Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mimina321
26. čer 2009

ahoj 🙂
tak zase mi neodoslalo 🙄 príspevok

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

ahoj mimi 🙂
no u nás se zase zatáhlo, tak ten déšť čekám, ale už mě to štve 😠

mimina321
26. čer 2009

leni pozerala so v tv aké sú u vás záplavy už by malo prestať,je mi hrozne lúto tých čo ich vytopilo 😔
ja by som už brala leto

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

mimi, to jo, je to hrozné. my naštěstí bydlíme úplně jinde, ale ty lidi z oblastí, kde jsou záplavy, to jsou hrozní chudáci a dneska jsme s kolegyněmi poslaly alespoň dárcovskou sms.
fakt ať už je léto a sluníčko, je to hrozné, co se na světě pořád děje 😢

kkamca
26. čer 2009

tak jsme od zubáka doma..sláva nikomu nic nedělal
Stěma záplavama hrůza..chudáci lidi..Tady od nás kousek ve vesnici měli zas bláto..jak byly ty přívalový deště..taky síla

kkamca
26. čer 2009

Leni došla ti ip?

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

Kami, tak super, že u zubáka bez problémů, já tam hrozně nerada chodím ☹

Kočky, jdu se chystat domů, už to v práci balím. Užijte si krásný víkend, opatrujte se a pište, co je nového. Já na vás určitě během víkendu kouknu.
Papapapapa 😵

papus
26. čer 2009

Krásné odpoleden clostilky 🙂

Leni jsi hodná díky mocccccc 😉

a1211
26. čer 2009

Ahoj hoky, chtěla jsem se zeptat jsem první měsíc s clost.a měřím už od 10 DC ovu testama ovulku, měla jsem tam 10 i 11 den druhou čárku, slabší než testovací, ale viditelnou, dnes jsem 12 DC a na testu už žádná čárka není:(nechápu to, ovu žádná nebyla, teploty mám nízké, myslela jsem že se ještě postupně obarví, ale místo toho zmizla uplně, znamená to, že žádná ovu už ani nebude?

kkamca
26. čer 2009

paus nové foto..Jak jinak ,jak se daří? 😀

kkamca
26. čer 2009

a1211:taky mám jen slabší čárečku.spíš neviditelnou a to jsem 13 DC..TEPLTOTY TAKY NÍZKÉ..

a1211
26. čer 2009

ahoj kamco, a na ultrazvuk chodis? Mě totiž dr. řekla že mám dělat testy a k ní dojít až pokud do 15 DC ovu nebude, takže ani vlastně nevím jestli mi tam nějaký folik narostl. a kolik dní už máš slabou čárku?

kkamca
26. čer 2009

A1211:3 DEN MÁM SLABOU ČÁRKU..k mudr se právě ted nedostanu má plno.. 😠

papus
26. čer 2009

ahoj Kkamco ano hodila jsem tam aktuální fotečku jinak to jde dnes jsem 8den zatím nešahám po testu vydržím až jak mám testit pokud dřív nedorazí mrcha 😉 a co u tebe?

kkamca
26. čer 2009

papus..u mě nic nového..Dnes jsem si koupila jeřáb ptačí a malinik..tak ted všude slídím 😀 kdy přesně se má začít brát..ale zatim tápu
Ty jo to já bych byla nedočkavá..to máš pevnou vůli..ohledně testu 😀

a1211
26. čer 2009

Kamčo a bez clostylu jsi ovu už měla?A nějaké příznaky máš? Já totiž vůbec nic, jakoby se nic nedělo..

kkamca
26. čer 2009

a1211:to ti neřeknu,pprotože já se nikdy neměřila..ani nic jinýho 😒 Ted už vim že je to chyba
Při prvním cyklu s clostylem..při 2 tabl denně jsem měla bolesti v podbřišku a časté močení,docela nespavost
Ted při druhém cyklu s nižší dávkou 1 tabl denně..vůbec nic.. 😖

a1211
26. čer 2009

a ten první měsíc jsi ovu měla, jo?

kkamca
26. čer 2009

a1211:taky nevim začla sem se měřit až pozdě..takže ti absolutně neporadim,,

wolfskinka
26. čer 2009

ahojte ... no kym som sa sem dostala tak tu uz nikoho neni ... tak vam vsetkym prajem prijemny vikendik

kkamca
26. čer 2009

tak já taky všem přeju hezký víkend..

dasa.77
26. čer 2009

AHOJKY! Ja jdu jeste varit,docteno mam,jeste kouknu na IP a pokud nikdo neprijde,tak mizim.

kkamca
26. čer 2009

DÁŠO ahoj..co jdeš vařit dobrého?

michamicha
26. čer 2009

čau, tak co je nového?

u nás je strašná bouřka 😕

dasa.77
26. čer 2009

AHOJ KAMCO,AHOJ MICHO

dasa.77
26. čer 2009

mam upecene kruti stehynko,jeste chybi bramborova kase

kkamca
26. čer 2009

micha čau

dasa.77
26. čer 2009

Micho...........predstav si,ze misto toho,aby mi ten spec.na neplodnost poradil,strucne odpovedel,napsal,ze je to na dlouhe povidani,na nekolik stran.Ze mi doporucuje precist si nejakou knihu,co vydal.Stoji 140kc a je v ni vse podrobne vysvetleno.Tak to mi teda pomohl!!!

dasa.77
26. čer 2009

k nam ta bourka teprve jde.uz se blizi veliky mrak a poradne hrmi

kkamca
26. čer 2009

dasa..mnam..já právě přemýšlím co zítra kuchtit
Sem se taky něco blíží..černo tak uvidíme jestli bude bouřka