Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
18. čer 2009

kv3tka..no já bych jako řekla že to je brzy po 2 měs snažení..Ale doky musí vědět co dělá..
Já jezdim na UTZ 12-13 dc

kv3tka
18. čer 2009

...tiez si myslim,ze je to skoro...najskor sa smial,ze po 2mesiacoch nic a potom mi nasadi Clostil...zeby ho hnal moj vek....30

michamicha
18. čer 2009

já taky chodim nejdřív 13DC na utz 😉

kv3tka
18. čer 2009

ved to a 10DC.... 🙄 pred par mesiacmi som bola na preventivke,som mala 15DC....a chvalil,ake mam krasne vajicko....a ovu bola na druhy den...teda 16DC....
a teraz som mala dokonca predlzeny cyklus z 29dni na 31....

kv3tka
18. čer 2009

...micha aj ty beries clostil?

michamicha
18. čer 2009

jj, beru, ale cyklus se mi teď s clostilem protáhl a nevím proč ☹

michamicha
18. čer 2009

já se pro dnešek loučím, jsem příšerně unavená i když nevim z čeho, tak zase zítra, dobrou noc

kv3tka
18. čer 2009

....protahl....dufam,ze su tam neni rizika,bo ja mavam cyklus pravidelny plus-minus 1den....asi to uzivanie clostilu este odlozim 😉

dasa.77
18. čer 2009

Ahoj holky.Jsem dost zmatena a opet jde na me depka.Minuly cyklus ( prvni po laparce) jsem mela konecne dostatecne vysokou sliznici,foliky 14DC dostacujici,pregnyl 10000j.Ale Ovu se podle me opozdila,pokud byla.Protahl se mi i cyklus na 32dni.

Dnes jsem byla opet na UTZ,jsem 12DC a folik nejvetsi prumer 13cm.Mam asi 4 stejne velke.JENZE endometrium "prumerne nizke".Takze jsem opet vyfasovala na 5 dni divinu,jen ty bile tablety.Ty by mi mely pomoct.Jednu rano,jednu vecer.Takze jsem z toho spatna,protoze kdyz jsem mela minule poprve endometrium vysoke,myslela jsem si,ze ted uz to bude ok.HOVNO!!!

A co me dorazilo nejvic,dostala jsem zadanku na vysetreni do krevniho centra fakultky v OV,na pritomnost trombofilnich stavu.A k tomu mi rekl,ze to vysetreni je celkem drahe.Pak z nej vypadla castka asi 10tisic.Ty fakt navic nemam.
A proto bych se chtela zeptat treby wolfinky,nebo jerrynky,ty maji vice zkusenosti,musely jste taky neco takoveho podstoupit? A nebo ty papus,jake vysetreni ti delali v CARu pred umelym.Pisni mi prosim do IP.Pripada mi,ze me tam posila,aby mel ze me nejake prasule.NEVIM,co mam ted delat.

Navic mam jit opet na Horm.Profil. Ja si myslim,ze mi ho nedelal vubec,ale je mozne,ze pred tema trema rokama ano.Pristi MS budu pryc,takze az ten dalsi mesic.Pry muze delat neplechu prolaktin.To nejspis kdyz je zvyseny,ze?

jerryjanka
18. čer 2009

trombofilne mutacie - sa u nas na hematologii zisťuje zadarmo ak maš na to papierik od lekára že ti to treba vyšetriť 😠
že 10 tisic to je otras fakt

moa
18. čer 2009

ahoj dasi ty pani to je riadny narez co si napisala,tak to by aj mna zaskocilo 😒
inak ti poviem,ze my co sme boli v sobotu u tej novej doki tak ta mi tiez napisala hor. profil ale po ovu a na 3-4noveho cyklu a dala mi aj rovno aj tabletky bez toho aby mala vysledky 🙂 tak uz iba dufat,ze daco z toho pomoze.

pocuj neskusala si nejake homeopatika ,to niekdy pomaha 🙂

jerri ahoj ako sa mas,co u teba? 🙂

jerryjanka
18. čer 2009

moa hello
nič nove
akurat som dnes zahajila letnu sezonu na kupalisku 😵
takže si môžem začať uživať letoooooooooooo

moa
18. čer 2009

juuuuj aj aj chcem ,si prdstav ,ze tu nie je ziadne kupalisko lebo tu ani leto riadne nie je ☹
doma musi byt super teplo a isto si riadne vyopalovana,ze? 🙂

moa
18. čer 2009

jerri inak dakujem moc za radu na lieky dnes som volala mame aby ich poslala ,teta robi v lekarni tak ich donesie lebo tu sa neda zohnat ani h...,tak uvidime ked to pride co to povie 😉

jerryjanka
18. čer 2009

to prosim ťa kde byvaš 😲

jj - tie liečiky - su sice drahe ale ja verim že pomôžu 😵 a že čoskoro budeme všetky maminy 😵

u nas bolo dnes 26 stupnov - krasne slnečno - a opalena - ešte velmi nie - ešte som len dnes prvy krat bola
skôr mam spalenu tvar ešte z toho leteckeho dna v piešťanoch a pali ma 😒

moa
18. čer 2009

na zelenom ostrove 😀 nevies uz som to tu vela krat pisala 🙂

ja som ani riadne cenu nepozrela len na tem pro... a to druhe som nemala ani cas,je mi to jedno len nech to zaberie.

a tie ine lieky co sme mali co sa mirec po nich nemohol urobit ,tak dnes som dostala aj odpoved,ze preco?
ta krava v tej lekarni ani neviem co predava my sme ho krmili zlymi liekmy tie mali iba predlzovat vydrz u chlapa 😀 to mi dnes povedala moja teta co robi uz neviem kolko rokov v lekarni 😉
ma skoro porazilo a my sme sa mohli cudovat,ze co sa robi

a ako bolo v tych piestanoch?videla som kratke video co bolo na pravde mohlo byt super 🙂

jerryjanka
18. čer 2009

moa - tak to vam predtym super lieky dala 😀 no mna by tiež porazilo

v piešťanoch bolo vcelku super - teplooooooooooo horkoooooooooo slniečko pražilo - počasie im fakt vyšlo
večer ked sme prišli som bola total mrtva - ale to som aj dnes lebo pripravujeme si miesto na nafukovaci bazen 3,7 metrový musime to vyrovnať zavalcovať a tak - tak som trocha K.O. 🤐

joj dufam že aj zajtra vyjde počasičko

no nič - idem ja hajať lebo fakt už nevladzem rada by som ešte pokecala - ale ved aj zajtra je den 😉
ak sa stihnem prihlasiť ozvem sa vam tu. Držte sa a už konečne niekto vycikajte // 😵 😵 😵

dasa.77
18. čer 2009

taky jdu spat,dobrou noc.

moa
18. čer 2009

tak vam vsetkym prajem dobru nocku a sladke snicky 😔

wolfskinka
19. čer 2009

dobre ranko .... prvaaaaaaaaaaaaaaaaa

lenka kde si ???

baby o 8.00 mame to sedenie v Navrate som zvedava a trosku sa bojim ... drzte palce

mimina321
19. čer 2009

ahojte 🙂
včera sme menili tie okná tak som moc nekonovala,ešte stále je tu bordel,dnes sa tiež nudiť nebudem-malujeme jenu izbu
wolfi idem prečítať ako si dopadla držala som palce 😵

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Ahoj holčinky, dobré ránko, už jsem tady s vámi 🙂
Byla jsem teď 2 dny mimo firmu, tak jsem za vámi nemohla ☹

Copak je tu nového, doufám, že nějaká těhulka. Jdu se pokusit vás dočíst 😉

michamicha
19. čer 2009

leni, nová těhulka asi žádná, teda papus doufám bude za 14 dní 😵

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Wolfi, tak krámy jsi dostala, to mě teda štve, holky, buďte už někdo těhulka 🙂

Šárko, tak sis teda při transferu pěkně užila, vůbec si nedokážu představit, že by mi naživo nastříhávali čípek. To je jako Wolfi, tak si při poslední IUI taky užila. Holky, moc vás obdivuju, že jste to zvládli.

Micha a co ty, dostala jsi to už konečně nebo stále čekáš? Když už teplota klesá, tak by mrška mohla přijít.

mimina321
19. čer 2009

kv3tka ja by som chcela takého lekára,moja dr.so mnou nič nerobí ☹ a to sme rovnako staré
no ale kašlem na ňu v auguste idem do CARu.
leni ahoj
wolfi tak som dočítala a na dnes držím palce tiež
jerry segra bola tiež na leteckom dni prišla domov na škrk spálená-toto urobí každý rok spáli sa tam ako račica

michamicha
19. čer 2009

leni,kdepak, dneska to zase povylezlo na 36,5 😖 a test je nega ☹

mimina321
19. čer 2009

micha mne sa tento ciklus tiež natiahol ale teplota už 4 deň klesa vždy o 1des.dnes som malauž len 36.6 som zvedavá kedy madam príde 😒

michamicha
19. čer 2009

holky, já se těšim na zítra, budu celý den u ségry, manžel jí odjel s kolegy z práce na 4 dny na kola na šumavu a ona je s malým doma sama, tak se těšim až budu chovat a vozit 😵

mimina321
19. čer 2009

tak ja budem upratovať po majstroch 😝 a to má u nás pršať no nič moc

michamicha
19. čer 2009

no u nás je pěkná tma, tak zítra doufám bude hezky 😖