Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Shaari, teď sis dala dvojitou dávku clostíku a prostě tvůj organismus už musí na všechny ty léky reagovat. Jdeš příští týden na UTZ na kontrolu, jestli ovu proběhla?

Mimi, tak si ještě pěkně odpočineš a načerpáš síly 🙂

wolfskinka
19. čer 2009

ahojte

no strenutie dopadlo celkom v pohode, ale moj muz sa trosku doplasil, lebo tam rozpravali ze ciganske dieta a biele dieta po narkomanke alebo tak, ze slusni ludia deti na adopciu nedavaju ... ale sme si stanovili ze biele dieta nechceme ani polocigana ani nic ... ale som mu povedala oni na nas skusaju ci neucukneme ... na cisto biele dieta sa caka 2 - 3 roky podla takych poziadaviek ... tak sa potom trosku ukludnil

teraz to bude chciet dlhe hodiny diskusie ... ide do tuheho ale snad to nejako ustojime, dalsie sedenie mame v stredu o 8.00 a to skupinove v juli ...

Vam poviem uz som hodinu v robote a rozdychavam to ... a moj muz je trosku este horsie na tom, je to strasny psychicky napor a musis vediet co mas povedat psycholog si ta vie vmanipulovat kde chce a testuje tvoje reakcie

baby modlite sa nech tu socialku nejako rozdychame, necakala som ze to bude take narocne na psychiku

lenka ahoj sopm rada ze ta vidim

ma.ja
19. čer 2009

ahoj berušky 🙂 tak co nového? máme ějakou těhulku? a jak dopadla Šárka? nechce se mi dočítat, jsem tu jen na skok 🙂

shaarka
19. čer 2009

leni, ze MUSI 😀 😀 😀 ok, tak musi.
na kontrolny UZV nejdem, nevolala ma. meriam bazalku, to staci.
a vcera na UZV mi nepovedala, ze dominantny folikul xy mm, ale povedala s radostou v hlase, ze vyborne, ze zvysena aktivita. takze preto som skepticka.

wolfi, a preco mas taky stres?????? ja by som skor bola prirodzena. co testuju? ved sa nemozem kotrolovat. som normalna zenska, a tak by som sa aj spravala.

a ta veta: "ale sme si stanovili ze biele dieta nechceme ani polocigana ani nic " mala asi vyzerat takto "ale sme si stanovili ze biele dieta, nechceme ani polocigana ani nic ", ze?
😀

amisa
19. čer 2009

wolfi huf.. no to teda muselo byt tazke.. chudak tvoj manzel.. drzim palce aby ste vydrzali..

Zdravim dievcata.. silno vam drzim palceky

dasa.77
19. čer 2009

i tebe zdravim ZUZO,WOLFI

wolfskinka
19. čer 2009

shaarka .. no keby si tam bola ... psychologicky teror v podstate napor na psychiku .. no rozdychavam to uz, hadam tie dalsie stretnutia budu uz lepsie

amisa, tam mala byt ciarka ... vidis aka som mimo ... chceme len biele dieta ... mi hovor ked to ja rozdychavam co musi citit on

dasa.77
19. čer 2009

holky,tady u nas zadna tehulka a na prvosenkach,kde jsem pred nejakou dobou chodila jsou hned 2.Mozna 3.Ta jedna ma jen stin,zatim.TO JE ALE NESPRAVEDLIVE!!!!

Micha tu psala,ze pila nejakou dobu kontrzhel na zvyseni sliznice.Vite o tom nekdo neco,jestli to opravdu pomaha? Ja ji mam opet nizkou ☹ Dostala jsem divinu bile tablety na 5 dni,nekdo tvrdi,ze pri uzivani diviny nebo provery zena neovuluje.Tak z ceho si mam vybrat? Uz jsem ji mela jeden cyklus.

mimina321
19. čer 2009

wolfi vo fbruáry som bola v nemocke na gyn.jedna tam nechala dievčatko zdravé a krrásne-chcela urobiť napriek rodičom-ponikatelom.nechala ho na adopciu,bolo z toho halo nechcela sa na to dievčatko ani pozrieť.mne trhalo srdce je by som za zdravé dieťatko dala neviem čo..... 😔
tým som chcela povedať,že k adopcii sú aj iné deti ako cigáni a deti drogovo závislích 😵

dasa.77
19. čer 2009

jo a taky jsem se vcera ptala doktora,na co je utrogestan,jestli na rust sliznice.On ze tak uplne ne.Mysli si,ze kdyz mam foliky,estrogen se tvori,nebo progesteron,ci co a tak neni nutne brat utrogestan.Ze se spise uziva ve druhe fazi po OVU,na udrzeni vajicka.
Tak jsem z toho jelen.Hodne holek ho bere,me ho opet nenapsal.Uvazuji o zmene doktora,ale to uz jsem chtela loni,jenze ten,kam chci jit nebere.Chodi tam kamaradka,pokusim se,jestli by se neprimluvila.Hlavne musim mit hotovy co nejdrive HP.Na ten zapomel.Ale zapomel na nej i u te moji kamosky.Ta tam taky chodila,pak presla.Udelali ji ho hned prvni cyklus.Me doktor rekl,ze mi ho museli brat,protoze to delaji jako prvni pred stimulkou.Aby zjistili jak je na tom prolaktin.Tak jsem ho vyvedla z omylu,ze v poslednich trech letech mi krev urcite nebrali. 😠

dasa.77
19. čer 2009

holky,mudu muset jit,delam salat a pak do prace na odpolko

michamicha
19. čer 2009

dášo, nevim jak je to s proverou, ale divinu my předepisoval můj EX-gynekolog (už mě k němu nikdy nikdo nedostane), musela jsem brát všechny pilule z platíčky, je pravda, že MS chodila pravidelně,ale neměla jsem díky těm práškům ovulaci, vajíčka nedozrávaly ☹ bílý pilule se berou jako před OVU a ty druhý po ovu, jenže v těch druhých je progesteron, který mi pokaždý zvýšil BT, takže jsem půl roku byla přesvědčená, že ovu probíhá ☹ když už jsme se snažili přes půl roku a pořád nic, tak jsem se objednala do CARu, kde mi dr. řekl, že divina je dobrá pro ženský v přechodu, protože jim dorovná hladiny hormonů (aby se zmírnily obtíže - návaly, pocení, atd...), taky se s ní dá srovnat cyklus, ale pro ženskou která se snaží otěhotnět je naprosto nevhodná protože blokuje ovulaci (ženský v přechodu většinou neovulujou, když jim vyhasínají vaječníky, že...). Takže proto navrhl vyvolání ovulace za pomoci clostilu, jenže díky tomu, že jsem brala tu divinu poměrně dlouho, tak na mě clostil nereaguje a musím zvýšit dávku...

jestli ti můžu poradit, objednej se na konzultaci do nějakýho centra u vás a uvidíš co ti na to řekne jiný doktor a hlavně odborník 😉

michamicha
19. čer 2009

já taky musim letět do práce, ale beru si vás s sebou 😀 dneska strávim odpolední se 2 počítači, na jednom budu pracovat a na druhym vás budu sledovat 😀 😀 😀 v práci máme totiž na koníka bloklej přístup, hlídaj nám to kam lezeme na netu 😠

amisa
19. čer 2009

dasa to je fakt divne mne kim vobec stanovili diagnozu a nasadili liek ..urobili kompletny hormonalny profil pocas celeho cyklu folikulometriu celu anamnezu min rok do zadu dali dokopy..a az potom pvedali co sa bude robit ake sukroky keby tamto hento nezabralo..a co am caka ak toto alebo hento sa stane.. preto si myslim ze asi tvoj lekar nieje ten najlepsi pretvoje problemy..ak zabudne hormonalny profil a pcha do teba clostyl.. to je naozaj divne..ved to niesu bonpary.

michamicha
19. čer 2009

jo a ještě ten můj odborník ex-gynekolog mi nabíral krev na HP a prolaktin jsem dle jeho slov měla OK a asi 2 týdny na to mi dělali HP v CARu a tam to OK nebylo...takže fakt gynekolog za všechny prachy, naštěstí k němu už nechodim 😉

amisa
19. čer 2009

michamicha presne vyber gynekologa je velmi dolezity.. niektori to celkom flakaju.. netreba sa bat ment lekara

wolfskinka
19. čer 2009

mimina dakujem ... som rada ze ma povzbudzujete ,,, nejako to hadam ustojiime a hadam sa nam v lete podari aj nase po umelom to by bolo super

mimina321
19. čer 2009

wolfi ešte jedn pokus predsa máš,tak je dosť možné,že adopcia nebud treba 😵

kkamca
19. čer 2009

Ahoj clostilky..

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Tak mám zase chvilinku na mé milé clostilky 🙂

Wolfi, já jsem taky ráda, že tě vidím a že jsem tady s vámi. Moc jsem na tebe myslela, aby ti mrška nedorazila a teda štve mě to, že to ani tobě nevyšlo ☹ Ale zase je super, že to jde tak rychle dopředu s vaší adopcí 🙂

Dáši, mě dr. předepsalal utroš na případné udržení mimíska. Sliznici mám v pořádku, všechno je OK. Ale jinak se to dává holkám právě aby pěkně rostla sliznici. A jestli ty jí máš nízkou, tak by ti utroš jistě pomohl 😉

Ahoj Kami 🙂

wolfskinka
19. čer 2009

lenka no ide .. aj ja som prekvapena mech to mame cim skor za sebou a bude pokoj a zacinam IVF ... teda som zacala tento cyklus mam 2dc a 16dc zacinam s liekmi Proverou a 21dc s injekciami do brucha

akurat vyplnujem tie dotazniky, no hroza co su tam za otazky

mimina no to aj ja

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Wolfi, to je fakt skvělé, jak to všechno krásně postupuje, uvidíš, že se ve stejné doby dočkáte vašeho miminka i děťátka adoptovaného 😵

A ty dotazníky - to je zase něco podobného, jak jsi vyplňovala nedávno, viď?

papus
19. čer 2009

hezké odpoledne clostilk 😉

ahoj Leni už jsi tady super já teď dorazila z práce jsem unavená ještě to dusno do toho no nic moc ☹

wolfskinka
19. čer 2009

lenka no to nie ... to mam cakat na nase vlastne 3 roky a viac, to mi hadam neprajes .. ja dufam, ze nam to vyjde tento mesiac z umeleho .. teda jul/august ...

hej presne

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Ahoj Šárko, ty se máš, že už jsi doma 🙂 Co dělá bříško?
U nás je taky dusno, sice celý den prší, ale dusno je pořád a taky jsem z toho vyřízená, navíc, jak jsem spala jenom chvíli, tak už jsem polomrtvá 😝

kv3tka
19. čer 2009

mimi ip nemam
vsetky clostilky,vy ste uz skusene....teda ten clostil sa podava zenam ktore maju problemy s cyklom a ovulaciou 😕 ....???...
a je mozne aby z jednej navstevy v mojom 10DC....usudil,ze mam asi polycysticke vajecniky

papus
19. čer 2009

Leni bříško sem tam cítím snad je to v pořádku.....kdyby nebyla ta únava tak pohoda...musím si dát zas ten utroš a chvílu budu ležet tak se pak zas přihlásím...mladej nakonec nikam nejel 😠 pohádal se s tou svojou tak zůstal doma

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Květka, dává se i při problémech s ovulací.
A bohužel netuším, jestli se z jedné návštěvy 10DC dá zjistit, zda máš PCO, zdá se mi to divné, myslím si, že ne. Ale nejsem doktor, takže těžko můžu soudit.

Šári, tak to je škoda, jste se tak těšili na volný víkend a nic. No tak budete odpočívat, stejně bude asi hnusně.

kv3tka
19. čer 2009

diky lenka...praveze si myslim,ze problem s ovu nemam...dnes som 14DC....zacinaju pobolievat krize,zvysuje sa teplotka,dokonca ovu testik ukazal krasne //,cize ako predpokladam zajtra by mala prist....
preto netusim preco ten clostilbegyt...a jeho zaver o PCO

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Květka, to je fakt divné, jestli by to nechtělo změnit doktora 😉

Kočky, jdu domů a rovnou spát a kdyžtak kouknu večer nebo určo zítra.

A kdo tu nebudete, tak krásný víkend 😵