Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
16. čer 2009

teda dnes tu ja fakt mrtvo kde ste vsetci co snazilkujete 😀 alebo nejaka love story v tv

wolfskinka
16. čer 2009

kkamca aj ja by som isla radsej na drby .. ale niektore veci sa skratka nedaju odlozit

kkamca
17. čer 2009

Dobré ráno všem..
Co je?To zas blbne že tu nikdo neni? 😕 Já teda tento vzkaz už píšu potřetí..Tak jsem zvědavá kolikrát se objeví na skle 😝

wolfskinka
17. čer 2009

ahoj kkamca carila som si kafco

kkamca
17. čer 2009

Wolfi ted sem si byla zalít kávu--Jak to vypadá u tebe?Včera si psala že mrchovské příznaky otravují ,jak je dnes?

wolfskinka
17. čer 2009

kkamca 31dc a mrcha nikde, priznaky pominuli tuk tuk

tie okna som umyla vcera v najvyssi cas a aj zaclonu oprala ... dnes rano volali muzovi ze ku nam pridu dnes na obhliadku kvoli tej adopcii prepadovka, aby sme nemali upratane ... nastastie sme vcera toho stihli dost a ja dnes este stihnem za tie 4 hodiny to doupratovat ... dufam, ze dostanem dobry posudok ,,, vsetky budete musiet silno drzat palce

kkamca
17. čer 2009

wolfi..tak to je fajn..KéŽ by ti to vyšlo jako mé známé--nejprve adoptovali kluka a za 9 měs měli dalšího,ale už biologicky svého a za dva roky dalšího kluka taky bilogicky jejich..A to tolik let předtim čekali 😝
Vidíš ještě že si uklidila..palečky držim všecky co mám at máte dobré posudky a hlavně at mrcha nepřijde 😵 😵

wolfskinka
17. čer 2009

kkamca ze ukllidila, som len okna umyla a uhadzala .. dnes to bude iny zaberak kym pospratavam vsetky tie rozhadzane veci .... ale nalozim do tasiek cestovnych a muz znesie do pivnice

kkamca
17. čer 2009

Wolfi do pivnice?Co tam budou dělat s věcma?

wolfskinka
17. čer 2009

kkamca, ja nahadzem do pivnice tie ktore mi budu zavadiat a nebudem ich stihat upratat

a sa podrzte uz volali aj z navratu, v piatok mame preve sedenie rodicovskej pripravy 😵 😵 tesim sa ale mam trosku aj obavy

mimina321
17. čer 2009

ahoj dievčatá 🙂
wolfskinka tak budem moc držať palce 😵 nech dopadnete čo najlepšie
o upratovaní sa mi dnes aj snívalo zajtra nám majú prísť vymeniť okná na druhej strane a bordel bude komplet v celom byte 😝 😝 😝 nech už je to za mnou

moa
17. čer 2009

dabre ranko vsetkym,
nam tu leje ak z krhly ☹ to zas pridem mokra do roboty ako mys.
neviete mi poradit exzistuje nejaka zelenia alebo ovocie co tie posilnuje spermie?
vved na skoro vsetko su vitaminy ako prirodne myslim,ze by mohlo byt aj na toto.

wolfi a kedy ides ku dokimu alebo budes testovat 🙂

shaarka
17. čer 2009

ahojte 🙂 mna upratovanie neodkladne caka dnes. uz sa tesim, mam z toho dobry pocit 😀
moa, hladaj potraviny, kde je:
zinok - bravcove, telacie, hovadzie maso, psenične klicky, tekvicove semienka, ryby
selen - vlasske orechy, hrusky, slivky, taveny syr, paprika, paradajka
vit. E - klicky, jablka, mrkva, hrach a salat
koenzym Q10 - maso, srdce, pecen, vajcia, ryby, orechy
L - karnitin - tmave maso, ryby, hydina, mlieko
L - arginin - orechy, semena (kvalitne tuky)
glutation - antioxidant - http://sk.wikipedia.org/wiki/Antioxidant
kyselina listová - vajcia, vnutornosti, obilniny a strukoviny

shaarka
17. čer 2009

...som vyhladala speci pre teba 😀

wolfskinka
17. čer 2009

teraz volali ze stoja pred vchodom nedodrzali cas dohdonutej schodzky, maju tam napisane moje cislo ze maju kontaktovat mna .. zase psychologicky efekt idu na to cez chlapa a zavolaju mu do roboty a cislo si zistili v zozname ......... psychologia

moa na to teraz nemam ani cas nad tym rozmyslat, zatial kaslem na to, toto je prvorade

moa
17. čer 2009

ahoj shaari jejj moc dakujem 🙂 najlepsie na tom,ze on toto vsetko je ,neznasa sice zeleninu ale z toho mala co je je to co si pisala. 🙂
inak pozerala som tie tvoje grafy a ja si myslim,ze ten Duph teplotu zvysuje 😒
lenze je ho budem musiet zobrat ten 15DC lebo musim dat doki potom graf,ale stale mi vrta v hlave ako budem mat ovu ked teraz bola na 24DC a ja vzdy po douzivani Duph na 3den dostanem MS.
no nic asi budem 1mesiac bez ovu alebo sa stane zazrak a najdem cez vikend// 🙂 a uz tam nebudem musiet vobec ist 😀

wolfskinka
17. čer 2009

zajtra o 12.00 pride muz to s nou dohodol tak dnes stiham aj upratat vsetko tak ako ma byt

shaarka
17. čer 2009

wolfi, nejak som mimo, a kto stoji pred dverami? a co s cislom? 😕

moa, skor to vidim tak, ze ovu nebude.
a s tym zvysovanim je to tak, ze ja som podvedome tie prve cykly teplotu tlacila hore a nahovarala som si, ze to su poovulacne teploty a zle som spavala, lebo som bola zvedava na nameranu teplotu... a tak. s istotou mozem vyhlasit, ze mne nezvysuje. kukni na tie posledne grafy, ked uz mam na salame, co nameriam. 😀

moa
17. čer 2009

shaari a mala si tam ovu?nie je tam ta ciara ,mas to riadne tie teploty hore,dole ako sa jej zachce.
ja pre pripad budes skusat aj ovu testy mozno daco zisitim aspon tym.ale skor si myslim,ze ju nestihnem,ved uvidim .

no az budem mat obed tam pojdem do boi obchodu a urobim riadny nakup pre draheho a pekne ho budem krmit 😀
vela ludi mi radi skusit tie tekvicove semienka ,aj kolegina tym napchava muza,tak to aj ja skusim 😉

wolfi a to oni idu pozriet ako zijete a tie veci okolo toho?

wolfskinka
17. čer 2009

tak este raz muzovi volali rano o 7.30 zo socialky, ze pridu ku nam ppozriet byt kvoli tej adopcii a dohodli sa s nim ze o 20.30 vecer a o 9.00 stali u nas pred vchodom ze idu na kontrolu a volali muzovi ze kde sme,

testovali ze ci vybuchneme, psychologia ... tak sa s nimi telefonicky dohodol na zajtra o 12.00 ... a v piatok mame prve sedenie rodicovskej vychovy

skratka testuju ci nam neprasknu nervy a ci budeme kludni aj ked budu s nami cvicit ... hrozne , na nervy .. ale chce to klud

moa
17. čer 2009

wolfi a to tak mozu ,ved to je skoro na hlavu.a to ste ich teraz poslali prec?nic na to nepovedali alebo sa neurazili?prepac,ze sa tak hlupo pytam ale ma to zaujima 🙂

wolfskinka
17. čer 2009

moa .. skusaju nasu vyrovnanost, ci nam neprasknu nervy .. neposlali muz im vysvetlil ze on je na sluzobnej ceste a ja sa z roboty nedostanem, mali prist vecer a nie o 7.30 zavolat ze pridu vecer a o 9.00 zvonit u nas pred vchodom

a to este nehovorim o tom, ze mali kontakt na mna, ze vsetko budem vybavovat ja a zistili si cislo muzovi do roboty a volali mu do roboty na pevnu linku ... zacali to riesit cez chlapa ze ten skor vybuchne

mimina321
17. čer 2009

wolfi trochu blbá otázka,že kde ste?no dobeda je večšina ludí v práci nie?
asi by ma porazilo keby so mnou takto cvičia 🙄

moa
17. čer 2009

jeej a ja som este zabudla ,ked som sla vcera na tie testy a cakala som na autobus na 3x po mne liezol taky malicky pavucik 🙂 bodaj by mi priniesol stastie.
no a rano ked som sla na wcko, tak som videla vo vani trosku vacsieho a nechala som ho tam a on je tam stale asi spi 😀

shaarka
17. čer 2009

hm, divny postup. a ty im mas verit a maju byt napomocni pri adopcii, hej? 🙄

moa, tak nemerala som pravidelne, ale asi by mi ovu nevyznacilo aj tak. a aj keby nahodou sa FF zblaznil, tak mu neuverim, pretoze ovu nebola. to je iste.

moa
17. čer 2009

shaari a ty mas teraz clostil,ktory cyklus?
a robili ti test na prolaktin

wolfskinka
17. čer 2009

mimina muz jej povedal ze keby sme boli socialny pripad ze by sme boli doma a nie v robote

shaarka mo ved to ... tento tyzden to s nimi nejako dobojujeme a potom uz budeme chodit do tej nadacie a tam sa to plati tak by mali mat iny pristup

shaarka
17. čer 2009

moa, clostil 3. cyklus, predtym 1tabletku, teraz svojvolne 2.
prolaktin mam OK, robili HP v septembri a vo februari/marci

moa
17. čer 2009

a to si nemala ovu ani s clostilom?

ja ked som ho mala tak som mala iba 1vajko,cakala som aspon 2-3 no co 😒

neskusala si aj nejake homeopatika

shaarka
17. čer 2009

moa, nene, foliky nerastli. teraz rastu, s jednym clostilom denne bolo jedno vajko. teraz som brala dva denne a zajtra sa uvidi, ze kolko narastlo.
ale foliky nepraskli - ani same, a ani s pregnylom. tak zajtra dufam, ze mi pichne dovjity pregnyl a hadam ovu uz bude. a ak nie, tak laparka.