Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

shaarka
28. čer 2009

http://www.supermarche-daumesnil.simplymarket.f...
toto je dobre na odfarbenie. znici to vlasy,ako kazdy iny odfarbovac, ale pomoze. bez toho sa tmave vlasy nezosvetlia.
no a my nepodnikame v nicom. obaja radi fotime, tak sme si min. rok po svadbe namiesto svad. cesty kupili profi fotak s vybavou. od januara isiel MM na zivnost, ze to hadam nejak zvladneme a rozbehneme sa, ale nepodarilo sa, tak sa opat zamestnal. aby sme sa vyhrabali z minusu. ja pracujem v statnej ci verejnej sprave. ale raz urcite budeme chciet rozbehnut fotenie ako take + graficke prace.
a ty? prezrad nieco o sebe, nech tu nepisem len ja 😉

shaarka
28. čer 2009

trosku kostrbaty link. toto je lepsi:
http://adminprod.simplymarket.fr/uploads/PHOTO1...

kkamca
28. čer 2009

Šárko mrkni mi do alba na ovu testy..a posud dík 😀

kkamca
28. čer 2009

Šárka..u mě nebo o mě nic nového..svobodna ale zadaná.. 😀 přítel řidič..a já doma..

shaarka
28. čer 2009

tak ten posledny je 100% pozitivny!! gratulujem. kedy si ho ocikala?

kkamca
28. čer 2009

šárko před chvílý..ve 13.00

kkamca
28. čer 2009

Koukej na foto kde jich je 5 kusů--ten posl je z dneška

kkamca
28. čer 2009

taky mě poslední 3 dny pěkně bere podbřišek.. 😖 To aby jsme plodily denně co? 😀

shaarka
28. čer 2009

uplne najlepsie by bolo, keby ste si to rozdali zajtra rano 😉 to je tak akurat - pred ovu, ale tak, aby spermie stihli vajko. 😉 gratulujem k pozitivnemu testiku.

kkamca
28. čer 2009

no 2 dny už tam mám čárku..tu druhou..my se milujem skoro každý den.. 😀 Jinak děkuju 😵 😵 moc a jsem ráda že vůbec něco probíhá už jsem v to ani nedoufala..
Šárko zkoueli jste někdy prstikovou metodu?

shaarka
28. čer 2009

ee, neskusali. mne sa zda, ze skor by som mohla tym bojovnickom ublizit, keby som ich rozpucila 😀
aaale nie. ja nemam ovulku, vobec. a v case, ked ju ocakavam vdaka injekcii, tak sa len milujeme, ani ma nenapadlo to skusat. hlavne preto, aby MM nevedel, ze teraz je ta spravna doba na plodenie. nejak ho do toho nechcem zatahovat. chlapi to vacsinou nemaju radi, ked idu plodit namiesto sexu. cest vynimkam, ktori sa na babatko tesia a spolupracuju 😀

kkamca
28. čer 2009

No mě to řikali holky na jiný diskuzi..tak jsem otom trošku uvažovala..jestli to nezkusit..Ale taky mě napadlo abych ty spermijky nějak neponičila..
Naštěstí přítel ten ví o všem..a docela spolupracuje.bo mimi chce 😀 😀 a moc

kkamca
28. čer 2009

Tak ty zas někde poletuješ..já pomalu půjdu..musim dát vařit ty kolínka.A dát si něco k papů..už onimrávám tu bublaninu s třešněma 😀

shaarka
28. čer 2009

som tu, ale pisem aj do inej temy a aj pozeram telku.
papaaa 🙂 a vela stastia!

kkamca
28. čer 2009

zatim..já přijdu dýl..papa

shaarka
28. čer 2009

jeeej, nejak mi nedoslo, ze ako sa povie "neskor" po cesky. naozaj je to "dyl"?
vlastne aj "pak", nie? přijdu pak. 🙂

dasa.77
28. čer 2009

MNAM! bublanina s tresinkama.............taky bych si ji dala.U nas je opet hnusne,stale prsi.Divim se,ze jeste nemame vodu ve sklepe.To je pravidlem,kdyz prsi tak 3 dny v kuse.Ted zatim nic,je dusno,tak to stihne vsaknout do zeme.

Me uz podbrisek nepoboliva,tak je nejspise po ovu.Dnes naposledy pojistime.Mozna,ze je uz pozde,protoze uz ani vcera jsem nepocitovala nijak zvlast bolesti.Dnes jsem 22DC.

mimina321
28. čer 2009

ahojte bambulky 🙂
idem vás prečítať čo nové,dnes sa zase nedá vonku nič moc 😖 no čo budem koníkovať

ma.ja
28. čer 2009

ahojky berušky 🙂 miláček se mi odjel vyvenčit na motorce, tak mam konečně zas chvilku na koníka 🙂

mimina321
28. čer 2009

kkamca to je ovu ako vyšitá pracujte a pracujte 😵 😀 😀
shaarka tá vaša svadba sa mi moc páčila vela dobrých napadov,krásna výzdoba

shaarka
28. čer 2009

mimi, dakujem. buducu nedelu mame vyrocie. len keby si na to MM spomenul 😀

mimina321
28. čer 2009

shaarka spomenie neboj,ked mu to pripomenieš 😵 😀 😀 muži sú už taký
my sme mali tiež dosť nezvyčajnú svadbu naše dedinské tety boli ,,trochu,,vykolajené a zopakovala by som to hned bola sranda

shaarka
28. čer 2009

nemas fotky? som pozerala na svadbe, ale tam nemas. a inde? 😉

mimina321
28. čer 2009

nemám ak chceš pošli mail pár ti tam hodím.vieš naša bola iná v tom,že sa to všetci dozvedeli deň pred svadbou-teda rodina a to ti poviem to bola ,,zmes emocíí,, 😀 😀 😀ale nakoniec skonštatovali ako sa im to velmi velmi páčilo 😉
nemali sme hudbu ,bol len posedenie ale zábava super poriadne sa to pretiahlo 🙂

shaarka
28. čer 2009

den pred????? uuuuuuuuuuuf! 😀 😀 😀 to muselo byt teda horuco! 😀

michamicha
28. čer 2009

no my máme výročí svatby dneska a MM na to očividně zapomněl 😠 takže ho už nenápadně od rána připravuju na to, že až odvede malýho k mámě,tak půjdem na večeři 😀 kytku jsem si koupila sama, měli zlevněnej ibišek, za 50,-Kč 😉 no nekupte to za ty prachy 😀 😀 😀

shaarka
28. čer 2009

micha, a ty to beries v pohode? asi to nie je prve vyrocie, ze? a asi nezabudol prvykrat. 😀 😎 😅
ja ale NIECO cakam 😀 a budem velmi sklamana, ked nic neprichysta. 😒

kkamca
28. čer 2009

Tak jsem tady zas.. 😀
mimina:ještě aby z té ovulky něco bylo.. 😀

michamicha
28. čer 2009

shaari, je to první výročí, ale neni to poprvý co zapomněl, třeba k narozeninám mi přeje o den dýl atd...on na takový věci prostě nemyslí, už jsem si zvykla 😅

michamicha
28. čer 2009

hurááá, už nám doma nestraší starej gauč 😀 teď si ho právě odvezli a ještě jsem vydělala pětikilčo na tu dnešní večeři 😀 😀 😀