Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mimina321
24. čer 2009

wolfi tak naberte vela síl 😵

wolfskinka
24. čer 2009

mimina dik ... no nic ine mi nezostava

moa
24. čer 2009

ahojte kocky,tak uz som konecne doma ☹ po 4hodinach mam vsetkeho akurat dost.
3x mi brali krv z ruky a 4x z prstov 😖
no a co sa stalo :mirec musel ist zasa na nejaky test zelaza lebo,ze mal dost zly vysledok,ze strasne vela.no a moj test na chlamidie?ten debil doktor idiot jeden hlupy ,pardon za slovnik ale inak uz ani pisat nemozem.ked mi robil ten ster pouzil zlu palicku a este tu skumavku ani riadne nezatvoril tak sa to po ceste do labaku otvorilo a vypadlo 😒
takze musim ist na to zasa len teraz mam ms ,tak az na buduci tyzden a smola je ta,ze ten blb tam bude zasa.dnes mi bolo povedane,ze moj gynekolog sa uz nevrati lebo zostal v polsku uz navzdy 😒
neviem co budem robit ku hentomu debilovi urcite chodit nebudem ☹
vsetko sa to tak pekne rozbehlo a teraz co ,memam ponatia co bude dalej s nami 😢

moa
24. čer 2009

tak kkamca to sme na tom rovnako ja mam d od 15Dc a naposledy som mala ovu na 25Dc,tak to som z toho debil aj ja 😒
ludia co to ti doki nevidia aj ked ukazem graf,ze ta ovu je neskoro a aj tak nasadia D od 14-15Dc.
ach jaj 😒

mimina321
24. čer 2009

moa chúda ty si užiješ 😒
a čo by sa stalo keby si dáš d až po ovu?

moa
24. čer 2009

mimi ja meriam teplotu a musim priniest graf doki na pozretie , ak ho zoberiem az po ovu ,tak to bude vidiet.
fakt neviem co robit

mimina321
24. čer 2009

v tomto je odborník shaarka ona má tie lieky dobre naštudované 😵 skús zastihnúť ju určite ti poradí

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Hezký večer holčinky, opět se hlásím až z domova, v práci je to teď hrůza, stihnu akorát oběd a jinak furt pracovat a pracovat 😠

Dneska jste toho ale pořádně nakrafaly, to mám co dočítat 😀

A když to tak čtu, tak Shaarka je takový náš hlavní poradce, o všem má přehled a je super, že je tu s námi 🙂

Moa, teda to je síla s tím doktorem, to snad ani není možné, aby tohle udělal se zkumavkou 😠

Wolfi, koukám, že vás to pěkně vysiluje, když už usínáš na wecku. No ale určitě to všechno k něčemu bude a brzy se dočkáte 🙂

Jaspi-Leni, tak uvidíme, jak nám tahle kombinace pomůže - mě bohužel zatím ne, ale pořád v to věřím, to je nejdůležitější - neztrácet naději 🙂

Kami, ty budeš testovat ovulku? Já bych řekla, že od toho 12-13 DC je to tak akorát, já testovala většinou 13 - 17 DC 😉

ma.ja
24. čer 2009

ahojky clostilky 🙂 jdu se na vás na chviličku podívat 🙂
mám po laparce, mohlo to dopadnout líp, ale ...jeden vejcovod v pořádku, druhý se před vstíknutím kontrastní látky reflexivně stáhnul, mudři neví proč, a ne povrchu dělohy mam asi 10 malých myomů....
co je tady nového máme nějakou těhulku?

moa
24. čer 2009

ahoj lenicka,tak asi to mas v praci riadne busy 😉 aspon doma si riadne oddychni

nepoculi ste daktora o tom zvysenom zeleze nahodou,neviem ci mam daco hladat na nete ci je to zle alebo ako.dnes tam nebol ziadny gynekolkog aby sme sa mohli na to spytat,ze co stym?

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Marcelko ahooooooj 😵
Tak už to máš za sebou, to jsem ráda, hlavně teď odpočívej. A teda řeknu ti, taky nerozumím tomu, že se jeden vejcovod reflexivně stáhnul, to vůbec nemám tucha, co to má znamenat. A proč ti ty malé myomy rovnou neodstranili, to se při laparce nedělá?
Těhulku tu bohužel žádnou nemáme, nějak se nám tu nedaří a už dlouho ☹
A co ty, jak dlouho budeš doma na PN? A co ti dr. doporučil dál?

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Čauky Moni, no jo, jsem teď busy, ale zase jsem radši, v práci to aspoň rychle utíká 😉
My jsme hlavně sezónní firma a největší výrobu máme od dubna do září, když všechno ovoce a zelenina zraje a fabriky to zavírají do sklenic a my jim k tomu vyrábíme víčka 😉

O tom zvýšeném železe jsem neslyšela, to ani nevím, že může být. Člověk když se s tím nesetká osobně, tak fakt nic nevím. A dal na to doktor něco Mircovi?

moa
24. čer 2009

juuj leni ,tak teraz sa mi pripomenulo ked som bola doma a vzdy s mamou sme zavarali co sa len dalo 😀
mnam,mnam a potom v zime len vytahovali a piekli kolaciky 🙂

no nebol tam ziadny gynekolog co bych sa ho mohla spytat,bol tam iba normalny doki ale to je kapitola sama o sebe .tiez ziadna slava ,tak som sa ho radsej ani nepytala.pockame na tento vysledok a ak to bude zasa to iste,tak budeme musiet najst nejakeho ineho dokiho co nam mozno pomoze 😉

ma.ja
24. čer 2009

ahoj Leni, taky tomu moc nerozumím, ale hlavně, že je aspoň jeden v pořádku. Ty myomky tam nechali ¨proto, že ten největší 2cm je v blízkosti toho zdravýho vejcovodu a bylo by dost riskantní ho dávat pryč. Ty další jsou prý malý a malinký. Takže mi Mudr doporučil co nejrychleji mimčo a pravidelně chodit na ultrazvuk, co ty myomy budou dělat. V pondělí jdu na stehy, a chtěla bych se domluvit objednat na čtvrtek ke svý Mudře, co dál.... S Jirkou jsme to naplánovali, že jakmile to dostanu, tak si dojdu pro Clostil (prý to se mnou ještě přežije 🙂 ) a pak rovnou na inseminaci....a pak kočárek 🙂
Máme to hezky naplánovaný, žejo 🙂
berušky jdu zalehnout, ještě mi není nejlíp 😉
tak zatím papáček, zítra zas přijdu

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Marcelko, máte to krásně naplánované, držím pěstičky, ať vám to všechno vyjde a těším se, až nám ukážeš v albíčku fotku kočárku pro vašeho drobečka 😵
Odpočívej a zítra zase za námi přijď, budeme se těšit 🙂

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Moni, my na chalupě zaváříme pořád a jak píšeš, v zimě je to pak dobrota 😝

Vy to ale máte trápení s těmi doktory, viď. Doma by to možná bylo všechno snazší, ale co se dá dělat ☹

kkamca
24. čer 2009

Ahoj Leni no mě bylo hned jasný že máš moooc práce že se neukážeš..No koupila sem si ovu testy tak ted laboruju kdy začít testovat a hlavně kdy mám teda začít brát ten duphaston..Když Sharkaa píše že 14 DC je naprd..vůbec ted nevim co dělat 😒

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Ahoj Kami, ale jako pěkně mě štve, chtěla bych tu s vámi krafat celý den 🙂
Kami, začni testovat 13DC a když budou obě čárky stejně silné nebo dokonce ta testovací ještě silnější, tak ovulka proběhne během 24 hodin. A duphaston začni brát nejpozději 2 dny po ovulce - takže když třeba se ti ukážou dvě stejné čárky 15DC, tak duphaston začni 17DC. Dr. ti řekl, že ho máš vzít už 14DC, to je zbytečně brzy. Já ho beru 16DC (mám teda utrogestan, ale to je stejné).

moa
24. čer 2009

leni ja som si dnes pre to vsetko uz poplakala a mala som chut zbalit sa a ist dom 😒 bolo by to na 100% najlepsie.ak nenajdem ineho dokiho tak to tu mozno zabalime uz v decembri tento rok.budem to musiet este prebrat s mircom ale uz daco mame takze neostali by sme pod mostom 😉

kkamca to sme dve ja ho mam od 15Dc 😉

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Moni, to mě mrzí, že jsi plakala, to nechci, aby ses takhle trápila. Brzy bude líp, uvidíš 🙂

kkamca
24. čer 2009

Leni a až bude po ovulce tak to už tam zas žádná čárka na tom testu nebude?

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Kami po ovulce už tam bude jen slabounký stíneček 😉

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Kami koukni tady, jak se mi testy vyvíjely, když jsem testovala ovulku:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kkamca
24. čer 2009

Leni a před?třeba 2 dny?to tam nebude nic?já abych z toho nebyla blb .. 😀 radši si nechám vše vysvětlit

moa
24. čer 2009

kamca mozes pozriet aj moje ak ti to pomoze 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 🙂

leni a ja som vcera konecne bola u Zuzany.juuj mala bola uzasna ,nadherna a taka jemnucka ako babika 🙂
bolo to uzasne podrzat si ju 🙂 Zuzana mi ukazala aj foto rovno po porode aj video kedjej podali malu a mne doslova vyleteli slzy bolo to daco nadherne 🙂
musi to byt neopisatelny pocit zazit take daco

kkamca
24. čer 2009

už jsem koukla takže čárky budou pořád akorát že v době ovulace fakt silný..a co ptom po ovulce?to zas budou slabý čárky?

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Kami, pár dní před ovulkou tam bude slabší čárka - to je znamení, že se ovulka blíží. Pak těsně před ovulkou budou obě stejně silné a je dobře sexíkovat, aby spermijky dopluly k vajíčku v době, kdy praskne. No a po ovulce může být čárka zase slabší a pokud bys testovala ještě dlouho, tak ta druhá úplně zmizí 😉

kkamca
24. čer 2009

Leni díky za maximální vysvětlení..sem si to poznamenala.. 😀

vendy05
24. čer 2009

Krásný večer clostilky, jdu vám sem naprskat šíleně moc nakažlivý těhu virus
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk .... 😵

dasa.77
24. čer 2009

ahoj holky,tak jsem z toho blazen,kdyz ma nekdo ovu treba 18DC a bere utros nebo duphaston od 16DC,ovu uz nebude? To slysim poprve!!!!