Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

prdecek
20. čer 2009

ahojky,
no na kontrolu jdu ve středu, tak už budu chtít jít k 1.7. do práce 🙂 už se docela těším!

kkamca
20. čer 2009

ahoj všem..
Prdeček doufám že už je ti lépe-- 😵
Jsem byla dnes v lese..bylo krásně na borůvkách

prdecek
20. čer 2009

líp už mi je,ale občas to ještě zabolí a pobrečím si ☹

amisa
20. čer 2009

prdecek ahoj... aspon dojdes v praci an ine myslienky..drzim palceky 😔

lenka_bohousek
autor
20. čer 2009

Hezký večer všem 🙂

Míšo, tak jsem ráda, že ti to chutná a jistě už i manža má boule až za ušima 😝 A s formou na biskupský chlebíček to je dobrý nápad, to zkusím příště 😉

Prdečku ahoj, jsem moc ráda, že se statečně držíš, uteče to, půjdeš do práce a tam nebude čas na smutné myšlenky a brzy se začnete snažit znovu 🙂 Půjdete na nějaké speciální vyšetření?

Ahoj Amisko těhulinko 🙂

shaarka
20. čer 2009

ahojte. prdi, ja som ani nevedela, co sa stalo... pisala si to niekde? do nejakej temy? nechcem ta znova otravovat, len som zvedava, co sa posralo.
az dnes som ti na mojom blogu zrusila tehu graf 😖 velmi ma to mrzi a smutim s tebou 😔 drz sa, kocka.

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Dobré ránko a krásnou neděli všem 🙂
Hollky, mě zase bolí ta hlava, ale jen na levé straně tak 5 cm nad uchem. Doufám, že to je jen nějaký vedlejší účinek clostíku a ne něco horšího.
Jdu uvařit snídaňku a snad to bude lepší. Mějte se nádherně 😵

shaarka
21. čer 2009

ahojte piskotky. tak ovu sa po stvrtkom pregnyle nekonala. co dalej?
napchavat sa clostilom u mna zjavne ziadny vyznam nema. ☹

michamicha
21. čer 2009

ahojky,

shaari, mě dr. v Caru řekl, že když nezabere clostil (ta vyšší dávka denně), tak mi napíše injekce a budu stimulovat stejně jako před ivf 😉 ale ty do caru asi nechodíš, že?

jerryjanka
21. čer 2009

shaarka - u teba zjavne clostil zabera ale pregnyl nie asi maš silnu stenu folikulu alebo ked sa zacystí tak nedokaže prasknuť
vidim to už len na laparku

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Shaarka, taky si myslím, že u tebe nezabírá pregnyl, ale je to divné. Co ti na to říká tvoje dr.? Jaké je další možné řešení?

Míšo, co ty, mrchuješ? A co bábovka, dostala jsi pochvalu?

Janka, ty dnes nevaříš, tak si jistě užíváš neděli 😉

shaarka
21. čer 2009

ahoj kocky.
tak ako pise jerry, aj ja si myslim, ze treba mechanicky porusit tenu vajecnikov a skusit stimulaciu zas. len neviem, ci bude Dr. ochotna, ona ma uz 2.x posielala do CARu...

jerryjanka
21. čer 2009

lenik - jasne - nevarííííííííííííím parada 😵

shaarka
21. čer 2009

jerry, ty si bola na laparke? nejak mi to vypadlo.
a co vy, ostatne kocky? ake to je? viacmenej som citala nazory, ze je to ok, v pohodicke (az na katusku23). bohuzial sa na nu v juli nedostanem, mame naplanovane veci, takze jedine po 8. auguste... 😒

moa
21. čer 2009

ahojte kocky,
tak ja som rano testla ,ta moja teplota je riadna svina zahrava si so mnou ako chce,uz ma normalne serie 😠
presne som vedela,rano 36,9 to ako naschval asi pre to ,ze som sa trosku zacinala tesit,ze mozno to vyslo,tak aby mi nebolo moc veselo ☹
test negativny ☹
mirec smutny ,smutnejsi asi viac ako ja ten bol z tych mojich teplot velmi nadseny 😒
poviem vam,ze ja uz nemam silu ani plakat nad tym.jednoducho je to nespravodlive a to je konecna verzia.
ked sa naseriem ,tak si zaplatim taku dovo ,ze miniem vsetkym peniaze co sme tu zarobili a bude mi vsetko jedno ,co bude s nami a ako dalej.fakte uz na to nenachadzam slov 😒

shaarka
21. čer 2009

moa, ako vidim, ked sa dari, tak sa dari. 😒 vitaj v klube a dufam, ze ho rychlo opustis. 😀

shaarka
21. čer 2009

ale grafik si mala pekny, to teda hej... ☹

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Shaari, mě taky čeká laparka, pokud nebudu těhu. Ovulka u mě normálně probíhá, takže laparka kvůli zjištění průchodnosti vejcovodů. Ale rozhodla jsem si, že přes léto se s ní nechci otravovat a půjdu v září. A myslím si, že tvoje dr. by tě na ní mohla poslat. Já taky nechodím do CARu a moje dr. mě na ní pošle a teprve když laparka nepomůže, tak do CARu 😉

Moni, ach jo, to je mi líto. Ty máš tak krásné teplotky a přesto nic. Nebuďte prosím smutní, uvidíš, že brzy se to podaří. Moni, já taky vždycky brečela a Milda z toho byl špatný a pak jsme si řekli, že se přece nemůžeme pořád trápit a prostě necháváme tomu volný průběh, jinak bysme se brzy zbláznili 😉
A jestli vám to vyjde, tak na tu dovolenku jeďte. My jsme si taky říkali, že letos už nepojedeme a budeme šetřit penízky, ale pojedeme, potřebujeme si odpočinout, načerpat energii, o nic se nestarat.

moa
21. čer 2009

kocky dakujem ste zlate 🙂
ja som asi ani neni tak smutna ako riadne nahnevana 😠 jedina vec pre co som odisla sem lebo sme chceli zarobit nejake korunky aby sme si mohli zadovazit najaky domov a mat babo.ved clovek to vsetko robi len pre to dieta lebo mu chce dat vsetko.sedim tu 4rok ,daleko od rodicov,rodiny.... a este ked chcem daco tak mam h...
asi som preto taka nasrata lebo nasi spolubyvajuci odchadzaju v auguste domov. a som tak myslela,ze keby sa zadarilo my by sme sli v decembri uz na stalo tiez.
ale takto to nie,na co pojdem dom ked viem,ze budem musiet hladat robotu a aka je teraz situacia.nic ine nezostava len zostat aj na dalsi rok 😒
co uz nenarobim s tym nic

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Moni, jak píšeš, nenarobíme s tým nič ☹ My si taky plánovali, jak si uděláme miminko, mamka půjde do důchodu, bude nám ho hlídat a zatím - penízky tedy máme, ale k čemu nám jsou ☹ Lepší je asi nic neplánovat a čekat, co nám osud přinese.
Určitě se vám ale miminko brzy zadaří a vrátíte se šťastní domů. Musíme v to věřit 🙂

moa
21. čer 2009

leni no dufajme,ze fakt coskoro.
citas mi myslienky,presne mame ich ,ale naco su nam ,ked nemozeme byt stastny ako by sme chceli 😒

inak asi sa aj ja pridam do toho vasho klubu na laparku,ale ja si to nejako skusim vybavit na september,ked budeme doma 😉 snad mi to niedke urobia

jerryjanka
21. čer 2009

nebola som na laparke asi v oktobri novembri pojdem 😖

moa
21. čer 2009

jej to mozeme fakt zalozit klub laparaciek 😀

jerri a kde v PB nemocnici by ti to robili alebo v tom heliose?

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Moni a Janik, tak v septembri se nechame vsechny operovat a pak budeme nastejno těhulky 🙂

Janik, co jste měli dobrého k obědu?

jerryjanka
21. čer 2009

no v heliku to asi nerobia - aj ked radšej by som to dala tam urobiť ako v našej nemocnici 😖 naša nemocnica je otrasna - tu by som si nechcela dať ani prepichnuť uši 😀

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Janik, já taky stále rozmýšlím, kde si to nechám udělat, protože i naše nemocnice je otřesná a radši pojedu 60 km než prožít nějaké hrůzy ☹

shaarka
21. čer 2009

jerry 😀 ja tiez neviem, ze kam ist... komu sa zverit do ruk?

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Holky, tak musíme otěhotnět, abysme na tu zatracenou laparku nemusely 😀

moa
21. čer 2009

jerri az nejdes dobre miesto kde to robia daj mi vediet,aj ja tam pojedm 😉

leni ja mam vytiahnute maso ale nemam ponatie co s nim 😒

shaari a to centrum co je v ke tam ti to neurobia?

jerryjanka
21. čer 2009

lenka to by bolo najlepšie na nu ani neisť 😀
ja by som na laparku v lete nešla bo sa potom nesmie 6 tyždnov kupať a neisť v lete na kupalisko - to by bol pre mna horši trest ako keby mi niekto odrezal ruku 🤐