Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
14. čer 2009

ahojky,jsem tady jen na skos,mam rozdelane spizy.Dnes grilujem,ale nic velkeho,jen se sousedama kolem 13h.Pak mam muj fotbal,ten nesmi vynechat 😠 Momentalne sel montovat bazen.Nevim na co ho uz ted vytahuje,kdyz je rano kosa,vecer kosa...........Stejne,vykoupe se tam za sezonu asi 10x,lono ani to ne,nehlede na to,ze trikrat menil vodu,protoze tam zapomel davat tablety a nebyl prikryty plachtou.

dasa.77
14. čer 2009

Tak hlasim,ze od vcerejsiho odpoledne komunikujem.Snad uz to bude dobry.Ted se musim snazit byt moc hodna,protoze pristi vikend jsou nase plodne dny.A timto jsem si pripomela,vzit si clostik. 😉

kkamca
14. čer 2009

dasa77:my už bazén nemontovali 2 rok..tak nám leží jak mrcha 😀 Snad ho ještě někdy postavíme..až se děda usmyslí 😔
Já musim pomalu jít a vařit ..ještě že polévka už je hotová 😀

papus
14. čer 2009

Krásnou neděli clostilky 🙂 včera jsem se vůbec nemohla přihlásit už jsme to chtěla vyhodit z okna ☹ pak jsme odjeli dnes jsme se vrátili tak jsem to zkusila a jde to 🙂

marrsee
14. čer 2009

papus: jo mě to také nešlo už v pátek odpoledne... včera odpoledne už mi to zase šlo asi měli nějakou poruchu

papus
14. čer 2009

no je to pěkně blbé jak jim to zlobí měli by se na to podívat 😉

marrsee
14. čer 2009

mě se to stalo prvně, ale byla jsem z toho docela vykulená co jsem udělala blbě že mě ten servr najednou nezná

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Ahojky ženy, rudý apač se hlásí 😀 Holky, já se měla na chalupě tak báječně, sušila jsem seno, koupala se v bazénu, trochu jsem se tedy připálila, ale to zhnědne. Maminka mi vyvářela, no prostě žůzo. A zítra zase do práce 😢 Večer se mi vrátí Milda, tak jsem ráda, že už nemám mršku, bude jistě sexuálně vyprahlý 😀 😝

Koník mi teď taky blbnul, nikam jsem se nemohla dostat, nevím, co se to děje. A blblo mi to už v pátek 😠

Jdu vás dočíst, co jste napovídaly 🙂

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

No já myslela, že mě trefí. Až snad na 5. pokus se odpověď odeslala 😠

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Micha, tak jak to s tebou vypadá? Dojdi si k doktorovi, ať ti vezme krev a i když ti píchne vyvolávačku, tak ta miminku neuškodí. Buď jsi těhulka anebo to dostaneš a budeš moci pokračovat s clostíkem. A myslím, že 2 denně stačí, já mám 1 a folíků habakuk 😉

Šárko, dneska jsme s mamkou dělali tu kuřecí bábovku a nemělo to chybu, moooooc dobroučká. Díky za recept 🙂
A co tvoje bříško, pořád je nafouklé? A jdeš zítra na OPU?

Kami a jak ty to máš s tou mrchou? Holky, ten kůň je celej zabržděnej a než se mi načte další stránka, tak to trvá snad 5 minut ☹

Jdu pověsit prádlo, zatím pa 🙂

michamicha
14. čer 2009

leni, koupila jsem dneska 2 testíky, tak zítra udělám jeden a ve středu další a když nic, tak volám tomu dr.
přece jen jestli ta ovula nakonec byla dýl, tak nějaká šance tu ještě je...no uvidíme, ale spíš to vidím že nic nebude...

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Micha, taky si myslím, že pokud fakt ovulka byla dýl, tak je šance a případně se i posouvá ms. Máš clostík první cyklus? Já když ho měla poprvé, tak mě od ovulky až do mrchy bolelo hrozně břicho jako když má mrcha přijít každým dnem a přitom došla 33DC, ale to břicho bylo děsný. Moc ti přeju, ať to zpoždění je způsobené mimískem 😵

mimina321
14. čer 2009

tak vás len pozdravím blbne mi to ☹

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Ahojky Mimi, taky mi to hrozně blbne, už mě přestává bavit psát jednu odpověd 3x. Jaký jsi měla víkend?

papus
14. čer 2009

ahoj Leni včera jsem měla injekci Pregnylu bříško nafouklé je sem tam cítím vaječníky a taková bolest kolem dokola jako když to mám dostat 😒 ráno jedem na 7.30h tak jsem nervozní co a jak 😉 to jsem ráda,že ti bábovka chutnala 😉 my už máme taky dlouho bez sexu je to na palicu ☹

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Šárko, teda to bříško musí být hrozné a kór po pregnylu, ještěže už půjdeš na odběr. A dobře, že jdete hned tak brzy ráno, budeš to mít brzy za sebou a pak budeš moc celý den odpočívat. Budu držet palečky, ať to dobře dopadne a hlavně, ať v těch folíkách je hodně kvalitních vajíček.
A s tím sexem - úplně si to dokážu představit. Tak ještě dneska vydržte a pak už si zase budete užívat 🙂
A co malý, byl u vás přes víkend nebo zase omarodil?

papus
14. čer 2009

malého ještě máme za chvílu ho tam mladej odvede......no hlavně at tam jsou nějaké vajíčka a pokud pak půjdu na ET tak sexík 5dnů zákaz co jsem slyšela ☹

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Šárko, a proč je při ET zákaz sexíku? Pochopím před OPU, když je odběr spermoníků a při ET? To byste mohli být půl měsíce bez sexíku, viď ☹

papus
14. čer 2009

no po ET jak ti to tam zavedou a pak si dáváš každý den dolů utroš asi kvůli uhnízdění já nevímjá to jen slyšela tady uvidím co řeknou dr 😨 je to šílená představa zrovna teď budeme od pátku úplně sami tak přemýšlíme co podniknem někam bych vypadla,ale nevím kam nemáš nějaký tip??? 😉

kkamca
14. čer 2009

Ahoj tak to si se měla krásně..Leni..my byli včera na dětskym dnu,a dnes jsem si užívala neděli---zalezlá doma jsem vařila,pak odpočívala.Ani se mi nikam nechtělo..
Mrcha dorazila včera večer v plnym proudu 🙄 Tak jsem ráda svým způsobem..To zas budu mít skoro do pátku určitě.Dnešek beru jako 1.DC..a 5.dc začnu brát clostil--může se brát když to budu ještě mít?Sem se ani dokyho neptala.. 😒

kkamca
14. čer 2009

Holky jaká kuřecí bábovka? 😀 co to je?

michamicha
14. čer 2009

já chci taky recept na kuřecí bábovku 🙂

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Šárko, to se mi zdá nějaký divný, přece kvůli utroši nebudete tak dlouho abstinovat, to je na zbláznění. Uvidíš, co ti řekne dr.
A sami doma, to jsou super vyhlídky, to vám sexík musí povolit a nějaký tip na výlet vymyslíme. Já třeba ráda jezdím na přehrady, procházet po břehu, dýchat čerstvý vzduch, natáhnout se do trávy, ... 🙂

Kamčo, tak mrcha se ti rozjela, to mě mrzí. Ale zase na druhou stranu je to pro tebe vysvobození od všech těch bolestí, viď. Clostík můžeš brát i když to ještě budeš mít 😉

michamicha
14. čer 2009

mňam, jsme si s manžou otevřeli lambrusko 😝 😵

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Kami a Micho, ta kuřecí bábovka je taková mooooooooc velká dobrůtka, kdyžtak mi písněte vaše emaily do IP a já vám pošlu recept 😉

Micha, vy si tedy dáváte do zobáčku. Já jsem ještě sama doma a dostala jsem chuť na pivko, tak jsem si ho musela otevřít. Tak to až se Milda vrátí, tak bude koukat, jakou dostane pusu 😀

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Holky, recepty máte v mailu. Kamčo, tobě jsem ho poslala na ten email, jak jsi mi tuhle posílala kvůli založení grafu, tak snad je to správně 😉

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Tak děvčata, pro dnešek se loučím. Musím se dát do pucu, vyžehlit aspoň věci na zítra do práce a očekávat Mildu.
Hezky se vyspinkejte a zítra písněte.
Papapapa 😵

michamicha
14. čer 2009

leni, děkuju 😉

kkamca
14. čer 2009

Jo Leni tak mě to nejde otevřít..meily..nemám ten power point 😖

kkamca
14. čer 2009

Tak přeju všem dobrou noc..