Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
14. čer 2009

všem clostilkám přeji krásnou dobrou noc 🙂

lenka_bohousek
autor
14. čer 2009

Kamčo, já to zítra zkusím převést do jiného programu 😉

Šárko, tobě obzvlášť krásnou dobrou noc a zítra moc štěstíčka a ozvi se, až to budeš mít za sebou 🙂

kkamca
14. čer 2009

Leni dík,, 😀

papus
14. čer 2009

Leni děkuji určitě se ozvu 😵

jerryjanka
14. čer 2009

dobrý večer dámy
je tu niekto?

kkamca
14. čer 2009

jj--zatim teda 😀

jerryjanka
14. čer 2009

jej ako si sa dnes mala?
ja som sa tak spalila na rukach a na tvari 🙄

michamicha
14. čer 2009

já taky

jerryjanka
14. čer 2009

ahoj micha
tak ako si sa rozhodla s clostilom?

michamicha
14. čer 2009

no počkám ještě do středy, to udělám poslední test a pak zavolam dr. a domluvíme se co dál...

jerryjanka
14. čer 2009

micha - veru - ak bude treba da ti vyvolavačku a skusiš vyššiu davku
ale verim že nebude treba vyvolavačku 🙂

michamicha
14. čer 2009

myslíš? já ti nevim, řikam si, že by to musel být zázrak a na ty já moc nevěřím 😅

jerryjanka
14. čer 2009

ja na zazraky verim - par som ich zažila 😉
ved uvidiš čo v stredu či bude ms alebo pozitivny test alebo pripadne zavolaš dokimu
a budete to riešiť 😉

marrsee
14. čer 2009

já myslím že občas se zázraky dějou 🙂

wolfskinka
15. čer 2009

Dobre ranko babenky ....

dnes je krasny den a 5 pracovnych dni ☹ do vikendu .....

lenka, papus, kkamca .... 29dc mrcha nikde, tak dufam, ze to tak aj zostane 😵 😵 😵 lebo by ma to nasralo

kkamca
15. čer 2009

Dobré ráno clostilky...
Wolfi nekecej...že by???Že by to konečně vyšlo? 😀
Tady už je vedro a to sem chtěla jít mrknout do lesa..
Jak ses měla na chatě nebo chalupě? 😎

wolfskinka
15. čer 2009

kkamca este skoro na take zistovania ... radsej nejdem sa nad tym ani zamyslat ... ale konecne by uz mohlo ... po tolkych rokoch

na chate bolo fajn som sa celkom dobre odreagovala

ivirk
15. čer 2009

Dobre ranko,
no tak s tym peknym dnom mas pravdu, ja neznasam pondelky ale v piatok mam dovolenku tak aspon to je celkom dobra vyhliaka 😀
No a drzim palce nech to tak zostane, zatial nemas ani ziadne nrchovske priznaky? Len tak dalej a daj vediet ako to dopadlo 😉

kkamca
15. čer 2009

Wolfi taky bych vypadla se odreagovat...Snad až přestane mrcha tak někam na víkend vyrazíme..zkoušet zadělávat 😀
Tak přeju ti to..a všem co se snaží víc let,,
Někdy nechápu baby,který jsou hotový po jednom cyklu..že se jim nepodařilo otěhotnět 😕

wolfskinka
15. čer 2009

kkamca ved to ja uz po tolkych neuspechoch a sklamaniach by som si to uz aj zasluzila

kkamca
15. čer 2009

Wolfi tak to každopádně.. 😉

wolfskinka
15. čer 2009

no ved hej .. len akosi to tam ten hore nechce brat na vedomie

kkamca
15. čer 2009

Wolfi a vyhlížíš aspon čápa a nebo vránu? 😀

wolfskinka
15. čer 2009

ale prosim ta jasne ze hej ... ale zatial mi to moc stastie neprinieslo

wolfskinka
15. čer 2009

minule nam tu okolo orboty letel bocian skoro som z okna vypadla

shaarka
15. čer 2009

caute 🙂
wolfi, si ho chcela za nohu kmasat, co? 😀 😀 😀

michamicha
15. čer 2009

dobré ráno clostilky,
já se poslední dobou pořád budím kolem 5 ráno 😠 a to je u mně fakt divný, protože já bych nejradši spala do 12 😎 no samo sebou to vždy ještě zalomím 😀

wolfskinka
15. čer 2009

shaarka no ja som ho chcela chytit a nepustit ... ale nepodarilo sa

micha no ja by som spala aj do 11.00 ale bohuzial to nejde

shaarka
15. čer 2009

kocky, nechcem byt otravna, ale naozaj potrebujem poradit, lebo sa neviem rozhodnut.
tak tento cyklus (som 10.DC) beriem ako treti v poradi clostil. a kedze min. cyklus som mala len 1 folik 19 mm, tak som tento cyklus jedla 2 tabl. denne (namiesto jednej, ako mi predpisala Dr.), resp. som sa predtym neporadila s doktorkou, lebo ma to pred 3 tyzdnami ani nenapadlo a tak som svojvolne zvysila davku z 1 tabl. na dve. to uz asi viete. 😀
no a teraz co? vo stvrtok idem na UZV, ak tam budu nejake foliky (ratam, ze ich bude viac ako jeden), tak ju poprosim, nech mi pichne dvojitu davku pregnylu (to este neviem, ako dopadne). minuly cyklus mi jeden pregnyl nezabral a ovulka nebola. 😠

no a budem si musiet vypytat znova recept na dalsie balenie clostilu. 😒
alebo si ho nevypytat? zohnat si ho sama a zatajit, ze som jedla (a aj v tom budem pokracovat) 2 denne? to by som nerada. 😔
alebo mam ist prec a potom telefonovat (pred bud. cyklom), ze potrebujem clostil? a aku loz jej mam povedat, ze sa mi uz minul? 😖
boze, nelutujem, ze som jedla dve denne, len strasne nerada klamem do oci. a povedat pravdu, ze som si bez jej odporucania zvysila davku, na to nemam odvahu... ☹

dakujem za nazory 😵

wolfskinka
15. čer 2009

shaarka ja som jedla 2 tablety denne a mala som len 2 foliky a pregnyl sa picha na dozretie folikov, nepotrebujes 2nasobnu davku ... poznam babu co mala 6 foplikov a pichli jej 1 pregnyl ...

nemusis sa bat ani jej nemusis o tom hovorit su tu aj baby co jedia 3x1 clostilbegyt ...