Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Shaarka, no teda ovulaci po 12 rokoch, to fakt musíš být úspěšná 😀 😀 😀
Kdy se tu krásnou zprávu dozvíme?

wolfskinka
16. čer 2009

lenka za 3 tyzdne 😀 😀 😀

shaarka
16. čer 2009

hehe 😀 wolfi, by si mi pichla? skoda, ze si tak daleko. doprdele, a to treba uchovavat v chladnicke??? 😖
leni, ja som do 18tky mala menzes asi 4x (max.) a potom som brala HAK. ked som vysadila, menzes nebol nikdy. takze ani ovu. no a uz rok som bez HAK a ovu este stale nic! tak preto si myslim, ze ked som na nu uz tak dlho cakala, tak by mohla byt aj uspesna! 😀 ale to by MM nesmel mat astenospermiu 😒

wolfskinka
16. čer 2009

hej to musi byt v chladnicke

wolfskinka
16. čer 2009

lucim sa idem robit debordelizaciu

shaarka
16. čer 2009

debordelizaciu 😀
tak potom pruser, ja ho nemam v chladnicke, uz asi 2-3 tyzdne. 😢 co z toho vyplyva? mam si zhanat dalsi? do stvrtku asi tazko nieco zozeniem 😢

shaarka
16. čer 2009

2-15 °C ☹

moa
16. čer 2009

no tak konecne som sa dotrepala domov 🙂 boze 3hodiny sme tam boli a co horsie hladni 😒
mirceovi robili nejaky test zobrali mu krv potom mu dali zjest nejaku tabletku a po 1hod zasa brali krv a za 1hod zasa
chudak od rana nejdedol az mu zle bolo este dobre ze sa mi tam nevivali 🙂 mala by som mu kupit lizanku za to,ze neplakal 😀

ste sa pekne rozpisali

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Moni, lízanku mu určitě kup, když to všechno vydržel a neplakal 😀

papus
16. čer 2009

ahojky clostilky hezké odpoledne všem 😉

tak jsem si volala dopoledne do CAru máme 3embryjka krásně se vyvíjející tak na ET jdu ve čtvrtek 11.15h 😵

Ahoj Leni jaká byla noc a co v práci???

moa
16. čer 2009

myslite,ze ked urobim test na 14den od ovu uz by mohol aj dac ukazat?
este raz som sa pytala na ten Parlodel a doki mi povedal,ze aj to pomaha pri otehotneni,tak neviem
a v piatok uz mozem skusit zavol ,ze mozno budu uz nejake vysledky,tak som zvedava 🙂

irca84
16. čer 2009

moa:Jo,mohl.Sice třeba bude lehoučka čařečka,ta 2.ale bude.A jak ne ted,tak si myslím ze 17 urcite.

moa
16. čer 2009

irca84 budem musiet skusit aby som si bola ista,ze nie som tehu ak zacnem brat tie nove lieky.

uz som nasla daco aj o tom dava sa to na zvyseny prolaktin ale ved ja som mala tieto testy ok,tak som trochu z toho zmatena,ze preco mi ho dali.no skusim a uvidim .
sranda by bola keby som testla a boli by // to by som uz ziadne lieky nepotrebovala.
no tak to skusim testnu v nedelu ,ak mi teda v piatok povedia vysledok tak mozno nie .

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Ahoj Šárko, tak to je krásný, 3 embrijka, to budou nádherná miminečka 😵

Noc byla klidná, usnula jsem už před devátou hodinou, takže u nás žádný sexík nebyl, až ráno 😉

papus
16. čer 2009

u nás se taky ic nekonalo tak snad dnes po ET máme absták ☹

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Kočky, jedu domů, konečně. Kouknu na vás večer, když mě Milda pustí ke compu.

Krásné, u nás už sluníčkové odpoledne 😵

papus
16. čer 2009

zatím páčko Leni 😉

moa
16. čer 2009

papus ak sa smiem spytat ides si dat vsetky 3 alebo len jedno ci dve?

papus
16. čer 2009

moa jen dvě si dám 3snad ani nedávají 😉

moa
16. čer 2009

juuj tak to budu dvojicky jedno tebe a druhe mazelikovi 🙂

ja som chcela vzdy dievcatko.potom ci mi dal doki clostil a povedal,ze ak bude vela vajek mozu byt aj dve sme sa zhodli s mircom,ze ak budu 2 tak bude jedno pre kazdeho aby nam nebolo luto ,ze jedne ma a druhy nie.a asi mi to uz aj ostalo chcem aj 2 naraz len nech su 🙂

moc ti drzim placeky aby ti to vyslo 🙂

mirusska
16. čer 2009

Ahoj baby, moa ja som tiez brala parlodel, dal mi ho dr.spolu s clostilom a otehotnela som 🙂 hned prvy mesiac uzivania...takze to ber...ja som sa tiez cudovala, ze je to na zvysenie prolakinu, ale asi to pomaha...

moa
16. čer 2009

mirusska ja ho mam spolu s Duphastonom uvidime co to povie.myslim,ze mi ho dala po tom ako som jej povedala
,ze ked mam MS tak ziadne krvacanie len hnedy vytok.tam asi preto.jejj to by bolo super keby to uz vyslo 🙂
mala si z toho aj nejake vedlajsie ucinky

moa
16. čer 2009

miruss na zvysenie ci znizenie

papus
16. čer 2009

Moa děkuji ti tobě přeju též aby to vyšlo a rovnou dvojčátka 😵

moa
16. čer 2009

mi tak napadlo ,ze to ked mi teraz doki zmenila lieky musim z tejto temy odist? 😢

papaus dik uz aby to bolo aj tvoje aj moje 😉

kkamca
16. čer 2009

Dobrý podvečer všem..téda jste se rozepsali,,
Papus tak to je supr..že jsou 3 embryjka..kolik si jich necháš zavést?2? 😀

papus
16. čer 2009

Kkamco nechám si dát dvě snad vydrží do čtvrtka 😉 to třetí asi bude mrazilka 😵

kkamca
16. čer 2009

papus..určitě..musí!!! 😵 😵 😵

wolfskinka
16. čer 2009

ahojte .. debordelizacia vykonana a dokonca nadplan umyla som aj kuchynske okno takze uz mam uplne vsetky 😵 a uz len take uhadzovacky, ked sa ohlasia, bordel zo vsetkych izieb nalozim do krabice a znesiem do pivnice 😀 a bude upratana

kkamca
16. čer 2009

Wolfi já dnes neuklízela..bo sem byla na drbech.. 😀