Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

shaarka
22. čer 2009

juuuj dakujem. este mam pred sebou nejaky ten kopec a potom mozno uvidim CIEL 😀

samson
22. čer 2009

zdravím tak já dnes byla u mudra a 15DC - byli 2folikuly - 21mm a 16mm - tak mi píchl pregnyl - a teď máme alespoň o zábavu postaráno v takovém to počasí 😀

samson
22. čer 2009

shaarka - já si myslím, že laparka ti pomůže, budeš mít určitě i drilling - já ho měla taky a už snáším ostošest 😀

shaarka
22. čer 2009

😀 gratulujem

wolfskinka
22. čer 2009

shaarka ty si ako bludny holandan .. alebo krepy bez kompasu .. lietas hore dole 😀 😀 😀 ako ja

shaarka
22. čer 2009

wolfskinka, jak to myslis? 😅
mne sa zda, ze su setci kompetentni proti mne.

wolfskinka
22. čer 2009

no to je reakcia na tvoj prispevok ze lietas hore dole z temy ... 😀

shaarka trosku usmevu len a len pre mna ... sup slniecko

shaarka
22. čer 2009

😵 to je pre teba.
ale inak ked sa kuknem do zrkadla, vidim len toto 🙄

wolfskinka
22. čer 2009

ale shaarka no nesmies byt smutna lebo budem aj ja ... 😉

shaarka
22. čer 2009

wolfi, ja sa k tej debilnej ovule nedopracujem tak skoro.
nepoznas nejakeho sponzor na IVF? orange? budem rodit s telefonom pri uchu, slubujem.

wolfskinka
22. čer 2009

shaarka nepoznam ... skus akupunkturu mozno mas len nejaky blok idem to skusit ... ivd ked ti preplati poistovna vyjde tak cca na 15000 sk

lenka_bohousek
autor
22. čer 2009

Čaute kočky, tak se hlásím, sice pozdě, ale přece. V práci to vůbec nešlo a tak až z domova. Za chvíli jdu k holiči, tak vás rychle prolítnu a zase budu pádit 🙂

lenka_bohousek
autor
22. čer 2009

Tak koukám, že Moa včera nic nekoupila 😠 , ale zase si upečou nějakou sladkou dobrůtku, to je dobré na nervy 🙂 Hlavně teď, když ta hnusná mrcha přece jen dorazila. To mě mrzí 😢
A Moni, koupete se u vás v moři nebo je pořád studené?

Holky, v Bešeňové jsem také byla, to byla nádhera. Vždy když jedeme do Nízkých Tater, tak jeden den se tam koupeme a blbneme. Líbí se mi tam víc než v Tatralandii.

Micha už papá clostí, to je dobře, tak přeju, ať folíky krásně rostou 🙂

A vidím novou clostilku, ahojky Jarulai 🙂

Samson, máš krásné folíky, to je super. Tak pěkně snažilkujte a za 2 týdny chceme slyšet, že máš // 😵

Shaarka, i když s clostíkem končíš, tak za námi budeš chodit na pokec viď. Však i já už ho mám naposledy, ale tady jsou tak prima ženské, že sem za nimi budu chodit pořád 🙂

Wolfi, co je u vás nového ohledně adopce?

wolfskinka
22. čer 2009

lenka ahoj ....

no mame za sebou navstevu socialky u nas doma a uz aj 1.5 hodiny rodicovskej vychovy, v stredu mame dalsie sedenie rodicovskej vychovy tak som zvedava co bude ... no uz aby sme to mali za sebou

lenka_bohousek
autor
22. čer 2009

Wolfi, to je super, že to jde tak rychle dopředu. A vy máte rodičovskou výchovu, to je zajímavé. Copak vás tam učí?

wolfskinka
22. čer 2009

lenka ani sa nepytaj vyvijaju na nas psychicky natlak zatial len ohladom predstavy dietata a som sama zvedava co bude teraz .... podam spravy v stredu

lenka_bohousek
autor
22. čer 2009

Wolfi, to je docela šílené. Dělají takový nátlak a přitom když si uděláš svoje dítě, tak tě nikdo nezkouší, jestli to zvládneš. Přece kdybyste si na to netroufali, tak o adopci nežádáte. Holt, to je takový debilní systém 😠

lenka_bohousek
autor
22. čer 2009

Tak já frčím se zkrášlit, krásné odpolko a podvečer všem 🙂

michamicha
22. čer 2009

ahoj, dneska to v práci bylo vyčerpávající 😒

leni, jj clostík už baštim a je mi po něm zle, teď jdu smlsnout večerní dávku, tak jsem zvědavá jak se mi bude spát, minulý měsíc to byl docela záhul

shaarko, já mám tenhle cyklus clostil taky naposledy, teda když nezabere, tak dostanu rovnou ty injekce 😎

michamicha
22. čer 2009

papus: děkuju 😵 já se těším na tvoje // za týden 😵 😵

kkamca
22. čer 2009

TÁÁK holky dnes zalezu brzy..bo mě už druhý den bolí hlava.Takže všem hezký večer a brou noc 😀

shaarka
22. čer 2009

micha, injekcie mas od gyndosa? ci si v CARe? uz sa mi to pletie 😅

michamicha
22. čer 2009

shaari, já chodim od dubna do CARu 😉

shaarka
22. čer 2009

ahaaaa 😵

kkamca
23. čer 2009

DOBRÉ ráno ,tyyy joooo nikde nikdo

shaarka
23. čer 2009

cau kamc,a tak ako hlava?

baby, toto co je?
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka

nela00
23. čer 2009

shaari drzim palce nech to je ovu 😉

kkamca
23. čer 2009

sharkaa Ahoj..jo ted je to lepší.Uvidim později..jestli ten clostil mi to nedělá.Přitom jsem brala jen 1 tabletku 😕

wolfskinka
23. čer 2009

shaarka no parada drzim palce

kkamca
23. čer 2009

wolfi..ahoj,jak je?Taky u vás tak hnusně ?A co adopce jak to vypadá?