Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Mimi ahoj, tak jak se ti měří s novým teploměrem?

Micha, taky doufám, že Papus bude těhulka, když už jí tak potrápili 😉

mimina321
19. čer 2009

micha asi sa to zajtra pesunie k nám 🙂 🙂
dneska si ešte užijem slniečka,poumývam dlážky nech sa to neroznáša a pojdem trošku do záhrady 😵

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Holky, počasí prý nemá být nic moc a štve mě to. My teď měli v práci dva dny velký meeting mimo firmu, vedro jako blázen, celé dva dny jednání v angličtině a včera do noci večeři a pijatyka a dneska jsem úplně KO. No a zítra máme u nás akci a nemá být nic moc počasí, tak mě to štve. Bude to venku a v dešti teda nevím, nevím ☹

michamicha
19. čer 2009

no to mi ani neřikejte že má být hnusně, my chtěly grilovat na terásce 😠

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

mě to taky štve, ale bohužel to hlásili, i se má docela ochladit. no ale kdyby to zůstalo jako teď, je teplo, po dešti krásný vzduch, tak to bych brala. tak uvidíme zítra, co si na nás sobota chystá.

kv3tka
19. čer 2009

mimi...moj lekar je super....mozno aj preto je na mna taky,ze je to skoro ako rodinny lekar...len som sa zlakla,pretoze som nikdy nic nebrala,vzdy bolo vsetko ok...i ked clostil je len na stimulaciu ovu...z mojho pohladu,vypoctou,testou Ovu mavam kazdy mesiac 15-16DC....
a ako to ze z tebou dr. nic nerobi....dlho sa snazite o miminko? 🙂

shaarka
19. čer 2009

ahojte kocky 😉 vcera o 11 hod. dvojity pregnyl.
rano sme zamiesili, este to hadam zopakujeme aj vecer (nesmiem byt pred MM napadna) a potom uz len zajtra alebo pozajtra alebo az v pondelok (nechce sa mi vstavat cez vikend o 6,30) odmeriam bazalku... ocakavam urcite viac nez 36,8 😀
micha, mas graf? ukaz.
toto som ja: http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka

papus, a bolelo to narezanie krcku? asi ano 😖 a preco mal Dr problem? nejak som to nepochopila, som neznala veci 😀 ale hadam to vyslo!

baby, ktore meriate, ukazte grafy, zvedava som 😀

shaarka
19. čer 2009

kv3tka, odmeraj si jeden cyklus bazalku - takto budes mat 100% istotu, ze ovulujes. bolesti, alebo hlien este nic neznamenaju.
a clostil je podla mna ok. ja som moju Dr musela poprosit, nech mi ho da, nech uz necakame na nic... 🙄
ale nechapem, ako si tvoj Dr mohol mysliet, ze mas PCO - ved to sa jasne da rozoznat od fungujuceho vajecnika. nechapem, fakt.

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Ahoj Shaarka, tak pregnyl je v tobě, super 🙂 A správě, že sexíkujete, jen tak dál 😝

dasa.77
19. čer 2009

ahojky a dobre ranko hlavne Lence 😉

michamicha
19. čer 2009

shaari 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
hele jak se u FF změní ty popisy u těch barevných tentononců 😀 jak tam máš např. gynda atd...
to chci taky, VIP mám 😉

kv3tka
19. čer 2009

shaarka...aj teplotu si meriam...posledne dva mesiace,a vzdy v tie prave dni,kedy citim ovu mi vyskoci z 36,4 aj na 37,2 a par dni sa drzi....
ved prave,vies ako ma vylakal tymi PCO...pritom menzes mam pravidelny,plus-minus jeden den,ziadne problemy nic a on na zaklade toho,ze nevidel dominantne vajicko na 10DC....povie toto...pritom moze ist aj o anovulacny cyklus,ved to je bezne,ze ho plodna zena ma aspon raz do roka,no nie?

michamicha
19. čer 2009

je, nazdar dášo, si tu taky delší dobu nebyla, že jo

shaarka
19. čer 2009

kv3tka, ak mas vsetky priznaky ovu a este aj pekne poovulacne teploty, tak nie je coho sa bat. su zeny, ktore s PCO normalne ovuluju. a to je hlavne. (nie ako ja! 😀 😀 😀 ) niekedy rteba brat doktorov s rezervou.

micha, ked si kliknes na den, v ktory si chces nieco zaznacit, tak potom si kliknes na zalozku Custom (alebo aj ine) a tam najdes modrym Add/Edit Checkboxes 😉

cau dasi 🙂 a preco "hlavne lence"? 😀 😀 😀

leni, sexujeme, ale podla planu (mojho), lebo MM ma astenospermiu. tak nechcem prilis casto a nechcem ani aby boli stare 😀 no ved uvidime. zatial nedufam v // ale velmi dufam v ovu. je to sice 50/50 ale aj to je nieco, nie? 😀
poznate niekoho, komu by bol pichnuty pregnyl 15 tis.? (na prasknutie folikov.) to sa asi nerobi, ze? 😕

michamicha
19. čer 2009

shaari, tak to je docela dost ne?
jdu si hrát s FF 😉

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

DÁŠO, DOBRÉ RÁNKO 😉

Shaari, ty to máš teda pěkně promyšlené. A ovu určitě bude, uvidíš 🙂

No a to dobré ránko od Dáši pro mě, to je taková hloupost, to tu radši nebudu psát veřejně 😉

dasa.77
19. čer 2009

ahoj micha,shaarka a spol.

Hlavne Lence,protoze je zakladatelka 😀 A za to jeji bulani ji pisu "áčka"........takhle by to fakt neslo!!

dasa.77
19. čer 2009

Lenko,tak hloupost,jo??!!!!
Dobre,uz nikdy ti nepopreju dobre ranko,ani dobrou noc 😝

Shaarko........kolik jsi teda dostala toho pregnylu? Ja mela nejvic 10000 a to je myslim strop.Ikdyz kamoska tvrdi,ze to dostala domu a ma jeste vyssi davku.

Micha...........ano,delsi dobu jsem tady nebyla.Anebo sem jdu,ale jen docitam,at mi nic neutece.Pozde vecer tady stejne nikdo neni.To vis,nejak se stratil usmev 😅 Tak kdyz nemam zadne pozitiva,co by dala sanci i ostatnim,radsi sem ani nelezu 😉

dasa.77
19. čer 2009

U nas leje jako z konve.Vcera mi to opalovani moc nevyslo,kdyz neotravoval pes,nelezli po me zrovna mravenci,tak prisel otravovat soused se sekackou.Cumily nesnasim 😀 Krasne jsem si naplanovala,ze se budu i dnes dopoledne opalovat,at jsem aspon trosinku,nez pojedeme na dovcu.Tam se pak spalim.

dasa.77
19. čer 2009

Haloooo? Kde jste? Ja si nebudu psat sama se sebou.A tak je to vecne 😢 😢 😢

michamicha
19. čer 2009

mě teď přestal jít net, tak jsem se musela nalogovat přes mobil, zase se mi vybije baterie 😠

shaarka
19. čer 2009

opalovat sa.......... aj ja by som chcela!!! som hnusne biela. uplne hnusne.

micha, co je dost? nemchapem 😕

leni, a nepis mi, ze ovu urcite bude, lebo poslednych 12 rokov nebola. spolieham sa sice na ten dvojity pregnyl, ale ked nepomoze, tak co potom? 😀 😀 😀 hlava do smutku.

dasi, dostala som 10 tis., ako inak 🙂

dasa.77
19. čer 2009

jdu si aspon uvarit kafco.Mela bych zajit pro pecivo,protoze to,co jsem donesla vcera muj milacek skoro vsechno snedl.Nechal 2 housky,coz na snidani je malo.Tak ja si dam ted jednu a pak musim skocit do obchodu.Snad ten dest prejde.

JDU NA DLABANEC

dasa.77
19. čer 2009

shaarka........proc tomu rikas dvojity pregnyl? U nej prece neni urceno,kolik jednotek je jedna davka.Je to podle toho,jak reagujes.Pokud mas hodne velike foliky,nad 22mm,staci i 3000j.Ja mela na zacatku taky jen 3000,pak 5000 a 8000.posledne 10000j,protoze nemam nijak zvlast bolesti,telo to snese.I kdyz,posledne to bylo horsi.

shaarka
19. čer 2009

dasi, preto to tak volam, lebo pregnyl je v krabici 3 x 5000 jednotiek.
3000 alebo 8000 som nevidela.

shaarka
19. čer 2009

3 davky v krabicke (6 ampuli) - tak som ti myslela.

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Dáši, tak ty už mi nepopřeješ dobré ránko, to mě teda mrzí 😢

Shaari, já si myslím, že když máš kombinaci clostík a pregnyl, tak prostě ovu musí být. Za těch 12 let si jí už zasloužíš 😉

Holky, musím makat, tak budu nakukovat jen občas, tak se nezlobte 😉

dasa.77
19. čer 2009

musi to tak byt,protoze me na poprve pichl jen 3000j a jak by to jinak udelal.Prece nevezme jen cast ampule a zbytek vyhodi.Tak usuzuji,ze to musi byt po 3000j i po 5000j.

shaarka
19. čer 2009

dasi, mozno v cechach. ved ja si nevymyslam! 😀
asi existuju rozne balenia. 😅

leni, aj min. cyklus som mala clostil a pregnyl (5000) a ovu nebola. tak preto som skepticka. 😖

mimina321
19. čer 2009

ahoj som už doma od lekára ešte si pobudnem doma.
kv3tka máš ip