Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Ahoj kočky, tak se opět hlásím až z domova, v práci nebyl vůbec čas ☹

Shaari, koukala jsem na tvůj grafík a vypadá to, že by to mohla být ovulka, uvidíme zítra, jestli teplota stoupne. Držím moc palce, ať to ovulka je a nezapomeňte večer na sexík 😉
A Shaari, proč myslíš, že to nebude ovu? Vždyť jsi dostala pregnyl, tak by to tomu odpovídalo.

a1211, nemusíš se strachovat, já nikdy na 9DC nepociťovala nějaké příznaky a někdy dokonce celý cyklus a přesto folíky narostly a ovulka byla. A když jsem cítila podbřišek, tak to bylo většinou až tak po 12DC.
Dneska jsem 13DC a teprve trošku cítím, že se mi tam něco chystá. Takže buď v pohodě, clostík určitě zařídil pěkné folíky 🙂

Wolfi, zítra to určitě dopadne dobře, vy jste přeci dospělí lidé, víte co chcete a proč to děláte. Neměj strach, všechno půjde hladce 🙂

Kamčo, co ty, už cítíš že ti rostou folíky nebo nějaké jiné vedlejší účinky clostíku?

Moa, tak mrcha tě trápí a teplotu máš docela vysokou, to už se potom nemůže na nic spoléhat, viď.

Kristl, vítej u nás, to ti dr. předepsal nějak divně - nenapsal ti to špatně na krabičku - bere se 5 dní, buď 3-7 DC nebo 5-9DC. Myslím, že jen ty 3 dny, co ti napsal, jsou špatně a clostík nebude správně účinkovat.

Mimi a jak ty se máš, už je ti lépe?

Jaspina-Leni, ahoj, taky tě vítám. Já teď beru clostík a utroš, nic mi po tom není, jen po clostíku asi tak 4 dny noční návaly pocení, jinak v pohodě. Po utroši někdo říká, že je unavený, ale já nic nepociťuju.

Tak snad jsem napsala všem a žádnou z vás moje milé clostilky jsem nezapomněla 😉

mimina321
23. čer 2009

ahoj leni jasné že lepšie 😵
a ty ako predsa si dala clostilu ešte šancu?

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Mimi, no jo, poslední šanci jsem mu dala, v pátek jsem vzala poslední a teď mi tam jistě rostou pěkný folíci a samozřejmě to pojistíme pro jistotu každodenním sexíkem 😝
A jak to vypadá s tebou, už došla mrcha nebo tě pořád napíná?

mimina321
23. čer 2009

mrcha konečna prišla už chystám ovu testy 😀 a to ostatné tiež 😀 😀
budeme poisťovať rovnako 😵
pijem alchimilkový čaj aj aloe tak uvidíme
leni držím palce aby sa jeden z tých folíkov zavrtal na 9mesiacov

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Mimi děkuju 🙂
A já tobě držím palce, ať clostík dobře účinkuje, ať přijde ovulka a pak už se můžeme přestěhovat do tématu těhulky-clostilky 🙂

mimina321
23. čer 2009

leni ja som bez neho dr mala dovolenku/ani neviem či by mi ho dala ☹ /ale neva skúšame aj tak 😵
ale rada sa premiesnim k tehulkám v teme do ktorej chodím od začiatku sú tehu už skoro všetky 😵

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Mimi, já na to zapomněla, že ty vlastně teď clostík nemáš. Ale nevadí, pokud máš ovulku i bez něj, tak to není žádný problém. A navíc nemusíš počítat dny, kdy ho brát a více si to s partnerem užijete 🙂

mimina321
23. čer 2009

no leni uvidíme o mesiac 😵
hodila som do albumu naše šteniatka 😵

kkamca
23. čer 2009

Ahoj..Leni první cyklus při 2 tabletách mě po clostilu bolelo dost břicho..to sem i psala,že to bylo k nevydržení. 😒 A ted jak sem brala ten 1 tak jako nic moc..nepocituju,tak nevim jestli to na mě neni moc slabý..přeci jenom mám nadváhu jak hrom..
Psala jedna holčina na diskuzi že jí clostil nepomahal,že na něho nereagovala=nadváha.Tak doufám že to u mě nebude taky tak..Ale podbřišek mě maličko pobolívá.Tak snad něco se děje 😀
Musíme se konečně začít tulit aby jsme to neprojeli,nějak ted brzy usínáme asi počasí.. 😝

michamicha
23. čer 2009

kkamca, ahoj, já mam taky nadváhu a clostík u mě první cyklus nezabral, teď je mi teda při té vyšší dávce dost šoufl, žaludek se mi furt houpe jak na vodě a jsem strašně přecitlivělá (nervy) 😖

mmmk
23. čer 2009

Kkamca, mne clostil udelal folik jednou pri 2x2 a pak uz nikdy, nadvahu rozhodne nemam, jen dost silne PCO. Ukazkovou ovulaci mam az po stimulacnich injekcich, po kterych mi nic neni, narozdil od clostilu - presnte totez, co popisuje Michamicha.

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Mimi, ta štěňátka jsou nádherná, to máte doma veselo a máš to jako takový malý trénink na miminko 😵

Kami, určitě se něco děje, to jasnačka a tulte, tulte, nikdy nevíš, kdy přijde ta správná chvíle, tak ať jí nepropásnete 😝

Míšo, podle fotky nevypadá, že máš nadváhu 🙂

Holky, určitě to s tou vaší nadváhou nebude tak hrozné, že jo 😉

dasa.77
23. čer 2009

Ahoj holky.Tak jsem vas docetla,vidim,ze stale zadna nova tehule mezi nama clostilkama neni.

Micho,jdu se mrknout na tu diskusi ,co mi odpovedeli na me dotazy.Dam ti vedet.

dasa.77
23. čer 2009

Leni ahoj,ahoj mmk....tebe neznam 😉

Jinak hlasim,ze k ovu u me stale nedoslo ☹

michamicha
23. čer 2009

leni s tou mojí bohužel ano ☹ od ramenou dolů jsem míša kulička 😀

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Dáši ahoj a hezký večer 😉

mmk taky neznám, ale jistě nám o sobě napíše víc a pokecá s námi nejen o clostíku 😉

papus
23. čer 2009

hezký večer clostilky 🙂

ahoj Leni jak se máš?já došla před chvílí z práce šla jsem na půl patou měla jsem 3zákaznice a jsem úplně mrtvá 😒

michamicha
23. čer 2009

mmmk, můžu se zeptat jaké jsou ty injekce? mě dr. řekl, že když nezabere ani dávka 2x1, tak že mi je napíše...pícháš si normální injekce nebo je to v tom peru?

dasa.77
23. čer 2009

ahoj papus,zdravi te popleta 😀

michamicha
23. čer 2009

dášo, jsem napnutá jak kšandy na tu odpověď z poradny 😉

dasa.77
23. čer 2009

budu muset jit,dodelam polevku,za chvili je tu muj a brblal by,ze jsem opet na PC a lecim se.To jsou jeho slova.Tak se mejte a zitra kolem 18:30 papa

dasa.77
23. čer 2009

micha..........to ja taky,uvidime.Posledni zotpovezene dotazy jsou z 19.6.,tak snad prijdu brzo na radu.Ja to psala prave toho 19.6. ale az pozde vecer.

dasa.77
23. čer 2009

zodpovezene 😀

kkamca
23. čer 2009

Micha..no mě podle utz clostil zabral..teda aspon to dr tvrdil..že folik tam byl a solidní..Ale ted při nižší dávce no nevim.. 😒 A ani nevim jestlli proběhla ovulka..ted měřim tak uvidíme 😝

papus
23. čer 2009

ahoj Dášo to je v pohodě 🙂

dasa.77
23. čer 2009

a mimochodem,ja se citim tentokrat hrozne unavena,uz od vcerejska a ted po utrosu uplne.Jako bych byla opila a chce se mi spinkat.

Uz fakt jdu,ahojky zitra

kkamca
23. čer 2009

mmk..ono to bude asi jak u koho vid?Já vim že jsou i hubené co jim clostil něak nepomohl..
Zdravím dášu a papus

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Ahoj Šárko, teda dneska jsi měla náročný den. Já se byla krášlit včera - dodělat melír a zastříhnout konečky a nějak jsme krafaly u kafe a byly z toho skoro 3 hodiny. Ale pro mě super relax.

A co ty, co bříško, jak to zvládáš v práci?

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

Dášo čauky 🙂

michamicha
23. čer 2009

dášo, aha, tak snad tě nepřeskočí 🙂

holky, můj se mnou nekomunikuje, včera jsme se trochu chytli, a jak se zdá, vydrželo mu to i dneska 😝 teď se vykoupal a oblíknul a šel někam pryč, aniž by řekl kam jde 😠
dolejzat za nim ale nebudu, já se na něj včera neutrhovala a nechtěla si zchladit žáhu 😝 😠