Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

a1211
19. čer 2009

holky a ten utrogestan je něco jako duphaston? myslíte že když nezabral duphaston mám říct dr.o ten utrogestan?

shaarka
19. čer 2009

samson, aj ja to tak chapem.
progesteron (duphaston, lutenyl, utrogestan) je na sliznicu, perdlzuje lutealnu fazu, zabranuje spineniu, je na sliznicu a sluzi ako nahrada alebo pomoc zltemu teliesku. tak.

dasa.77
19. čer 2009

sharka..................a ja ti odpovidam,ze o nikom takovem nevim.Pokud nejde primo o me.Ja jsem totiz nebyla po pregnylu na dalsim utz,tak nevim,jestli foliky praskly.Ale vajecniky me pobolivaly az do MS,takze mozna ne.Tentokrat mi pregnyl nepichli,uvidime na pondelim utz,jestli uz byla ovu,nebo jeste ne.To budu 16DC.Foliky asi 21,22mm.Pokud tam budou,reknu si o pregnyl.Doma mam jeste dva ovu testiky,tak zitra jeden prubnu.Nebo az v nedeli.Nemame to jak propasnout,snazilkovat budeme tak ci tak v nedeli.

a1211
19. čer 2009

aha takže by mě taky asi nepomohl, když je to to samé

shaarka
19. čer 2009

neviem, aky velky rozdiel je medzi U, D alebo L... si myslim, ze takmer ziadny. alebo ziadny. akorat len v tom, ze jeden sa papa a druhy dava dnuka 😀
samson, praska folik, nie vajicko 😀 ale to bol asi preklep. 🙂 no a na tvoju otazku neviem odpovedat. ale myslim, ze ked folik nedozreje, tak nema preco prasknut. potom sa vajecniky zacystuju (PCO)

shaarka
19. čer 2009

a1211, a ako si brala D, ze nepomohol? kolko dni cyklu? a dokedy od vysadenia si cakala na menzes? merala si bazalku?

dasa.77
19. čer 2009

tak ja jdu hledat tu poradnu,uz si nepamatuji presne nazev.AHOJ

a1211
19. čer 2009

já ted přesně nevím které dny ale tak jak se to brát má,ale fakt už nevím, a MS nedošla ani po 14 dnech od vysazení tak dr.řekla, že to na mě nezabírá. Jinak teplota je nijaká, furt nízká:(takže vím že ovu nic, a na testu vždy byla jen slabší čárka nikdy silná jako kontrolní

samson
19. čer 2009

holky akorát se zeptám, posunuje vám closik také ovulku na pozdější datum?

samson
19. čer 2009

shaarka - jsně folikul praská 😀

shaarka
19. čer 2009

aha... no teda. tak nejaky dovod to musi mat, ale aky? 😕 mas graf na FF alebo WK?

a1211
19. čer 2009

taky bych ráda věděla jaký ještě může být důvod, už se děsím co mi najdou třeba vevnitř:(

a1211
19. čer 2009

má nejvyšší teplotab byla 36,5
takže ovu nemohla být

dasa.77
19. čer 2009

tak jsem z5. Dotaz je poslany,odpoved behem dvou dnu. 😉 Takze vam dam vedet,co mi poradili jinde.

dasa.77
19. čer 2009

pomalu se chystam do hajankova.Zitra jdu do prace 😠 To bude nuda,jestli bude lit i cely zitrejsi den,tak se tam ukousu nudou

michamicha
20. čer 2009

ahoj holky, mám super zprávy 😉 teplota spadla na 36,3 a ms snad konečně definitivně dorazila jupííííí 🙂 🙂

lenka_bohousek
autor
20. čer 2009

Přeji dobré ránko holčinky 🙂

Míšo, to jsou skvělé zprávy, konečně se to někam pohnulo a brzy začneš s vyšší dávkou clostíku. A to by bylo, aby to už konečně nevyšlo 🙂
Po obídku nám písni, jak se povedla ta kuřecí bábovku. Já jdu zrovna péct normální 😝

ma.ja
20. čer 2009

ahojte berušky 🙂

papus
20. čer 2009

krásné sobotní dopoledne clostilky 🙂

jste tu někdo?mě dnes od té doby co jsem vstala hrozně bolí v kříži ☹

Leni copak budete dělat?

samson
20. čer 2009

micha super 😉 Jinak Vás dnes také zdravím holky chci se zeptat když naměří třeba 12DC sliznici 8mm - může třeba 15DC klesnout ?

mimina321
20. čer 2009

ahoj 🙂 dievčence 🙂
micha mne tiež klesá bazálka len mrcha nikde 😝

lenka_bohousek
autor
20. čer 2009

Ahojky Marcelko a Šárko 🙂

Marcelko, jak to teď s tebou vypadá, chystáš se na tu laparku?

Šárko, my chtěli jet někam na kole, ale kolem 11 hod. mě začala hrozně bolet hlava a musela jsem si jít lehnout. Slzí mi oči, jako když na mě něco leze ☹
Takže asi budeme doma, stejně počasí není nic moc. A co vy máte v plánu?

Samson, tak teda vůbec netuším, jestli sliznici může klesnout, spíš si ale myslím, že ne, že ona snad naroste a vydrží taková až do ms, ale fakt nevím, třeba je tu některá z holek odbornice 😉

Mimi, tak tvoje mrcha stále nikde? Kdy jsi jí měla dostat?

papus
20. čer 2009

Leni my asi nic to počasí je na nic a já jsem taková nervní dnes za chvílu si dám zas utroš a musím chvílu ležet 😒

michamicha
20. čer 2009

jsem teď pověsila nové záclony v kuchyni a jsem totálně KO ☹

dasa.77
20. čer 2009

holky,me to blbne.

dasa.77
20. čer 2009

neotvira se mi to,nenacita,nejde nic odesilat a kdyz chci odpovedet nekomu na IP,tak prej dotycny neexistuje.Nemam na to nervy,tak si jdu aspon uklidit ve skrini a pak me ceka kupa nadobi.ahojky

PS:odpoved z poradny na ty leky a indikace jeste nemam,ja zapomela,ze o vikendu nepremavaju.

michamicha
20. čer 2009

dášo, mě to jde dobře 🙂
už mám v troubě bábovku, teda nakonec to nebude vypadat jako bábovka, ale peču to ve formě na biskupský chlebíček 😉

dasa.77
20. čer 2009

Micha...........tak kdyz jsi v tom zabehu,prijd povesit zaclony i ke me domu.Ale nejdrive je vyper 😀 😀 😀 jsou uz hrozne,hlavne ta v kuchyni.Pracku videla naposledy v lednu.

papa

mimina321
20. čer 2009

leni od toho zápalu podbrušnice mi chodí ako chce dovtedy pravidelný 28 dňový ciklus-celí život 😵
teraz si chodí týždeň hore dole no des 🙄

michamicha
20. čer 2009

leni, to je lahoda 😝 😵 manža se večer bude oblizovat až za ušima 😀