 88 ... 4 kila isli dole mala som uz 82.8 ale dnes rano som mala 83.9 ... no kilecko som pribrala lebo som sa prezrala pekne ho dame dole

bibiankak
12. čer 2009

Lyžovačky to ja tiež môžem, na horách mi zima nevadí, ale v meste to moc nemusím.
Baby ja už sa neviem dočkať pondelka, v pondelok uvidím, či naša snaha bola marná, alebo nie.
Ale môj doktor povedal, že by to mohlo klapnúť. Ale ja moc tomu neverím.
No šak uvidíme či mrcha v pondelok dorazí alebo nie. Ale nemusela by.

wolfskinka
12. čer 2009

bibi no tak to budem drzat palce 😵 😵 😵

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Tak už jsem tu na chvíli zpět.

Kamčo, no vidíš, foťáček už mám plný, šikulka 🙂

Holky, já mám ráda sluníčko, ale ne velká vedra, do 25 je to ideální. A když všechno roste a kvete a ptáčci zpívají, to je nádhera 😵

A copak plánuje na víkendík?

wolfskinka
12. čer 2009

lenka my ideme na chatu ... kosit hrabat a makat 😀 😀

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Wolfi, já budu u našich na chalupě a taky tam budu pracovat. Ale těším se na to, je to perfektní relax 😀

wolfskinka
12. čer 2009

no to hej .. kosenie hej ale hrabanie nenavidim z celej duse

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

já to mám obráceně, já ráda hrabu a suším seno, ale jen seno. když je to mokrá tráva, tak to taky nenávidím