• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Sharko..díky moc za rady..
Halušky sem ještě nedodělala snad do 12 h bude hotovo..o HUBNUTÍ NEMLUVIM...MŮJ CÍL DOLŮ 60 KG,ale vim že to se nikdy nestane,leda by přišla nějaká nemoc a to si fakt nepřeju takže asi tak.. :grinning:
25. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
60 dole? a kolko vazis? 120? neskusala si metformin (siofor)? mne ho nechcu predpisat, ale pomaha aj pri chudnuti a startuje PCO vajecniky. :wink:
25. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharkaa:asi tak..metformin....nezkoušela jsem..Mi nic doky nechce napsat..Si tvrdí svou dokud neuvidí můj vnitřek laparoskopicky tak mě ničim cpát nebude..Mi ani clostil nechtěl dát
25. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co to řešim..to nemá cenu nechcci se stresovat váhou..já vim měla bych.Ale já nikdy nebyla jako vyžle pořád sem měla kolem 80-90 kg..až pak před prvnim mimi sem začla nabírat,po porodu jsem zhubla a ted po 4 letem sezením doma..po rodičovské jsem si pěkně nabrala.A do různých chemických dietních preparátů se mi fakt nechce a ani mudr mi nedoporučil baštit nějakou chemii ,když se snažim o mimi. :confounded: Takovej je život..
25. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo tak já se jdu vykoupat.. :grinning:
25. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, len by som sa vas rada chcela opytat na priznaky bratia closty..clomidu..ja zacnem zajtra a aj sa toho trocha bojim, aj vy ste museli ist na Foliculls tracking skan ? ja musim brat tieto tabletky 5x za mesiac v druhy den mojej mrchy a potom na 8 den budem mat skan. Budem vdacna ak mi napisete ake mate skusenosti vy :wink:
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: ŠÁRKO KDE POŘÁD lítáš? :grinning:
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča aj u nás sú k obedu halušky :slight_smile:
no a s tým zhadzovaním ani nehovorte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som potrebovala schudnúť tiež aspoň 20kg to by bolo tak akurát
shaarka pozerala som tie grafi,ja mám zatial len jeden :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka 2 ovulky môžu byť ale je to velmi vellllllmi zriadkavé/dvojvaječné dvojičky/
25. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina krásný štěnátka.. :grinning: Se máš o co starat vid? :grinning:
25. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej, dvojvajecne dojicky su zriedkave, ale zriedkave je to, ze su dve ovulacie za cyklus! ak je to vobec prakticky mozne. dvojvajecne dvojicky su urobene pocas jednej ovulacie, s dvoma dozretymi folikulmi. :grinning:

ja lietam v praci od sefa k sebe. robim jednu hnusnu prezentaciu, o ktorej figu viem a este mi hrozi, ze ju budem aj na medzinarodnej konferencii musiet prednasat ja!!§ :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca sú na zožranie ale ked si pomyslia o 5 vstávať.......
shaarka no tú prezentačku ti nezávidím na takéto veci ja moc niesom :sunglasses: s tými dvojkami no može byť :sweat_smile: brala by som :grinning:
25. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdavím ve spolek tak co nového :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky....mi to neak nedalo a som volala svojmu doktorkovi....vraj moze byt,ze zena ma 2ovu za jeden mesiac,ale je to velmi zriedkave (najma s odstupom 5dni)...skor nemozne....
a nato,ze mi ovu test ukazal // i vcera mi povedal,ze tie testy su zbytocne vyhodene peniaze...vraj sa mam spoliehat na poznani svojho tela...
takze moj zaver....som asi neaka divna :grinning:
25. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Clostilky, prosím vás, kolikátý DC se u vás objevil nějaký slibný folikul? Já právě přišla od dr., jsem 12DC a nic.
25. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka pozri do albumu to je moja ovu z januára 4 dni boli poz.ovu testy a bola to jedna ovu :dizzy_face: možno si to mala tak ako ja
25. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,,,, no dnes kuknem aj ja

lenka no kde si ???

kv3tka nie si divna ... je to normalne
25. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eirin, ja som bola na 13.DC a 19mm ale ty kludne mozes reagovat pomalsie alebo mas slabu davku. vo vseobecnosti ale na prvy cyklus telo nereaguje. :wink:
25. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak nova temicka ... zalozte niekto
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina:to máš skoro jako miminka.. :grinning: Taky se k nim vstává..aspon máš nějakou přípravu :grinning:
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
wolfi, ze NETREBA zakladat :wink: citaj. uz si prepracovana. :grinning:
25. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka dik za upozornenie .. ja som stale este vysinuta z toho vcerajska ... stale som akosi mimo
25. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarko, děkuji za odpověď. Brala jsem jednu tbl denně 5.-9. DC, třeba to bylo opravdu málo. Uvidím v pondělí, jestli náhodou neuvidíme něco lepšího.
25. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča to áno sme obaja vytrénovaný ažaž :grinning:
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja pomalicky padam domov z roboty konecne :dizzy_face: este zajtra a je viiiiiiiiiiiikendiiiiiiiiiiiikkkk si oddychnem
25. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin:měla sem taky 5.-9 DC clostík ale 2 tabl denně a měla sem akorát jeden folikul..Tenhle cyklus sem brala akorát 1 tabl.denně ale nevim jak to dopadlo ,protože lékař má plno a nemůže mě vzít.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tudíž nezjistim nic..Ale musim říct že podbřišek mě pobolívá daleko mín než při vyšší dávce..
25. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže je otázka zda se něco děje nebo ne.. :unamused:
25. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zas blbne :angry:
25. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca akože plno ako potom môže vedieť ako reaguješ na zníženú dávku?
25. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek