Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kv3tka
19. čer 2009

...veru Leni...vylakal ma...ved moze ist aj o anovulak,co je uplne bezne,ze zena moze v roku mat i anovulacny cyklus....myslim,ze ten clostilbegyt este na cas odlozim....a skusime to podla pocitou...
dakujem a aj tebe a ostatnym snazilkam pekny wikend

shaarka
19. čer 2009

kv3tka, len jedna mala poznamka: teplota by sa pred ovu nemala znizovat. bud sa drzi konstantna, alebo mierne tesne pred ovulaciu alebo v den ovulacie poklesne a potom spravidla prudsie stupne...

kv3tka
19. čer 2009

shaarka,asi som to zle napisala....ja mam pred ovu teplotku tak okolo 36,4....dnes mi klesla na 36,1....testik // a zajtra ako predpokladam podla minulomesacnych cykloch stupne aj nad 37....

shaarka
19. čer 2009

ok 😉
hod tu graf, ne? 😀 😀

kv3tka
19. čer 2009

a ako,ked ho mam len na papieri.....?ako si robite tie krasne grafy,porad.....a potom hodim 😝

shaarka
19. čer 2009

tu si vsetko nastudujes
www.merenibt.xf.cz
a zaregistrujes sa na angl. alebo na nemeckej stranke.

shaarka
19. čer 2009

clostilky, poznate niekoho, u koho nedoslo k ovulacii ani po pregnyle 10 000?

a1211
19. čer 2009

Ahoj holky,taky se přidávám do léčby clostilem, chtěla bych se zeptat beru ho teprve druhý den, ale nějak už mě všechno bolí a občas píchne jakoby na vaječníku, od kdy na sobě pozorujete nějaké příznaky po clostile?

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Ahoj a1211, vítej u nás 🙂 Všechny ty příznaky jsou v pořádku, já když ho měla poprvé, tak jsem si to taky docela protrpěla, ale další cykly už to bylo v pohodě. Asi jak si na to organismus zvyká, tak to dává najevo 😉

a1211
19. čer 2009

děkuju leni, klidně at trpím, hlavně aby to vyšlo, už na to spoléhám jak na zázrak🙂ale je mi jasné, že to bude třeba na dlouho, ovulaci jsem asi podle všeho nikdy neměla, takže třeba se to rozhýbe🙂

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

je, tak jste na tom se Shaarkou stejně, ta taky neměla ovulku. Clostík určitě pomůže, ale jestli můžu radit - psychicky se na to moc neupínej. Já si taky říkala, že to je moje záchrana, hrozně moc jsem na něj spoléhala a zatím nic. A to ovulku mám normálně, clostík jsem dostala jen aby se mi tvořilo více vajíček. Teď už ho beru poslední cyklus a přestala jsem i měřit teplotu a sledovat se.

michamicha
19. čer 2009

holky, já mám strašnou lenoru, jsme se bavily s kolegyní v kuchyňce, že se to dneska děsně táhne, že ona už měla pátek včera 😀 no musim to tu v práci vydržet do 22:00 😝 ☹ a zejtra se bohužel žádný chování miminka a procházkování s kočárem nekoná ☹ manža totiž jede brzo ráno fotit na svatbu jeho kolegyně a nemá mě kdo odvézt k sestře 😢

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Čauky Míšo, no o té lenoře mi ani nemluv. Já jsem teda už doma, rozdělila jsem si prádlo, že jednu várku už dneska vyperu. No a mám na chodbě 4 hromádky a nejsem ani schopná to dát do pračky. No ale teda ty máš dneska dlouhou směnu a ještě v pátek ☹ Sestra bydlí daleko, nemůžeš za ní jet třeba na kole nebo busem, vlakem?

a1211
19. čer 2009

leni, já vím, i když tajně doufám, však chápeš, ale vím, že to je 50:50 že se to povede. A co máte v plánu pak pokud nedej bože nedopadne ani posl.cyklus?

michamicha
19. čer 2009

kolo mám rozbitý už 3 roky minimálně 😅 vlak k nim nejezdí a autobus o víkendu asi 1x denně 😝
se tam u ní stavíme v neděli 😎
stejně mám doma hodně práce, tak si to v sobotu dodělám a v neděli si užiju synovečka 😵

koira
19. čer 2009

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat zda by ste nektera nemela zajem o Profertil kapsle...puvodni cena 1000..prodam za 850...mame dve baleni po 60ks....nam teda hrozne pomoh,takze uz ho nepotrebujem.. 🙂

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

a1211, to víš, že chápu. Jsem taky taková, když mi dr. dala i utroš, tak jsem se toho taky hrozně chytala a prostě už minulý cyklus jsem si to zakázala, nešla jsem ani na folíky, abych se tím nemusela stresovat.
U nás, když to nedopadne, tak si dám určo pauzu od hormonů, užijeme si léto, v září pojedeme na dovču a pak mě čeká laparka. Ale pořád tajně věřím, že to nebudu potřebovat 😉
Na jak dlouho jsi dostala clostík?

Míšo, tak to jo, stejně nemá být počasí nic moc a když bude manža pryč, tak se ti nebude doma plést při úklidu 😉

a1211
19. čer 2009

já na 3 měsíce a chodím na agolutin každý měsíc jinak bych neměla MS, dr.ani nevím proč to tak vůbec je:(takže nevím co ani léčím, když to tak blbě řeknu, hormo.profil je totiž v pořádku, manžel má spermiogram taky v pořádku.

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

tak třeba, když teď díky clostíku budeš mít ovulku, tak už ms přijde sama od sebe anebo už nepřijde vůbec, protože budeš těhulka 😵

jerryjanka
19. čer 2009

čaute krásky
tak ako dnes žijete? ja som mala variaci a upratovací den dnes
ale sa mi už nece som unavenaaaaaaaaaaa

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Čaudy Janka, teda ty jsi dneska řádila, to už o víkendu nebudeš nic dělat viď 😉

U nás celý den prší, teď zrovna je zase úplně černá obloha, tak to vidím, že se za chvíli půjdu natáhnout na gauč a usnu 😝

jerryjanka
19. čer 2009

lenik ahoj - ale to zas až tak nie - ja som totiž varila hlavne - najskôr som robila vypražany karfiol, varene zemiaky a uhorkový šalat ale to tatinovi muž by mi to nezjedol tak tomu som robila mäsko na dubákoch, ryžu a rajčinovo-paprikovo-cibulový šatal

hlavne z toho som unavena teda
a potom som musela popratať riady - ešteže mame umyvačku ta sa dnes ešte nezastavila chudiatko 😀

no a potom som otvorila skrinu a robila poriadky v nej - mala som tam mrdník - tak som aj dve tašky oblečenia vyhodila - takeho - že raz to možno oblečiem 🤐

no a cez vikend - no tak to zajtra pojdeme k svokrovcom - ak nebude extremne liať robiť niečo na zahradu a možno miesto pre bazen vyrovnať, a v nedelu zasa k nim na obedik 😵

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

Janík, ty jsi vařila samé dobroty, vypražany karfiol bych si taky dala 😉

A koukám, že s oblečením jsme na tom stejně - já tuhle asi před měsíce vytřídila hrozně moc hadrů, taky to furt schovávám, že to ještě někdy obleču nebo to budu nosit doma a přitom dokupuju nové oblečení, do skříně se to všechno nevejde a jak píšeš, je tam pak pěkný mrdník. Takže jsem to vytřídila, něco rovnou vyhodila a lepší kousky šly na charitu.

V neděli nemusíš vařit, ty se máš. Asi se taky k někomu pozvu 😀

jerryjanka
19. čer 2009

ja som hrozne veci vyhodila - teda take čo bgy som nikomu nedala
a mala som krasne tuničky, nohavice budničku a tak to som poslala kamaratke ona je tak o dve čisla menšia ako ja tak by jej to mohlo byť dobre a možno sa jej budu pačiť - su to uplne nenosene veci 🤐

ja nemusim variť v nedelu už asi 2 roky - no vlasnte od svadby tam chodime každu nedelu aj s tatinom 😵
mam super svokrovcov fakt

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

no my jezdíme tak 1x za měsíc na oběd k našim a jinak mám jen tchýni, tchán zemřel dřív, než jsem ho stačila poznat. No a tchýně si moc nevaří, nechce se jí, tak tam jdeme na oběd tak 5x do roka.

Janík, jaký jsi teď DC?

prdecek
19. čer 2009

ahojky holky,
jak se máte? co je tu nového? nějáká nová těhulka???

Mě už je docela fajn a už se těším do práce, doma je to už nuda a hlavně potřebuju mezi lidi!

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

prdečku ahoj holčičko 😵 já na tebe pořád myslím, jak se máš. to jsi hodná, že jsi za námi přišla 🙂
kdy půjdeš do práce? jsem ráda, že se cítíš fajn a máš pravdu, mezi lidmi člověk nemá čas na nic myslet 😉

těhulka myslím žádná, moa má pěkný grafík, tak třeba se to vyvrbí ke zdárnému konci 🙂

jerryjanka
19. čer 2009

ahoj prdecek - veru v praci zamestnaš hlavu a bude lepšie - o chvilu budete zasa snažilkovať

lenik - dnes som 22 DC . 7 DPO cca - presne to neviem nemerala som 🤐

lenka_bohousek
autor
19. čer 2009

janík, tak to už se pomalu blíží den, kdy nepřijde mrcha 😉

jerryjanka
19. čer 2009

lenik - tomu neverim - ale ved uvidime - bola by som rada to je jasne.
testovať chcem až vo štvrtok - lebo to by som mala dostať ms akurat - tak ak nedostanem tak testnem