Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
27. čer 2009

Dobrou

kkamca
28. čer 2009

Dobrý ráno všem...

shaarka
28. čer 2009

kamci,
teplota vybehne zvycajne az na treti den po pozitivnom ovu teste. vies, najprv pozitivny ovu test, potom ovu cca za 36 hodin, a az potom poovulacna teplota. 😉

kkamca
28. čer 2009

sharkaa:zlatíííííí dík..zas za uklidnění..dneska vylezla jen o 2 stupínečky.. 😔

shaarka
28. čer 2009

kamci, nebud sisi a prestan sledovat kazdu jednu teplotu. 😀 ved su to desatiny stupna 😉
asi si nechcete nechat ujst ovu, ze? 😀 to chapem.
potom daj testiky do albumu, nech sa pokocham pozitivnym ovu testom aspon na nete. ja som totiz este take v reali nevidela. 😀 😀 😀

kkamca
28. čer 2009

sharkaa:no snažím se..aby nám ovu neproběhla mezi prsty ,ale jestli to k něčemu bude..To ví jen hvězdy 😝
To víš že je dám do albumu..Ještě budu tak 2-3 dny testovat abych viděla co a jak..Ještě že mám další objednané..Vyzjistim co a jak..On tomu clostil pomáhá ovulce?Sem vyhodila návod.. 😕

shaarka
28. čer 2009

clostil stimuluje rast, dozrievanie a pocet folikulov. na samotnu ovulaciu (prasknutie dominantneho folikulu) sa potom picha pregnyl alebo choragon.

kkamca
28. čer 2009

ty jo a já někde četla na nějaký diskuzi že pomáhá i na anovulaci..ale jen z části..

shaarka
28. čer 2009

kamci, ja z teba umriem 😀 😀 😀 no jasne, ze pomaha pri anovulacnych cykloch, ale jedna vec je to, aby tam nejaky ten folik narastol (u mna bez clostilbegytu ziadny nenarastol) a druha vec je, aby aj nejaky praskol. to je ovulacia.
anovulacne cykly su take, pri ktoych nedochadza k ovulacii, ale moze to mat viac pricin. najcastejsie je to prave preto, ze je malo hormonu FSH, vdaka ktoremu foliky rastu (zjednodusene povedane), alebo je malo hormonu LH, vdaka ktoremu folik praskne.
pripadne este moze byt zly pomer LH a FSH a mnoho inych pricin anovulacie.

kkamca
28. čer 2009

sharkaa:vidíš já vim prd.. 😀 A to sem dloudobá snažilka..Jenže já se o to fakt nikdy nezajímala..Až ted co chodim na koně.Ale ještě že tě mám..ty mi vše vysvětlíš..hodná Šárinka 😀 😵 😵

shaarka
28. čer 2009

ze hodna sarinka 😀 😀
ja o tom viem tiez len preto, lebo chodim na kona, naucili ma tu vselijake veci aj ine uzivatelky a hlaaaavne preto, ze sa ma to tyka. 😉

kkamca
28. čer 2009

a TY SI ŠÁRKA a nebo Sara?
Mě se to taky týká..ale nikdy sem se o to nezajímala..chyba já vim

shaarka
28. čer 2009

aale prosim ta. za normalnych okolnosti a idealnych podmienok a dobrych lekarov ti staci len to, ze mu budes verit. proste sa vlozis do ruk odbornikov. ale pocatie je asi dost chulostiva tema na to, aby si o tom clovek nic neprestudoval, aby sa proste spoliehal na rady jedneho doktora.
este ze existuje net! neviem, co by som robila, keby sme mali taketo problemy pred 15-20 rokmi. asi by mi nic ine neostavalo, len sediet v kniznici. aj tak ale google je velmi pohodlna vec. zadas, vyhladas, precitas a vies. 🙂

shaarka
28. čer 2009

šárka by bolo dost nezvykle slovenske krstne meno. a este k tomu k madarskemu priezvisku 😀 😀 😀

kkamca
28. čer 2009

nezvyklé ano..ale vyloučit se nedá..Katuško 😀 😀 😀

shaarka
28. čer 2009

niezeby som sa chcela utajovat, ale ked som ti pisala IP, tak som nemyslela, ze moje meno vytiahnes do fora, hehe 😀 ale ok, nic sa nestalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len prosim, priezvisko sem uz nepis 😀 😀 😀

shaarka
28. čer 2009

a ti si kamilka? 🙂

kkamca
28. čer 2009

JJ..Kamila 😀

shaarka
28. čer 2009

ti 🤐 preboha. jasne ze TYYYYY

kkamca
28. čer 2009

SHARKAA:tak to se omlouvám-- 😕

shaarka
28. čer 2009

nene, v pohodeeee, ja som sa len zasmiala, fakt 😉

shaarka
28. čer 2009

a maly bubak sa ako vola? 😵

kkamca
28. čer 2009

vilém

kkamca
28. čer 2009

Jinak máš moc pěknýho hafana..já mám zas číči perský a manžela nebo kdo to je..sympaták. 😀 😀

shaarka
28. čer 2009

vileeeem, to je krasne!!! ako ho volas, ked sa s nim maznas? vilko? 😅
manzu mam krasavca, secky baby po nom idu. kym ma nespoznaju, aka som ostra 😀
co porabas dnes? nic lepsie na praci, len konik? 😀

kkamca
28. čer 2009

Vilémku ,vilíku..
Dnes jsem upekla bublaninu a půjdu uvařit kolínka..ke guláši .Do toho peru a pak vytírat..Takže ještě nějaká práce je.
A kde si ty že nejsi na fotce s manžou? 🙂 Ty jen fotíš co? 😀

shaarka
28. čer 2009

jaaaj. mali sme www, ale admin ju blokol, lebo sme "firma". nie tu, ale na estrankach. takze pruser, lebo nemam ako posielat ludom linky na MM pracu.
ale tu sme my http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... sice teraz uz mam kratke cierne vlasy. mala som takmer na jezka (fuj) ale uz pomalicky dorastaju, nastastie. 😀

kkamca
28. čer 2009

Sharkaa:nooo krásný fotky..fakt..hodně originální..jo manža je krasavec 😀 úplný model to se musí nechat.. 😀 Mě se teda ta tvá barva vlasů líbí..Do ní bych klidně šla.Já mám své tmavé a ted melír do toho.A seš ted spokojená s nynější barvou vlasů?

shaarka
28. čer 2009

kamci, bola som kupit paradajky. 🙂
ja neviem, mam chvilky, ked sa mi paci tmava, blond, cervena... ako kedy. co cervenej uz nejdem, som na to stara. tak rysava bola takym milym kompromisom. ibaze mi to dost znicilo vlasy. ked si davam tmavu, ze vlas je len obaleny farbou a nie odfarbovany, tak mam super kvalitu. len nedavno som si dala tmavu, ale viem, co coskoro pride na rad odfarbovac a bude rysava. 😀
melir sa mi paci, ale nerada sa zverujem do ruk inym ludom, aspon co sa vizaze tyka. a okrem toho je malinko drahy na mna 😀

kkamca
28. čer 2009

no mě se ten zrz líbí..ale já mám fakt hodně tmavé vlasy..takže než bych to odbarvila. 😝 To se spokojim s melrkem..Včem podnikáte?