Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
15. čer 2009

Sharkaa..čau..já brala 2 clostily denně a moc foliků jsem neměla..dr viděl jen jeden.Ted mám na tajno clostil sehnaný tak budu ordinovat sama dávky a dám si asi po jednom abych měla i na další cyklus.Protože mi ho doky nechce psát..
Tak si něco vymysli třeba že ti ho někdo vysypal do wc nebo tak. 😀 🤐 Že si měla návštěvu a někde ho měla volně ložený a děti ho vysypali..někam.. 😀

kkamca
15. čer 2009

micha ahoj.,,máš nový foto vid? 😀 slušivý

mimina321
15. čer 2009

ahoj kočky,včera som z toho pripájania mala nervy nakoniec som to vzdala 😖
shaarka ja by som jej to asi povedala,neznášam klamať a niekedy si aj poriadne zarobím na problém ale čo už 😅

kkamca
15. čer 2009

Sharkaa a nebo pak pravdu..je to na tobě..to já budu svýho dokyho klamat ..to vim jistě

wolfskinka
15. čer 2009

podla mna jej nemusis hovorit nic ...

kkamca
15. čer 2009

Wolfi otázkou je..jestli jí pak napíše jiný..já bych to tajila..Ale kvůli tomu,že mě ho doky nechce psát.. 😔

wolfskinka
15. čer 2009

kkamca no neviem to si musi sama ona vie aku ma dr.

kkamca
15. čer 2009

mimina ahoj..no blblo to děsně..

shaarka
15. čer 2009

kkamca, takze sa jej nemam priznavat, ze som jedla po dva? ja som chcela, aby to vedela, aby sa podla toho mohla zariadit... clostil zohnat mozem, to nie je problem, ale nechcela som jej to utajit 😒
naozaj vaham nad alternativou - ze som zly pacient a ze si svojvolne robim co chcem (clostil, pregnyl, isla som sama na OGGT test a este chcem ist na stitnu zlazu)... alebo som klamarka?
co ak budem mat teraz pekne foliky a ona si v duchu spokojne povie, ze teda staci jeden denne a ani dalsi cyklus mi nebude chciet zvysit. to ju mam klamat aj potom? 😖

wolfi, pregnyl sa nepicha na dozrievanie folikulov, ale na ich prasknutie. a mne ten jeden minuly cyklus nezabral. preto sa niekedy picha aj dvojita davka (10 tis. jednotiek). no a preto si myslim, ze ked jeden nezabral, tak mi treba dva, to je logicke, nie? 😀

michamicha
15. čer 2009

shaari, to je docela prekérka 😅 nevim co bych udělala 😖

shaarka
15. čer 2009

doprdele - pisem prispevok a ono ma to vyhodi. tak este raz:
michaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 to si mi teda neporadila. 😀 😀 😀
viem, ze tu moju nepoznate - je mladsia, sikovna, inteligentna, prijemna, vazna a velmi velmi zodpovedna. a trosku malo pocuva. lebo mi zacala rozpravat o laparoskopii a ako vyzeraju moje vajecniky a ja som ju nevedela zastavit 😀 ze to vsetko viem! 😀 a chcela som sa jej opytat ine veci, take, co neviem, co som fakt chcela vediet... ale neprestala, kym vsetko zodpovedne nevysvetlila... 😒
ach jaj. rozumiem, ze medicina je tazka veda, ale o niektorych veciach sa moze so mnou rozpravat ako takmer rovny s rovnym, nie? ☹

mimina321
15. čer 2009

shaarka ja sa ti snažím napísať už od rána,a už ani neviem čo som chcela 😅 😅

ma.ja
15. čer 2009

ahojky clostilky 🙂 jdu se na vás zas po dlouhé době podívat, co nového?

papus
15. čer 2009

krásné odpoledne clostilky konečně jsem se na Koníka dostala vůbec to nešlo.......
tak jsem po odběru mám 4vajíčka dvě z toho jsou slabá...tak uvidím zítra jak budou bojovat 😉

mimina321
15. čer 2009

papus držím palce 😵

ma.ja
15. čer 2009

Šári taky držím palce 🙂 už víš, kdy ti je budou dávat zpátky? To je asi podle toho, jak se vyvíjí?

ma.ja
15. čer 2009

Leničko až přijdeš, já bych taky prosím potřebovala recept na tu kuřecí bábovku 🙂

papus
15. čer 2009

mimino a ma.jo děkuji moc....transfer budu mít buď ve středu nebo ve čtvrtek 😉
ten recept ti můžu poslat napiš mi do IP email 😉

kkamca
15. čer 2009

ahoj..dnes to vůůůbec nešlo.. 😠
Papus držim teda všecky palečky at je vše jak má být.. 😀

mimina321
15. čer 2009

papus držím aj tie na nohách 😵
kkamca dnes to vôbec nešlo ano mne,mala som absták 😅 😀 😀 😀

papus
15. čer 2009

kkamco díky moc 🙂

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Ahoj děvčátka, tak vy už si tu pěkně krafete a mě celý den nešlo se připojit, až jsem podezřívala naše IT, že mi zakázali přístup.

Koukám, že Micha má novou fotečku, sekne ti to 😉

Marcelko, poslala už ti Šárka ten recept nebo ho mám poslat já?

Šárka, super, že odběr máš za sebou. Tak držím palečky, aby se vajíčka držela 😵

Shaarko, já bych to asi doktorce neříkala, že jsem jedla 2 clostíky denně a pokud clostík někde seženeš, tak ho obstarej. Tvoje dr. by se třeba mohla naštvat, že jsi jí neposlechla 😉 Ale na druhou stranu ty jí znáš nejlépe a možná odhadneš, jak bude reagovat 😉

Wolfi, vy jste teda na chatě pěkně řádili. Já sušila seno, sklízela a zamražovala špenát, včera jsme se koupali v bazénu, no pohodička. Za to teď - peru, uklízím, no hrůza ☹

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Jeee, Kamčo, ty jsi to pro Shaarku pěkně vymyslela, máš to ale super nápady 🙂

Mimi, já celý den taky otevírala net a furt to nešlo, člověk si chce pokecat a ono to nejde 😅

papus
15. čer 2009

ahoj Leni akorát jsem ti chtěla odpovědět na email 🙂 recept jsem Marcelce poslala 😵 do zítřka to budou zas nervíky zda přežijou ☹ bříško mě pobolívá snad to nebude horší dnes mám relax zítra jdu do práce..jo a včera jsem to nevydržela a sexíkovala jsem 😅 😅 😅 😅 chudák Pepa tomu jsem to zakazovala aby se nedělal 😀 měl to pod kontrolou byl suprovej 🙂

mimina321
15. čer 2009

leni tak tak 😉
dnes som kúpila nový teplomer na meranie bt-ten starý mi ukázal 35 stupňov,spravil so mňa klienta pre pohrebákov 😀 😀 😀

papus
15. čer 2009

ptaly se mě zda chci jedno nebo dvě zavést tak po jejich názoru na dvě jsem řekla,že dvě 🙂

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Šárko, vidíš s kuřecí bábovkou máš super úspěch 🙂 Dneska si jí dával Milda a olizoval se až za ušima 😝
Vajíčka určitě přežijou a už se těší, až půjde k tobě do bříška 😵
Ty jo a včera jsi Pepu takhle zlobila 😀 Chudáček, ale je to skvělej chlap, že to vydržel. To u nás byla rychlovka, od minulé neděle nic nebylo, Milda se vrátil v půl druhé ráno, vlítnul na mě a bylo hotovo 😀 No ale chápu to, takový dlouhý absťák, není na to zvyklý a já mohla zase pěkně usnout 😅
Odběr ti dělali v narkóze? A Pepa tam byl s tebou?

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Mimi, teda 35 stupňů, to už je fakt na pohřebáky 😀 A teď máš jaký? Na 2 desetinná místa?

Šárko, asi je lepší zavést 2, kdyby se náhodou přijalo jen jedno. A když obě, tak budete mít nádherná dvojčátka 😵

papus
15. čer 2009

Leni ano dělali mi to pod narkozou docela to bylo v pohodě probudila jsme se hned na pokoji zle mi nebylo hned bych mohla odejí 🙂 asi ano ty dvě budou lepší 😉 no Pepa je zlatíčko včera to bylo naprosto úžasné jak nemohl tak byl pořád akční 😀 kdybych ho už neotočila ke stěně tak by jsme zlobili až do rána nemělo to konce 😝 😵

mimina321
15. čer 2009

leni na 2 desatiny 🙂 v tom je treba asi vymeniť baterku alebo ho hodiť do koša 😀
papus tak budú dvojky