Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
25. čer 2009

Sharko..díky moc za rady..
Halušky sem ještě nedodělala snad do 12 h bude hotovo..o HUBNUTÍ NEMLUVIM...MŮJ CÍL DOLŮ 60 KG,ale vim že to se nikdy nestane,leda by přišla nějaká nemoc a to si fakt nepřeju takže asi tak.. 😀

shaarka
25. čer 2009

60 dole? a kolko vazis? 120? neskusala si metformin (siofor)? mne ho nechcu predpisat, ale pomaha aj pri chudnuti a startuje PCO vajecniky. 😉

kkamca
25. čer 2009

sharkaa:asi tak..metformin....nezkoušela jsem..Mi nic doky nechce napsat..Si tvrdí svou dokud neuvidí můj vnitřek laparoskopicky tak mě ničim cpát nebude..Mi ani clostil nechtěl dát

kkamca
25. čer 2009

Ale co to řešim..to nemá cenu nechcci se stresovat váhou..já vim měla bych.Ale já nikdy nebyla jako vyžle pořád sem měla kolem 80-90 kg..až pak před prvnim mimi sem začla nabírat,po porodu jsem zhubla a ted po 4 letem sezením doma..po rodičovské jsem si pěkně nabrala.A do různých chemických dietních preparátů se mi fakt nechce a ani mudr mi nedoporučil baštit nějakou chemii ,když se snažim o mimi. 😖 Takovej je život..

kkamca
25. čer 2009

Nikde nikdo tak já se jdu vykoupat.. 😀

gaby0205
25. čer 2009

caute kocky, len by som sa vas rada chcela opytat na priznaky bratia closty..clomidu..ja zacnem zajtra a aj sa toho trocha bojim, aj vy ste museli ist na Foliculls tracking skan ? ja musim brat tieto tabletky 5x za mesiac v druhy den mojej mrchy a potom na 8 den budem mat skan. Budem vdacna ak mi napisete ake mate skusenosti vy 😉

kkamca
25. čer 2009

😎 ŠÁRKO KDE POŘÁD lítáš? 😀

mimina321
25. čer 2009

kkamča aj u nás sú k obedu halušky 🙂
no a s tým zhadzovaním ani nehovorte 😝 ja by som potrebovala schudnúť tiež aspoň 20kg to by bolo tak akurát
shaarka pozerala som tie grafi,ja mám zatial len jeden 😅

mimina321
25. čer 2009

kv3tka 2 ovulky môžu byť ale je to velmi vellllllmi zriadkavé/dvojvaječné dvojičky/

kkamca
25. čer 2009

mimina krásný štěnátka.. 😀 Se máš o co starat vid? 😀

shaarka
25. čer 2009

no hej, dvojvajecne dojicky su zriedkave, ale zriedkave je to, ze su dve ovulacie za cyklus! ak je to vobec prakticky mozne. dvojvajecne dvojicky su urobene pocas jednej ovulacie, s dvoma dozretymi folikulmi. 😀

ja lietam v praci od sefa k sebe. robim jednu hnusnu prezentaciu, o ktorej figu viem a este mi hrozi, ze ju budem aj na medzinarodnej konferencii musiet prednasat ja!!§ 😠 😠 😠

mimina321
25. čer 2009

kkamca sú na zožranie ale ked si pomyslia o 5 vstávať.......
shaarka no tú prezentačku ti nezávidím na takéto veci ja moc niesom 😎 s tými dvojkami no može byť 😅 brala by som 😀

samson
25. čer 2009

zdavím ve spolek tak co nového 🙂

kv3tka
25. čer 2009

ahojte babulky....mi to neak nedalo a som volala svojmu doktorkovi....vraj moze byt,ze zena ma 2ovu za jeden mesiac,ale je to velmi zriedkave (najma s odstupom 5dni)...skor nemozne....
a nato,ze mi ovu test ukazal // i vcera mi povedal,ze tie testy su zbytocne vyhodene peniaze...vraj sa mam spoliehat na poznani svojho tela...
takze moj zaver....som asi neaka divna 😀

eirin
25. čer 2009

Ahoj holky Clostilky, prosím vás, kolikátý DC se u vás objevil nějaký slibný folikul? Já právě přišla od dr., jsem 12DC a nic.

mimina321
25. čer 2009

kv3tka pozri do albumu to je moja ovu z januára 4 dni boli poz.ovu testy a bola to jedna ovu 😵 možno si to mala tak ako ja

wolfskinka
25. čer 2009

ahojte ,,,, no dnes kuknem aj ja

lenka no kde si ???

kv3tka nie si divna ... je to normalne

shaarka
25. čer 2009

ahoj eirin, ja som bola na 13.DC a 19mm ale ty kludne mozes reagovat pomalsie alebo mas slabu davku. vo vseobecnosti ale na prvy cyklus telo nereaguje. 😉

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

wolfskinka
25. čer 2009

baby tak nova temicka ... zalozte niekto

kkamca
25. čer 2009

mimina:to máš skoro jako miminka.. 😀 Taky se k nim vstává..aspon máš nějakou přípravu 😀

shaarka
25. čer 2009

wolfi, ze NETREBA zakladat 😉 citaj. uz si prepracovana. 😀

wolfskinka
25. čer 2009

shaarka dik za upozornenie .. ja som stale este vysinuta z toho vcerajska ... stale som akosi mimo

eirin
25. čer 2009

Shaarko, děkuji za odpověď. Brala jsem jednu tbl denně 5.-9. DC, třeba to bylo opravdu málo. Uvidím v pondělí, jestli náhodou neuvidíme něco lepšího.

mimina321
25. čer 2009

kkamča to áno sme obaja vytrénovaný ažaž 😀

wolfskinka
25. čer 2009

baby ja pomalicky padam domov z roboty konecne 😵 este zajtra a je viiiiiiiiiiiikendiiiiiiiiiiiikkkk si oddychnem

kkamca
25. čer 2009

eirin:měla sem taky 5.-9 DC clostík ale 2 tabl denně a měla sem akorát jeden folikul..Tenhle cyklus sem brala akorát 1 tabl.denně ale nevim jak to dopadlo ,protože lékař má plno a nemůže mě vzít.. 😝 Tudíž nezjistim nic..Ale musim říct že podbřišek mě pobolívá daleko mín než při vyšší dávce..

kkamca
25. čer 2009

Takže je otázka zda se něco děje nebo ne.. 😒

kkamca
25. čer 2009

To zas blbne 😠

mimina321
25. čer 2009

kkamca akože plno ako potom môže vedieť ako reaguješ na zníženú dávku?