Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
31. bře 2009

kocky myslite,ze to mam skusit aj napriek zakazu dokiho moze sa stat daco zle

remeli
31. bře 2009

moa co zle by sa mohlo stat?? 🙂 ale ak mas dobreho dr. tak ho pocuvni

mannerka
31. bře 2009

moa
podla mna zo sona nemoze zistit ci ste kexikovali 😉
Ale nerozumiem, preco ti to zakazal 😕

Kuk sem, co si baby o Pregnyle pisali :

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mannerka
31. bře 2009

remeli,
tak to tazko povedat, ked este nevies dlzku cyklu...
Ja by som asi este par dni pockala a ak nedostanes MS, tak by som sla na krv, ze ci nahodou nie si tehu 😵

moa
31. bře 2009

remeli ked som bola u neho min, tyzden mala som asi 15DC a kontroloval ci bude al je ovu a nic nebolo dal mi Duph a potom ak dostanem MS som mala zacat brat Clost a pocas bratia Clost mi tiez zakazal sexik a vy tu vsetky pisete,ze vam dokt zasa hovori ,ze treba sexikovat.
som blazon z toho

este sa bojim ,ze ten cas presvihnem ked tu praskne lebo zajtra robim od 11-8
😒

rina1
31. bře 2009

Ahoj holky, tak zitra rano jdu na IUI, ted vecer citim teda pekne bricho asi folici praskaji, nebo nevim, neco se tam deje, rano v 9 mi to udelaji.

mannerka
31. bře 2009

moa
ale podla mna si naboje setrit nemusi, mne lekar hovoril, ze mame keksikovat kazdy den, ze to zvysuje pravdepodobnost otehotnenia 😉

remeli
31. bře 2009

moa a to dr. si mysli ze z coho otehotnies??

remeli
31. bře 2009

mannerka: no cyklus pred tym co som brala duphaston tak som dostala presne na 28 den ale to bolo jediny krat

moa
31. bře 2009

remeli no ja neviem ,ale trochu ma to zaraza miesto toho aby mi povedal,ze treba on mi povie ,ze nemozeme .musim soce povedat,ze je velmi dobry vela vie napisal uz aj akesy knihy ,ale tymto ma trosku zaraza 🙂

mannerka
31. bře 2009

moa,
ja by som taky maly-mily keksik dala 😉 😀
...ze pre istotu 🙂

rina
prajem vela stasticka, nech sa zadari. To bolenie bruska je dobre znamenie 🙂

remeli
31. bře 2009

mannerka aj mna pobolieva druhy den a nemam z tohho dobry pocit bo bojim ze kazdym dnom pride

moa
31. bře 2009

mannerka ja tiez nad tym rozmyslam 🙂 este to ale prediskutujem aj s polovickou a ten bude asi tiez za 🙂

remeli skus na to nemysliet,sadni si na postel uvolni sa a pusti si relaxacnu muziku a skus si predstavit ako ti uz v brusku rastie malicka muska,cim budes na to viac mysliet tym to skor privolas 🙂 velmi ti to prajem a aj vsetkym

mannerka
31. bře 2009

remeli
neboj nic, vsetko bude v poriadku...
Len musis byt trpezliva, ked tie testy su vsetky pokazene 😉

remeli
31. bře 2009

😀

moa
31. bře 2009

remeli a na ten test je este zavcasu nie ved sa ti dopcitavaju dni do MS a ak ti bude meskat potom je najlepsie skusit,nie 😉
ja som raz skusila pred tym nez dosla Ms a na teste sa mi ukazala strasne slabucka ciarocka ,bola som strasne rada ved ona casom zosilnie ,tak som skusila aj na druhy den a uz tam nebolo nic.skusila som zasa na dalsi a nic a potom prisla mrcha
☹ asi som kupila jeden z tych nie moc kvalitnych

mannerka
31. bře 2009

moa
co by som ja dala za to aby mi ten moj Dr pichol Pregnyl, mne tvrdil, ze to on nemoze, ze to riesia iba v CARe 😠 To by som keksovala od rana do vecera 😀 😀 😀

Mne totiz clostil minuly cyklus aj pekne povzbudil vajecniky a folik narastol paradne, ale nepraskol 😒
Tak cakam co bude tento mesiac. Zajtra idem na posledny UTZ, tam mi povie ci mi folik praskol - v pondelok mal 21mm 😕

nerozumiem, preco ma kazdy Dr iny nazor, iny postup, proste, co neexistuje nejaky system? 😅

eloana
31. bře 2009

rina tak drzim pesti- rikala jsem manzelovi ,ze mi mozna bude muset pichnou injekci. rekl ani nahodou 😒

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Tak už jsem zase tady 😉

Remeli, grafík mám ukázkový a opravdu ještě může být brzo a nemusí se nic objevit. Zkus testík zase za 2 dny 🙂

Moa, já by sem taky sexík dala, doktor to nepozná. Ničemu to neublíží, nemusíš se bát 😉

Rina, zítra ti budu moc držet palečky, uvidíš, že to bude mít dobrý konec se // 😵

A holky, jak píšete o těch testech - fakt všechny těhu testy jsou rozbité 😠

moa
31. bře 2009

mannerka to je ale divne,ja ked som mu rano volala ,ze ma bolia vajecniky tak mi kazal prist na sono a ked videl,ze na lavej strane podrastol ,tak na chvilu ostal premyslat a hned potom mi dal recept a kazal mi to ist vybrat aby mi to mohol hne pichnut 😲 a dal mi rovno 2krabicky a vsetko mi pichol ☹

mannerka
31. bře 2009

moa
to je super, ze to takto hned riesil 😉
a suhlasim s Lenkou, poistite to pre istotu, tie male mrsky vydrzia cakat na vajko aj 3 dni 😉

ahoj leni 😉

moa
31. bře 2009

ahoj leni no ja som sa uz asi rozhodla skocim na draheho aj ked sa bude brabit 😀 dom je maly daleko neujde 😀

a zajtra nic nepoviem budem zatlkat ,ze nic nebolo 🙂

rina1
31. bře 2009

Eloan, neboj, dojdes si na pohotovost ti to pichnou.Bricho boli,no uvidim, rano bude shon, malou do skolky a rychle tam na 8 jsme z Jbc.

eloana
31. bře 2009

my taky nejsme z liberce -to v patek taky bude frmol🙂 mame to 20 minut mame tam byt v 8. drzim pesti rina🙂

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Man, doufám, že vy doma taky pořádně sexíkujete, když byla ovulka 🙂

Moa, správný přístup, znásilni tvojí drahou polovičku, když nemá kam utéct, tak se vzdá a bude dělat vše, co mu přikážeš 😀 A doktor to určitě nepozná, ráno se osprchuješ a to jedině by ti musel dělat výtěr a poslat ho do laboratoře a tam možná by nějakou zapomenutou spermijku našli, ale i ta by mohla být třeba 3 dny stará. Takže pěkně sexíkujte 😉

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Kočky, my jdeme pomalu do hajan. U nás asi teda sexík nebude, užili jsme si ho teď dost a dneska budeme odpočívat. Přece jen už nejsme nejmladší, tak aby to s námi nešvihlo 😀
Rině ráno nezapomeňte držet palečky na IUI.
Mějte se fajn, hezky se vyspinkejte a zítra zase napište.
Dobrou noc 😵

moa
31. bře 2009

babule idem aj ja spat a hlavne ponahanat toho mojho draheho po dome az mi neujde.
vsetkym pekny vecer a sladku noc 😔

miluse
1. dub 2009

Krásné ranko,
dneska to opět vypadá na nádherný den.

Včera jsem byla v bylinkové lékárně a nechala si namíchat nějaký čaje podporující těhu, tak jsem na to zvědavá, hlavně jestli mi budou i chutnat, páč minule jsem si tam nějaký koupila a nějak mi nesedl, jsem ho málem viděla ještě jednou v trochu jiné podobě 😒 , ale tenhle má jiné složení, tak snad to bude dobrý 😅

luuca2
1. dub 2009

Dobré ránko.
Rino1 držím pěsti ať to vyjde a za 14 dní hlásíš // 😉 , a nám ostatním taky 😉
Včera jsem si dělala ovu test po tom co mi DR naměřil folík 25mm a testovací čárka byla tmavší než předešlej den. Tak jsem zvědavá co test ukáže dneska. 😕

miluse
1. dub 2009

Luco, tak to je na dobré cestě, doufám, že snažilkujete o sto šest 😀