Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

moni a jaké maso máš, kuřecí nebo vepřové? tak třeba ho jen osol a posyp nějakým kořením a udělej jen tak na oleji a k tomu brambory 😉

janka, právě taky nechci na laparku v létě, jednak že je krásně a musela bych trčet doma a hlavně kvůli tomu koupání. dr. by mě poslala už teď v červnu - červenci, ale to nechci a možná ještě v září pojedeme na dovolenou a pak teprve na laparku 😉

jerryjanka
21. čer 2009

lenik dovtedy môžeš skušať clostil :-P
ja pojdem najskôr až v oktobri

jerryjanka
21. čer 2009

ale v heliku sa spytam či to nahodou nerobia tam by som sa nebala 😀

urob mäsko na paprike - s cestovinou,
masko na hriboch môžu byť aj sušene s ryžou
alebo okoren opraž na oleji ako minutku k tomu hranolky volske oko, hrianku, cibulku surovu na kolieska a horčicu je to mnamka

alebo masko s broskynou a syrom
pripadne s inym ovocim
plnený rezen niečo ako gordon blue

obyčajny vyprazany rezeň s pyré

tolko je možností 😨

papus
21. čer 2009

Hezké odpoledne clostilky 😉

ahoj Leni tak jsme včera byli v noci v Národním muzeu bylo tam hrozně moccccccccc lidí a nedalo se tam dýchat děs....kříž mě přestal večer bolet dnes je to ok jen vlevo mě pobolívá........

jerryjanka
21. čer 2009

ahoj papus

babulky ja za chvilu odchadzam na obedik a pridem až večer tak dufam že tu niekto bude až sa nenudím 😀

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

janik, od clostilu si teď musím dát 3 měsíce pauzu, už ho mám teď 6. cyklus. ale po té pauze mu dát klidně zase šanci 🙂

jerryjanka
21. čer 2009

lenik - bodaj by už dalši pokus nemusel byť 😵

shaarka
21. čer 2009

pokial viem, moa, tak laparku v centre nerobia, to musis ist normalne na operacku do nemocky.

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Ahoj Šárko, zrovna jsem si říkala, že ti písnu do IP, jak se máš a ty jsi mě předběhla 🙂
V noci v Národním muzeu to ale muselo být skvělé, i když ty lidi, to je hrůza, taky to nesnáším, je hned právě vydýcháno a mě připadá, že omdlím.
Hlavně, že kříž už tě nezlobí, dneska odpočívej a zítra už to bude úplně v pohodě.
A co bříško po transferu, už se ti mimískové zahryzávají a hledají si to nejlepší místečko?
A co Pepa, chtěl by dvojčátka?

Janik, tobě dobrou chuď k obědu 🙂

kkamca
21. čer 2009

Dobré odpoledne všem.. 😀

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Ahooooooj Kami, jak se máš? Co děláte celý víkend? A už papkáš clostík?

kkamca
21. čer 2009

Leni ahoj..Včera sem byla v lese na borůvkách..Dnes mě bolí záda a stehna jsem si to asi namohla.. 😖
Ještě že jsem nemusela vařit..a měla ze včera papání segedin a květákovou polévku--
Ano clostík už papám.Tak jsem na to zvědavá.. 😠

moa
21. čer 2009

juuj ste zlate hned niekolko receptov 🙂 dakujem za rady

shaari ja som skusala pisat do Ba do jedneho centra tam mi povedali,ze to robia v ramci jednodnovej chirurgie .tak som popisala,ze o co ide ci sa to dajako urobit a teta mi napisala aby som sa objednala na konzultaciu a dohodla presnejsie veci s dokim.no dakujem,ze na 1den na knzultaciu sa mne neda prist 😒

leni,ak chces je ti mozem poslat noc v muzeum 1,2 ale je to v angline ,ak by ti to nevadilo 😉

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

Kami, tak to máš super, že nemusíš vařit 🙂 Nám nic nezbylo, my to včera všechno "sežrali" 😝

Moni, nevadí, že je to v angličtině. Dá se to někde stáhnout? Nebo ti pošlu do IP email a pošleš mi odkaz tam. Díky 🙂

moa
21. čer 2009

leni mas to v IP

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

moni díky 🙂

a co teda nakonec budeš vařit?

moa
21. čer 2009

ta 2 nie je az take super ako 1 ale da sa to pozriet,tak tahaj az to uz mas 🙂

mirec chce daco na prirodno,tak asi do toho dam horcicu a postruham uhorky 🙂 dnes sa mi do toho moc akosy nechce 😒
a pre radost si pojdem daco kupit a jemu tiez a basta 🙂

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

moni, už tahám 🙂

a plátek na přírodno to je super volba, to my taky máme rádi a je to rychlé 😉

a správně, že vám něco koupíš, za to všechno si to zasloužíte 🙂

kočky, jdu uklízet, dneska přijde tchýně, tak aby se nelekla toho bordelu, u nás to vypadá, jako když tu bouchla atomovka.
tak se zatím mějte fajn a budu průběžně nakukovat 🙂

moa
21. čer 2009

no tak aj ja idem pozriet daco pekne po obchodoch 🙂

tak zatim

lenka_bohousek
autor
21. čer 2009

moni, pak nám napiš, co jsi koupila 😉

kkamca
21. čer 2009

Dobrý večer clostilky..tak nám leje jak z konve. 😝

papus
21. čer 2009

Leni v muzeu to pro mě bylo fakt na omdlení 😒 jinak ty dvojčátka chceme oba Pepa by obě holčičky no mě je to jednoi hlavně,když budou zdravá a dobře se tam teď uhnízdí a né jinde z toho mám strach 😒 prý je to při umělém vyšší riziko....zítra jdu do práce jen k sobě na 12h na 4zákaznice tak to budu v klídečku

kkamca
21. čer 2009

Holky jsem si musela vzít ibalgin..nebo by mi asi praskla hlava..NEVADÍ to když beru clostil?A nebude mít ibalgin ráno nějaký vliv na teplotu? 😕

kkamca
21. čer 2009

papus..takový krásný dvojčátka co máš v albu..by se mi líbily 😀
Papus snad bude vše ok.. 😉

papus
21. čer 2009

kammi to bych taky brala.......ten ibalgin by neměl vadit 😉

kkamca
21. čer 2009

TÁÁK holky dobrou noc..jdu se muckat a tulit 😀

dasa.77
21. čer 2009

Kamco,moc to neprehanejte!Setri se na lepsi dny. 😎

dasa.77
21. čer 2009

Me tuleni teprve ceka.Sice OVU test byl negativni,ale co kdyz byla OVU uz vcera?? Nesmime nechat nic nahode 😉 Dnes jsem 15DC,zatim bez pregnylu.Zitra si ho necham pichnout,pokud na nej foliky budou cekat.

Papus,jak je mozne,ze ti pregnyl nezabira?

dasa.77
21. čer 2009

Mam tady hromadu nadobi,tak jdu na to.Aspon polovinu,zitra je taky den.Jsem nejaka ospala.

A jak se tak divam,tady uz nikdo neni.Lenca ma tchynskou navstevu,Kamca se rozhodla znasilnit manzela a Moa asi jeste nakupuje.

Tak taky odchazim.Dobrou noc

jerryjanka
21. čer 2009

ahojte
dasi dobru nocku
za mna riad robi kamoška - umyvačka - v živote som nemyslela že budem z nej taka happy 😀