Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
16. čer 2009

shaarka:to je jedno.. 😀 někdo mi poradit musí..Jen aby se mi tam něco utvořilo po tý 1 tabletce.. 😀 😀 😀

samson
16. čer 2009

Zdravím holky - mám dotaz musí při brání closiku vždy bolet vaječníky

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Ahojky Samson, vaječníku můžou, ale i nemusí bolet. Mě nejvíc bolely v prvním cyklu, pak už to bylo lepší 😉

samson
16. čer 2009

Leni děkuji, já jsem brala closik 3-5DC a zítra což je 10DC jdu na UTZ - a nějak mi nepříjde, že by mě bolely

shaarka
16. čer 2009

mna nikdy nic nebolelo, tak som bola rada, ze po tych tabletkych aspon nieco citim. ale keby som sa nesustredila, tak ani neviem, ze ma nieco boli 😉

samson
16. čer 2009

no když jsem ho brala poprvé tak to 5-9DC tak mně bolely. Nyní mám navrtané i vaječníky, aby lépe procházely vajíčka a clolsik a necítím, že by nějak bolely - však se zítra uvidí, zda se něco urodilo

wolfskinka
16. čer 2009

samson mna boleli vzdy a poriadne

irca84
16. čer 2009

Ahojte, jsem tady nová.Mám dotaz, určitě už tu byl odpovězen,protože jsem si vás pročítala od začátku 🙂
MIn.měsíc jsem brala clostilbegyt.Den před menst.jsem měla jen špinění,pak úplně málo krve...a to jen 1den.A to je vše.Tak jestli to je normální a jestli se to tam nezadržuje...Mám obracenou dělohu,a tím jak jsem už ze všeho nanervy,tak mě i napadlo,jestli díky tomu se mi to tam nemůže nějak zadržovat...

wolfskinka
16. čer 2009

irca ahoj a skusila si si robit test, podla toho co tu opisujes je velka sanca byt tehu

irca84
16. čer 2009

Byla jsem na inseminaci a za 14dnu jsem šla na krev a tam mi řekli hned opoledne vysledky, že těhotna nejsem.

wolfskinka
16. čer 2009

tak na to sa moc nespoliehaj aj mne povedali to iste a nakoniec som bola tehotna a aj potratila a ja som nebola po IUI ale po KETe skusi si spravit aj sama test

shaarka
16. čer 2009

irca, urcite testuj, tak ako pise wolfi. oni povedia, ze krv negativna aj ked mas hcg napr. 5 alebo kolko - a na koniku su baby, ktorym to stupalo a boli tehu!

miradka
16. čer 2009

Irča, aj u nás sa objavila holka, čo jej na Obi povedali, že nie je tehotná a druhý krát skončila v nemocnici s OHSS a tam jej potvrdili, že je v tom. Tak skús test... 😉

irca84
16. čer 2009

Ja ted beru druhe baleni clostiku,druhy den.No ted jste mě vylekali,asi si ho teda půjdu koupit a ješte dnes se otestuju.

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Samson, já chodila na UTZ až 14-15 DC, myslím si, že na 10DC budou ještě folíky malé. Ale oni dorostou 😉
A myslím si, že není podmínkou, aby vaječníky bolely. Minulý cyklus mě vůbec nebolely, ani jsem neměla ty návaly a možná to taky bylo tím, že jsem se přestala tak pozorovat.

Ahoj Irčo, vítej u nás 🙂 Tak ty jsi nás pročítala od začátku, to jsi teda dobrá 🙂
Irčo, je možné, že jsi měla ms jen jeden den, mě se při clostíku taky zkrátila, většinou mám jeden den špinění, pak krvácení dva dny a pak zase špinění. Ale zkus ten testík, pro jistotu. Jak píše Šárka, pokud jim HCG z krve vyjde 8 a méně, tak už to považují za negativní. Měla to tady jedna holčinka a nakonec byla těhulka 🙂
A myslím, že clostík ti neublíží, pokud jsi těhulka, tak v těle fungují asi úplně jiné hormony, při těhu se netvoří vajíčka a tak bych řekla, že clostík nemá na co působit.

afrika
16. čer 2009

ahojte, som po IUI a BT mám 36,9-36,7. je nízka, že? užívam Utrogestan a Estrofem-dočítala som sa dnes o oň, že znižuje hodnoty bazalnej teploty. neviete niečo o tom? ďakujem

shaarka
16. čer 2009

afrika, viac sa dozvies, ked si kupit tehotensky test.

irca84
16. čer 2009

Tak jsem se testovala a nic.Tak mám aspon ted jistotu.

wolfskinka
16. čer 2009

irca ☹ ☹ ☹ ☹ a to co ???? kurnik to kto tu bude dalsia tehula, uz sa tu dlho ziadna nova neobjavila

no mam taky dojem ze sa budem musiet ale poooooooooriadne nasrat a zlomit to konecne ... ale ako do pekla

irca84
16. čer 2009

Tak taky mě to štve,že nás je tolik.Vůbec jsem nečekala,že tolik lidí může mít problémy s početím.Tak někdo už musí být,protože mě to deptá,jak jsem to četla postupně,a zase nic...Takhle by to byl hezčí pocit, že když některá z vás otěhotní,že já se taky dočkám.

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Irčo, sakra, to mě štve 😠
Fakt nějak dlouho nám to tady vázne a pořád žádná nová těhulka 😢
Wolfi, ty ještě nemáš mrchu, tak jsi na řadě 🙂

wolfskinka
16. čer 2009

lenka nemam a som 30dc ... no na rade ako na rade uvidime ale mam take predmrchovske priznaky .. prsia ma bolia a brucho tlaci

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Wolfi, tak doufám, že ty předmrchovské příznaky jsou těhotenské. A zítra si tu nechci číst, že ti došla mrcha. Nebudeš zítra testovat?

wolfskinka
16. čer 2009

nie a naco ? ved vies ake ja mavam cykly od 30-35, tak nie je dovod na testovanie

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

wolfi, no jo a možná by tam ještě pořádně nebylo nic vidět, když máš delší cykly. tak budu čekat 😉

shaarka
16. čer 2009

ja budem prva 😀 😀 😀 😀 😀 ocakavam totiz, ze hned moja PRVA ovulacia po 12 rokoch bude uspesna! 😀 😀 😀

wolfskinka
16. čer 2009

shaarka ty budes prva a ktory den cyklu si ??? alebo uz vies ze mas //

shaarka
16. čer 2009

😀 wolfi, ja som sa este k ovulke nedopracovala 😀 takze klud, mozte sa predbiehat 😀
teraz som 11.DC, vo stvrtok idem na tu gyndu, ved vies, prekerna situacia, budem klamat, ci co, a prosit o pregnyl. 😖

nela00
16. čer 2009

ahoj shaari ako vajka? urcite pekne rastu 😉

wolfskinka
16. čer 2009

shaarka .... pridi si ku mne ja mam 1 v chladnicke aj ti ho pichne do zadku 😀 😀 😀