• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
...veru Leni...vylakal ma...ved moze ist aj o anovulak,co je uplne bezne,ze zena moze v roku mat i anovulacny cyklus....myslim,ze ten clostilbegyt este na cas odlozim....a skusime to podla pocitou...
dakujem a aj tebe a ostatnym snazilkam pekny wikend
19. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka, len jedna mala poznamka: teplota by sa pred ovu nemala znizovat. bud sa drzi konstantna, alebo mierne tesne pred ovulaciu alebo v den ovulacie poklesne a potom spravidla prudsie stupne...
19. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka,asi som to zle napisala....ja mam pred ovu teplotku tak okolo 36,4....dnes mi klesla na 36,1....testik // a zajtra ako predpokladam podla minulomesacnych cykloch stupne aj nad 37....
19. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :wink:
hod tu graf, ne? :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako,ked ho mam len na papieri.....?ako si robite tie krasne grafy,porad.....a potom hodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu si vsetko nastudujes
www.merenibt.xf.cz
a zaregistrujes sa na angl. alebo na nemeckej stranke.
19. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
clostilky, poznate niekoho, u koho nedoslo k ovulacii ani po pregnyle 10 000?
19. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky se přidávám do léčby clostilem, chtěla bych se zeptat beru ho teprve druhý den, ale nějak už mě všechno bolí a občas píchne jakoby na vaječníku, od kdy na sobě pozorujete nějaké příznaky po clostile?
19. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj a1211, vítej u nás :slight_smile: Všechny ty příznaky jsou v pořádku, já když ho měla poprvé, tak jsem si to taky docela protrpěla, ale další cykly už to bylo v pohodě. Asi jak si na to organismus zvyká, tak to dává najevo :wink:
19. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju leni, klidně at trpím, hlavně aby to vyšlo, už na to spoléhám jak na zázrak:slight_smile:ale je mi jasné, že to bude třeba na dlouho, ovulaci jsem asi podle všeho nikdy neměla, takže třeba se to rozhýbe:slight_smile:
19. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, tak jste na tom se Shaarkou stejně, ta taky neměla ovulku. Clostík určitě pomůže, ale jestli můžu radit - psychicky se na to moc neupínej. Já si taky říkala, že to je moje záchrana, hrozně moc jsem na něj spoléhala a zatím nic. A to ovulku mám normálně, clostík jsem dostala jen aby se mi tvořilo více vajíček. Teď už ho beru poslední cyklus a přestala jsem i měřit teplotu a sledovat se.
19. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já mám strašnou lenoru, jsme se bavily s kolegyní v kuchyňce, že se to dneska děsně táhne, že ona už měla pátek včera :grinning: no musim to tu v práci vydržet do 22:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: a zejtra se bohužel žádný chování miminka a procházkování s kočárem nekoná :frowning2: manža totiž jede brzo ráno fotit na svatbu jeho kolegyně a nemá mě kdo odvézt k sestře :cry:
19. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky Míšo, no o té lenoře mi ani nemluv. Já jsem teda už doma, rozdělila jsem si prádlo, že jednu várku už dneska vyperu. No a mám na chodbě 4 hromádky a nejsem ani schopná to dát do pračky. No ale teda ty máš dneska dlouhou směnu a ještě v pátek :frowning2: Sestra bydlí daleko, nemůžeš za ní jet třeba na kole nebo busem, vlakem?
19. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já vím, i když tajně doufám, však chápeš, ale vím, že to je 50:50 že se to povede. A co máte v plánu pak pokud nedej bože nedopadne ani posl.cyklus?
19. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolo mám rozbitý už 3 roky minimálně :sweat_smile: vlak k nim nejezdí a autobus o víkendu asi 1x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se tam u ní stavíme v neděli :sunglasses:
stejně mám doma hodně práce, tak si to v sobotu dodělám a v neděli si užiju synovečka :dizzy_face:
19. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat zda by ste nektera nemela zajem o Profertil kapsle...puvodni cena 1000..prodam za 850...mame dve baleni po 60ks....nam teda hrozne pomoh,takze uz ho nepotrebujem.. :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a1211, to víš, že chápu. Jsem taky taková, když mi dr. dala i utroš, tak jsem se toho taky hrozně chytala a prostě už minulý cyklus jsem si to zakázala, nešla jsem ani na folíky, abych se tím nemusela stresovat.
U nás, když to nedopadne, tak si dám určo pauzu od hormonů, užijeme si léto, v září pojedeme na dovču a pak mě čeká laparka. Ale pořád tajně věřím, že to nebudu potřebovat :wink:
Na jak dlouho jsi dostala clostík?

Míšo, tak to jo, stejně nemá být počasí nic moc a když bude manža pryč, tak se ti nebude doma plést při úklidu :wink:
19. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na 3 měsíce a chodím na agolutin každý měsíc jinak bych neměla MS, dr.ani nevím proč to tak vůbec je:(takže nevím co ani léčím, když to tak blbě řeknu, hormo.profil je totiž v pořádku, manžel má spermiogram taky v pořádku.
19. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak třeba, když teď díky clostíku budeš mít ovulku, tak už ms přijde sama od sebe anebo už nepřijde vůbec, protože budeš těhulka :dizzy_face:
19. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute krásky
tak ako dnes žijete? ja som mala variaci a upratovací den dnes
ale sa mi už nece som unavenaaaaaaaaaaa
19. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čaudy Janka, teda ty jsi dneska řádila, to už o víkendu nebudeš nic dělat viď :wink:

U nás celý den prší, teď zrovna je zase úplně černá obloha, tak to vidím, že se za chvíli půjdu natáhnout na gauč a usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik ahoj - ale to zas až tak nie - ja som totiž varila hlavne - najskôr som robila vypražany karfiol, varene zemiaky a uhorkový šalat ale to tatinovi muž by mi to nezjedol tak tomu som robila mäsko na dubákoch, ryžu a rajčinovo-paprikovo-cibulový šatal

hlavne z toho som unavena teda
a potom som musela popratať riady - ešteže mame umyvačku ta sa dnes ešte nezastavila chudiatko :grinning:

no a potom som otvorila skrinu a robila poriadky v nej - mala som tam mrdník - tak som aj dve tašky oblečenia vyhodila - takeho - že raz to možno oblečiem :zipper_mouth:

no a cez vikend - no tak to zajtra pojdeme k svokrovcom - ak nebude extremne liať robiť niečo na zahradu a možno miesto pre bazen vyrovnať, a v nedelu zasa k nim na obedik :dizzy_face:
19. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janík, ty jsi vařila samé dobroty, vypražany karfiol bych si taky dala :wink:

A koukám, že s oblečením jsme na tom stejně - já tuhle asi před měsíce vytřídila hrozně moc hadrů, taky to furt schovávám, že to ještě někdy obleču nebo to budu nosit doma a přitom dokupuju nové oblečení, do skříně se to všechno nevejde a jak píšeš, je tam pak pěkný mrdník. Takže jsem to vytřídila, něco rovnou vyhodila a lepší kousky šly na charitu.

V neděli nemusíš vařit, ty se máš. Asi se taky k někomu pozvu :grinning:
19. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som hrozne veci vyhodila - teda take čo bgy som nikomu nedala
a mala som krasne tuničky, nohavice budničku a tak to som poslala kamaratke ona je tak o dve čisla menšia ako ja tak by jej to mohlo byť dobre a možno sa jej budu pačiť - su to uplne nenosene veci :zipper_mouth:

ja nemusim variť v nedelu už asi 2 roky - no vlasnte od svadby tam chodime každu nedelu aj s tatinom :dizzy_face:
mam super svokrovcov fakt
19. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jezdíme tak 1x za měsíc na oběd k našim a jinak mám jen tchýni, tchán zemřel dřív, než jsem ho stačila poznat. No a tchýně si moc nevaří, nechce se jí, tak tam jdeme na oběd tak 5x do roka.

Janík, jaký jsi teď DC?
19. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
jak se máte? co je tu nového? nějáká nová těhulka???

Mě už je docela fajn a už se těším do práce, doma je to už nuda a hlavně potřebuju mezi lidi!
19. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prdečku ahoj holčičko :dizzy_face: já na tebe pořád myslím, jak se máš. to jsi hodná, že jsi za námi přišla :slight_smile:
kdy půjdeš do práce? jsem ráda, že se cítíš fajn a máš pravdu, mezi lidmi člověk nemá čas na nic myslet :wink:

těhulka myslím žádná, moa má pěkný grafík, tak třeba se to vyvrbí ke zdárnému konci :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prdecek - veru v praci zamestnaš hlavu a bude lepšie - o chvilu budete zasa snažilkovať

lenik - dnes som 22 DC . 7 DPO cca - presne to neviem nemerala som :zipper_mouth:
19. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janík, tak to už se pomalu blíží den, kdy nepřijde mrcha :wink:
19. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik - tomu neverim - ale ved uvidime - bola by som rada to je jasne.
testovať chcem až vo štvrtok - lebo to by som mala dostať ms akurat - tak ak nedostanem tak testnem
19. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek