Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
12. čer 2009

micha..myslíš ten stíneček??? 😀 Ty brdo to bych nikdy neřekla že by z toho něco mohlo být

michamicha
12. čer 2009

no já si počkam až ta holka udělá další test 😀

dasa.77
12. čer 2009

Ahojky,ja tam zadny stin nevidim,ani naznak.

kkamca
12. čer 2009

pokud micha myslí ten spodní test..tak tam stín je ale fakt pidi nebo pak já blbě vidim
Dášo ahoj

moa
12. čer 2009

ahojte kocky tak jak ste sa dnes mali.
ja som sa nemohla dockat konca zajtra je nas velky den uz sa neviem dockat dufam,ze to dobre dopadne 🙂
inak asi je to smola mam koleginku v praci tiez sa snazia o dietatko a nic a boli na spermio tyzden po nas a dnes si boli pre vysledky.tak my mame 6% ok a oni 7%.chuda ked mi volala musela sa smiat,ze sa predbiehame jedna druhu 😀
co maju vskoro vsetci chlapi problem ci co?

michamicha
12. čer 2009

jj, na tom spodnim 🙂

kkamca
12. čer 2009

micha..tak to vidim taky dobře 😀

kkamca
12. čer 2009

moa--já nic moc..venku hnus.. 😝

dasa.77
12. čer 2009

ani na tom spodnim.

moa
12. čer 2009

kkamca tu je pod mrakom ale aspon neprsi a je celkom teplo

aj ja chcem vidiet 🙂

kkamca
12. čer 2009

holky jdu žehlit..přijdu dýl

moa
12. čer 2009

ale aj ja tam vidim nie moc ok ale ked sa dam blizsie ku obrazovke tak ako keby sa dam daco fakt crtalo

kolkaty den mas po ovu micha

michamicha
12. čer 2009

jdu něco sníst, měla jsem dneska jen rohlík se šunkou a k obědu brambory s nějakou masovou směsí 😝

dasa.77
12. čer 2009

kamco,prace pocka 🙂

moa
12. čer 2009

dasi a co u teba nove

dasa.77
12. čer 2009

micha uz to vidim. Ale nic moc

dasa.77
12. čer 2009

micha......s nejakou masovou smesi? Znamena to,ze ty jsi nevarila 😎

MOA.................u me je vse pri starem.Hezky jsem si planovala,jak budu dnes po prichodu z prace odpocivat a ono ho...Musim jeste varit,protoze misto volneho vikendu musim zitra do prace. 😠

halooooo
12. čer 2009

Ahoj micha, určitě se na tebe usměje štěstíčko, moc bych ti to přála, tak jako kterékoliv z Vás tady 😉, to by bylo, aby se alespoň jedné nezadařilo, přece nemůže chodit jen pořád kolem nás všech a nám se vyhýbat.

dasa.77
12. čer 2009

Ma draha polovicka stale od nedele trucuje.Poznam to.Nekomunikuje,jen neco malo,zapomina i rict ahoj,kdyz odchazi a o puse ani nemluvim.Ted je nekde pryc,nenechal mi ani vzkaz.Normalne pise,nebo zavola,ze jde tam a tam.Ja mu pekne vycinim.

Tak ja jdu taky neco delat.Skrabat brambory atd.PAPA zitra

michamicha
12. čer 2009

dášo, jasně že jsem nevařila, bylo to z kantýny 😀 zejtra ale vařit budu 😉

michamicha
12. čer 2009

moa, ovu nevim jestli byla, když jsem byla 15DC na UTZ, tak dr. prohlásil, že ovu už nejspíš nebude a že mám počkat na mrchu a začít brát vyšší dávku clostilu, no tak čekám na mrchu a už jsem 36DC a ona furt nikde ☹ a do toho 2x slaboučký špinění během dopoledne, pobolívání podbřišku a ty chutě na pivo, což teda normálně nemívám 😖

moa
12. čer 2009

dasi a myslela,ze vcera ci kedy ked si pisala,ze sa vratil domov a potom si tu uz nebola,ze ste sa sli uzmierovat a je vsetko ok uz.
to ho teda pekne dlho drzi.ten moj by to tak dkho nevydrzal a asi ani ja nie

moa
12. čer 2009

micha ale ty si tento cyklus mala closit ci nie.a nechces skocit alebo zavolat dokimu co ti ten povie.

no my asi budeme mat zasa super noc susedia si idu robit party 😎 sa zasa nevyspime arano musim vstavat o 7hod.
boze stale si neviem zvyknut na to,ze je dakto za stenami.doma som byvala v rodinnom dome a stale mi chyba ten pokoj a ticho hlavne vecer 😢

moa
12. čer 2009

a uz som si aj spomenula co som sa chcela spytat kocky beriete stale kyselinu listovu .je ju beriem uz straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlho a neviem ci to ma aj nejaky vyznam .ci ju mam brat alebo presta

moa
12. čer 2009

ok kocky prisiel mirec, ideme sa napapat a musim ist na nakup mame prazdnu ladnicku 😒

tak zatim

michamicha
12. čer 2009

moa, brala jsem clostil 1tbl denně 3-7DC

jerryjanka
12. čer 2009

ahoj moa - k tym mužom - tak testovali 18 ročných chalanov a 95% neprešlo normou - tak si to vezmi 😅 a vraj v roku 2033 čo je o chvilku vraj bude velky velky problem najsť muža čo bude mať aspon priemerny spg 🤐

KL ber stale aj ja ju beriem aspon každe dva dni jednu 😉

mimina321
12. čer 2009

ahojte 🙂
idem pozrieť aký ste mali deň 🙂

jerryjanka
12. čer 2009

ahoj mimi ako si sa dnes mala