• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
shaarka:to je jedno.. :grinning: někdo mi poradit musí..Jen aby se mi tam něco utvořilo po tý 1 tabletce.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky - mám dotaz musí při brání closiku vždy bolet vaječníky
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Samson, vaječníku můžou, ale i nemusí bolet. Mě nejvíc bolely v prvním cyklu, pak už to bylo lepší :wink:
16. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji, já jsem brala closik 3-5DC a zítra což je 10DC jdu na UTZ - a nějak mi nepříjde, že by mě bolely
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna nikdy nic nebolelo, tak som bola rada, ze po tych tabletkych aspon nieco citim. ale keby som sa nesustredila, tak ani neviem, ze ma nieco boli :wink:
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když jsem ho brala poprvé tak to 5-9DC tak mně bolely. Nyní mám navrtané i vaječníky, aby lépe procházely vajíčka a clolsik a necítím, že by nějak bolely - však se zítra uvidí, zda se něco urodilo
16. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson mna boleli vzdy a poriadne
16. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jsem tady nová.Mám dotaz, určitě už tu byl odpovězen,protože jsem si vás pročítala od začátku :slight_smile:
MIn.měsíc jsem brala clostilbegyt.Den před menst.jsem měla jen špinění,pak úplně málo krve...a to jen 1den.A to je vše.Tak jestli to je normální a jestli se to tam nezadržuje...Mám obracenou dělohu,a tím jak jsem už ze všeho nanervy,tak mě i napadlo,jestli díky tomu se mi to tam nemůže nějak zadržovat...
16. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
irca ahoj a skusila si si robit test, podla toho co tu opisujes je velka sanca byt tehu
16. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na inseminaci a za 14dnu jsem šla na krev a tam mi řekli hned opoledne vysledky, že těhotna nejsem.
16. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na to sa moc nespoliehaj aj mne povedali to iste a nakoniec som bola tehotna a aj potratila a ja som nebola po IUI ale po KETe skusi si spravit aj sama test
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
irca, urcite testuj, tak ako pise wolfi. oni povedia, ze krv negativna aj ked mas hcg napr. 5 alebo kolko - a na koniku su baby, ktorym to stupalo a boli tehu!
16. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irča, aj u nás sa objavila holka, čo jej na Obi povedali, že nie je tehotná a druhý krát skončila v nemocnici s OHSS a tam jej potvrdili, že je v tom. Tak skús test... :wink:
16. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ted beru druhe baleni clostiku,druhy den.No ted jste mě vylekali,asi si ho teda půjdu koupit a ješte dnes se otestuju.
16. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Samson, já chodila na UTZ až 14-15 DC, myslím si, že na 10DC budou ještě folíky malé. Ale oni dorostou :wink:
A myslím si, že není podmínkou, aby vaječníky bolely. Minulý cyklus mě vůbec nebolely, ani jsem neměla ty návaly a možná to taky bylo tím, že jsem se přestala tak pozorovat.

Ahoj Irčo, vítej u nás :slight_smile: Tak ty jsi nás pročítala od začátku, to jsi teda dobrá :slight_smile:
Irčo, je možné, že jsi měla ms jen jeden den, mě se při clostíku taky zkrátila, většinou mám jeden den špinění, pak krvácení dva dny a pak zase špinění. Ale zkus ten testík, pro jistotu. Jak píše Šárka, pokud jim HCG z krve vyjde 8 a méně, tak už to považují za negativní. Měla to tady jedna holčinka a nakonec byla těhulka :slight_smile:
A myslím, že clostík ti neublíží, pokud jsi těhulka, tak v těle fungují asi úplně jiné hormony, při těhu se netvoří vajíčka a tak bych řekla, že clostík nemá na co působit.
16. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, som po IUI a BT mám 36,9-36,7. je nízka, že? užívam Utrogestan a Estrofem-dočítala som sa dnes o oň, že znižuje hodnoty bazalnej teploty. neviete niečo o tom? ďakujem
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
afrika, viac sa dozvies, ked si kupit tehotensky test.
16. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se testovala a nic.Tak mám aspon ted jistotu.
16. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
irca :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to co ???? kurnik to kto tu bude dalsia tehula, uz sa tu dlho ziadna nova neobjavila

no mam taky dojem ze sa budem musiet ale poooooooooriadne nasrat a zlomit to konecne ... ale ako do pekla
16. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taky mě to štve,že nás je tolik.Vůbec jsem nečekala,že tolik lidí může mít problémy s početím.Tak někdo už musí být,protože mě to deptá,jak jsem to četla postupně,a zase nic...Takhle by to byl hezčí pocit, že když některá z vás otěhotní,že já se taky dočkám.
16. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irčo, sakra, to mě štve :angry:
Fakt nějak dlouho nám to tady vázne a pořád žádná nová těhulka :cry:
Wolfi, ty ještě nemáš mrchu, tak jsi na řadě :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka nemam a som 30dc ... no na rade ako na rade uvidime ale mam take predmrchovske priznaky .. prsia ma bolia a brucho tlaci
16. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wolfi, tak doufám, že ty předmrchovské příznaky jsou těhotenské. A zítra si tu nechci číst, že ti došla mrcha. Nebudeš zítra testovat?
16. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie a naco ? ved vies ake ja mavam cykly od 30-35, tak nie je dovod na testovanie
16. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wolfi, no jo a možná by tam ještě pořádně nebylo nic vidět, když máš delší cykly. tak budu čekat :wink:
16. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem prva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ocakavam totiz, ze hned moja PRVA ovulacia po 12 rokoch bude uspesna! :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka ty budes prva a ktory den cyklu si ??? alebo uz vies ze mas //
16. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: wolfi, ja som sa este k ovulke nedopracovala :grinning: takze klud, mozte sa predbiehat :grinning:
teraz som 11.DC, vo stvrtok idem na tu gyndu, ved vies, prekerna situacia, budem klamat, ci co, a prosit o pregnyl. :confounded:
16. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj shaari ako vajka? urcite pekne rastu :wink:
16. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka .... pridi si ku mne ja mam 1 v chladnicke aj ti ho pichne do zadku :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek