Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
24. čer 2009

dnuka?nerozumim..trapaas 😀
Co ty ovu testy mám už zkoušet při 35 DC když jsem dnes 12 DC?cO SHÁRKO

shaarka
24. čer 2009

co? nemchapem. ovutesty uz teraz, nie? ci nie? 😀 😀 😀
dnuka = ve 😀 vnitr 😀 strcis dnuka prst, posmatras a kuknes na to, co vytiahnes 😀 😀 😀
proste ze na gatkach to nie vzdy vidno. 😀

kkamca
24. čer 2009

sharkaa:ahá.. 😀
No jestli už mám začít s těmi ovu testy,,abych to neprošvihla..ale sem teprve 12 DC

shaarka
24. čer 2009

kamci, co ja viem? kolko ich mas? odrataj si od tvojho cyklu takych 20 dni a v ten den zacni testovat. 😅 alebo neviem. 😀

amisa
24. čer 2009

kkamca.. kludne rob uz teraz ale vydrz sa testovat pokial sa silan ciarka neukze a znova nezacne miznut..kludne min niekolko baleni. Ovulka chodi rozne..urcite si to nenechavaj na 20 den cyklu. Nam to vyslo presne podla ovu testu. Niekomu chodi ovulka 14 den niekomu 20..a niekomu kedy ako..

amisa
24. čer 2009

kkamca este cosi ja som amla 33-35 dnovy cyklus s clostylom a ovulka bola 20den..ale to je vsetko individualne velmi

shaarka
24. čer 2009

amisa, cau 😉 tak jasne, ze ovulka chodi rozne, ale ked kamca vie, ze aky dlhy ma bezny cyklus (napr. 35 dni), tak si odrata 35-20 a na 15.DC zacne testovat. tak som to myslela. 😉 malokedy sa stane, ze ten, co ma pravidelne posunutu ovulku, by mal zrazu ovulku nejako skor.

kkamca
24. čer 2009

testů mám zatim 15 kousků..tak dle tvýho výpočtu bych teda měla začít cca 15 dc..Shaarka 😀 😝

kkamca
24. čer 2009

sharkaa:já to mám vela nepravidelné..akorát s Duphastonem po 31 dnech 😀 Jinak taky klído i víc než 35 dní 😀

kkamca
24. čer 2009

amisa díky..já se zároven i měřim BZ ale stejně mám obavy abych to nějak neprošvihla..

shaarka
24. čer 2009

ak beries D, tak ovulku asi nemas, lebo skratka to nestihne. lebo hned 15-16.DC zacnes brat D, ze?
tak treba sexovat kazdy druhy den a netreba ani ovu testy 😀

kkamca
24. čer 2009

sharkaa..mám ho brát 14--23 DC..Ted si mě teda zarazila..myslíš že ovulka ani nemůže být a proč? 😖

wolfskinka
24. čer 2009

ahojte

moa to mi je luto

no skoncili sme 2 sedenie, dusili nas 2 hodiny, dalsie mame v stredu ... je idch dokopy 6-7 ... 2mame za sebou, a potom ta skuninka 16 hodin cez vikend ... no slubila ze do konca leta to nejako dobojujeme, tak dufam ze ano a v septembri pojdem na zasluzenu dovolenku

shaarka
24. čer 2009

kamci, tak teraz si ma zarazila ty, ze take nevies.
tak lebo ked ma zena bezne dlhsie cykly a tym padom aj posunutu ovulku napriklad na 20.DC, tak v cykle, ked si nasadi D uz 14.DC, jej ovulka uz predsa nepride! niezeby D blokoval ovu, ale telo sa tym progesteronom nastavi na "lutealnu fazu" a nie na predovulacnu.
sice som videla par grafov, kde ovulka prisla pocas brania D, alebo dokonca az po dobrati, ale je to naozaj ojedinely pripad.
D sa niekedy predpisuje na skratenie cyklu, ale zaroven sa "dufa", ze skratenim cyklu sa nedocieli len castejsia menstruacia, ale ze si telo uvedomi, ze musi folikuly stimulovat uz skor. proste duphastonom niektori lekari chcu dosielit, aby sa telo nastavilo na kratsi cyklus a aby malo ovulku uz ten 13.-15.DC. ale to sa podari fakt len malokedy.

shaarka
24. čer 2009

ak ale beries C, tak je mozne, ze ti to pomoze k skorsej ovulacii.
ved meraj, bazalka ti ukaze, kedy je najlepsie nasadit D 😉

kkamca
24. čer 2009

takže co teda mám ho brát tak brzy nebo ne? 😕 Jsem z toho jelen

kkamca
24. čer 2009

no to měřim..ale to ho mám nasadit až po ovulce nebo jak to myslíš?

kkamca
24. čer 2009

ty jo budu muset jít..bo sem tady sama a nic neudělám..ještě že dnes jsou buchtičky s krémem 😀 😀

shaarka
24. čer 2009

kamci tu som

shaarka
24. čer 2009

ano, ja ti radim merat a az ked budes vidiet, ze ci po ovu, nasadis duphaston.
ako dlho si ho predtym brala "na skratenie cyklu"?

kkamca
24. čer 2009

shaarko já ho měla minulý cyklus poprvé--a to jen jeden denně sem ti to psala ráno půl a večer půl--ted bych měla taky tak pokračovat..zas na 1 cyklus..víc mi nedal.

kkamca
24. čer 2009

dal mi ho na upravení cyklu ..aby menses docházela dřív než za 35 dnů..protože někdy přicházela i mrcha dýl..třeba za 42 dnů..to je různý.Já mám třeba 3 měsíce cyklus dlohý 35 dnů..pak je nějaký výkyv a dostanu to až za dlouho a pak zas 35 dní..divný co..A DOKYMU se to nelíbilo proto ten D ale jen na zkoušku na 2 cykly

mimina321
24. čer 2009

kkamca u mňa bola ovu raz dokonca aj 10dc ked mám stres alebo som chorá tak si príde kedy sa jej chce
takže testuj podla teploty 😵
tento ciklus som mala velmi dlhý bola som na operácii a ovu som ani neodsledovala normálne som bola hotová 😎 a mm bol celí hotový,že nič neocikávam 😀 😀 😀

mimina321
24. čer 2009

wolfi to je teda maraton,držím palce 😵
a kedy bude to ivf?

kkamca
24. čer 2009

mimina:tak pokud si měla ovu i 10 DC tak to zírám sem nevěděla že může dorazit tak brzy..já měla teplotu do včerejška 36.7 ale dnes mi klesla na 36.5

shaarka
24. čer 2009

ahaa, uz si pamatam. tak to by fakt stalo za pokus, merat BT pocas cyklu, v ktorom beries D od 14.DC...

ale v podstate logika a vedomosti, co mam, mi hovoria, ze: ak by si brala clostilbegyt/clomhexal, tak by to stimulovalo rast folikulov. tym padom by ovu asi prisla aj skor. a potom by si nasadila na 10 dni D. 2 denne.

neviem, fakt neviem, co tym doktor chcel povedat...

v kazdom pripade by to chcelo zistit, ci tie tvoje 35 dnove cykly su ovulacne. to je omnoho dolezitejsie ako to, ze su dlhsie o 7 dni. 😒

wolfskinka
24. čer 2009

mimina dakujem .. no to je ... si predstavte .. som teraz zaspala na zachode 25 minut slofika .. to je uz totalne vycerpanie, ked clovek zadrichme na wecku

mimina321
24. čer 2009

kkamca môže ovu si sledujem 7 mesiacov pomocou testou-teraz som začala merať bt lebo to vyšlo dosť draho 😵
shaarka ja niesom dr ale súhalsim s tebou,že ciklus je normálne mať aj dlhší podstatné je či dochádza k ovu

mimina321
24. čer 2009

wolfi to verím ten tlak na psychiku je najhorší 😝 neviem prečo takto skúšajú hranice 🙄

wolfskinka
24. čer 2009

mimina a to sme len na zaciatku .... cez vikend si oddychnem a v stredu bude zase zaberak