Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
26. čer 2009

holky,ja jsem dnes 20DC a sem tam stale pocituji bolesti v podbrisku.Spise se to strida,jednou na prave strane,pak treba za dve hodky na leve.Ale nejvice me to bolelo vcera a hlavne predevcirem.Takze spoleham,ze to byla ovulka.Musela,jinak se z toho picnu.Od nedele se snazime co dva dny,tak jsme ji nemohli propast.

michamicha
26. čer 2009

jsem právě zbodla koblihu s marmeládou a zapila to kafíčkem, mňam 😵 😝
já budu zítra vařit k obědu zapečené noky s krůtím masíčkem a zeleninou a k tomu bude zeleninový salátek 😵
malej to sice nebude určitě jíst, ale má smůlu, nehodlám dělat každých 14 dní kuřecí maso s rejží 😝

dášo, to je teda dobrý asi mu ta knížka málo vynáší 😀 😀

moa
26. čer 2009

ahojte kocky 🙂
juj tak nam dnes dorazili lieciky zo SR, tak mirce bude od zajtra pekne papkat a uvidime co sa bude diat .ci toho bude mat viacej ci nie 🙂
a konecne vcera nam uz prisli aj prve vyledky z tych vysetreni a su ok, no a este vsetky tie krvne testy juuj uz aby to bolo 🙂

nikde ziadna tehu akosy sa nam tu prstalo darit ci ako? 😒

dasa.77
26. čer 2009

micha,jakej malej?

michamicha
26. čer 2009

dášo, já se na to zeptám ve středu dr. v CARu, jdu na UTZ na folíky, tak uvidíme co mi na to řekne 😉

dasa.77
26. čer 2009

micho,zeptej se prosim i na to,kdy se ma uzivat utros,jestli nebrani ovu a nevadi,ze se zacne brat pred ovulaci.diky

michamicha
26. čer 2009

dášo, manžovo syn z prvního manželství, bude mu v září 8 let 🙂

dasa.77
26. čer 2009

ahoj moa........tak se po dlouhe dobe setkavame. 😉 Super,ze aspon vysledky mate ok,ta krev bude taky dobra,uvidis.

dasa.77
26. čer 2009

micha..........vy ho mate stale doma?

holky,ja na to prisla......my totiz zacneme tehulit od prazdnin.To budeme hlasit hromadne jedna po druhe // a tak trhneme rekord.Pak zalozime tabulku,nejlepsi tehulky z jednoho tema

dasa.77
26. čer 2009

kamco,kde jsi? za lezla jsi pod postel ci co? my vime,ze se bourky neuveritelne bojis,ale az tak?

kkamca
26. čer 2009

😀 dášo to by bylo

dasa.77
26. čer 2009

deset minut a jdu na ty kobzole.

dasa.77
26. čer 2009

taaaaaaaak,zacina prset.

michamicha
26. čer 2009

dášo, nene jen 1x za 14 dní na víkend, ale mít 2 víkendy v měsíci pokaždý to samý k obědu už mě pěkně s.... 😠

dasa.77
26. čer 2009

mejte se tu krasne a cekam jen same dobre zpravy!!!
O mrchach nechci ani slyset,carky jsou ty spravne slova.Zitra tu nejspis nebudu,dopoledne mam co uklizet,odpo grilujeme.

Tak az v nedeli.CAVALES

dasa.77
26. čer 2009

micha a rozumite si? Ma te rad? Nebo ti dela naschvaly? Jak dlouho jsi s manzelem?To on asi doma nema takovou mnamku,tak ji chce mit aspon u tebe. 😀

dasa.77
26. čer 2009

2 minutky a frcim

kkamca
26. čer 2009

dášo ale prd..ještě nic nedorazilo.. 😀 Byla sem na jiné diskuzi a sháněla info o jeřábu ptačim jak se bere..

dasa.77
26. čer 2009

tak cau

kkamca
26. čer 2009

já taky teda půjdu-- 😔

jerryjanka
26. čer 2009

ahojte kočulky - tak po krasnej dlhej lutealnej faze - ktoru som taku dlhu nikdy nemala - som dnes aj napriek velkej viere dostala mrchu - takže ideme dalej - ešte mesiac potiahnem clostil - a potom 3 mesiace pauza a hotovo

michamicha
27. čer 2009

jerry, to je mi líto, ale tentokrát to určitě vyjde, protože jak napsala dáša, všem se nám podaří otěhu přes léto 😉

mimina321
27. čer 2009

ahoj bambulky 🙂
dnes som vykúlena z bt je totiž dosť nízka a na ovu je velmi skoro 😕

michamicha
27. čer 2009

dášo, docela to s nim jde, s manželem se známe skoro 4 roky, seznámili jsme se když se zrovna rozváděl a po 2 letech jsme se vzali 🙂 no a jeho bývalka moc nevaří, u nich totiž vaří její máti, chodí k ní každý víkend na obědy...takže asi tak...nevim teda jak teď když je malýho mamka na mateřskej s druhym dítětem co má se svym současnym manželem, ale u nich to je všechno spíš v režii jejích rodičů 😝 😅 to já bych nesnesla, ale když jí to vyhovuje, že za ní vše řeší...

mimina321
27. čer 2009

micha odkedy bývame spolu tak sme sami,a priznám sa vadí mi ked sa mi niekto moce za zadkom 😉 a už vôbec si neviem predstaviť,že niekto za mňa robí domáce práce
mm si zvykol na moju kuchyňu dokonca ked raz za čas jeme u svokrovcov tak potom doma komentuje,že by si tam už na sravu nezykol

kkamca
27. čer 2009

Dobré skoro poledne všem..ráno mě to sem nepustilo tak ted jen pár slůvek
Jak je a co kuchtíte?Já dělala kuřecí polévku a guláš s kolínky..Ted jsem vylezla z vany..Pohodá-- 😀

dasa.77
27. čer 2009

Ahojky.Vidim,ze o vikendu je tu mrtvo.

MIMI a MICHA...........ja bydlim s mojim,se skoro tchyni a svagrovou.Ale mame to rozdelene,ony dole a ja s milackem nahore.Mame to jako 2+1,ale pozdeji tu zustaneme sami.Takze mista habakuk.Po mensich upravach.A muzu rict,ze i kdyz tady davaji listicky dobrou noc,tak se mi tu libi a uz bych nerada menila.Les kousek,celkem klid.A do mesta to neni zase tak daleko.Takze v klidu.

Tchyne je pohodarka,sice,jsou veci,v kterych se proste neshodneme,ale tak uz to chodi.Abych to uvedla na súravnou miru,nehadame se.To teda ne,ale ma jinou predstavu o poradku a o vychove.Jinak je fakt supr,stale vysmata.A jeho segra? Ta jeste studuje.Je fajn,ale hrozne rozmazlena.To je na delsi povidani.Ale kazdy mame neco.

dasa.77
27. čer 2009

Jinak,dnes jsme meli oslavu narozenin.Muj mel ve stredu 34 a mamka v utery svatek.Tak se trosku pilo,jedlo,ale pocasi nam teda nevyslo.Tchyne je na svatbe,takze jen moje mamka,segra+jejich drahe polovicky.Fuj,zase jsem se precpala,zitra to musim vypotit.

Holky,ja mam hrozne navaly,spim celkem dobre,a vetsinou tak hodku po utrogestanu se mi zacne motat hlava,jsem unavena,ospala,jak opila,nebo spise sfetovana.Mate nektera podobne priznaky?

kkamca
27. čer 2009

Brý večer..
Dášo ahoj..
Holky je možný mít za sebou 5 dní stále stejnou teplotu 36.5 a na ovu testu se mi dnes ukázala i solidní druhá čárka..Je to možný že by mi teplota nevylítla? 😠

michamicha
27. čer 2009

dášo, já dneska mám celý den chvílema návaly horka, ale podle mě to je tlakem, dneska byl strašně vysoký aspoň u nás v plzni 😖