Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mimina321
28. čer 2009

kkamca budem držať palce aby bolo 😵
micha tak hurá na večeru
shaarka najskôr mysleli,že si robíme prdel tak bol smiech a potom prekvapenieeee

kkamca
28. čer 2009

mimina:dík..takhle to bylo i minulý cyklus..a pak hovčo z toho.. 😠

mimina321
28. čer 2009

kkamca to poznám,musíme veriť,že raz konečne budú //aj na tehotenskom nielen na ovulačnom 😵

kkamca
28. čer 2009

mimina

kkamca
28. čer 2009

mimina kéž by..

kkamca
28. čer 2009

co štěnátka?

mimina321
28. čer 2009

sú poriadny rošťáci než po nich upracem rozložené hračky už sú rozťahané dalšie....sú na mňa 3 😀 😀 😀
kkamči pozri kolko dievčeniec tu otehu tak si raz to unavené šťastie na nás sadne 😵 aspoň dúfam teda

mimina321
28. čer 2009

idem do vane ale ešte nakuknem 🙂

kkamca
28. čer 2009

já půjdu za chviličku do vany..a pak do postele 😀

kkamca
28. čer 2009

teda jestli je to ovulka tak o sobě dává řádně vědět..mě bolí levá strana podbřišku ale jak hrom.. 😔

mimina321
28. čer 2009

kkamca jasné že je testy na 100%

kkamca
29. čer 2009

Dobré ráno..tak tulení vám holky řeknu byla jedna velká bolest a to byl mužik fakt hodně jemnej..sem myslela že ani těch 5 min nevydržim.. 😖 Máte někdo taky takovou zkušenost?Kolem ovulky bolesti jak hrom?A teplota zas klesla..co to je za výkyvy?

Leni kde se touláš?

papus
29. čer 2009

Hezké ráno clostilky 😉

Kkamco já mám bolest při ovulaci i když se zvedám a sedám při sexíku to je někdy až opravdu nepříjemné 😒 tak se neboj,že by ti něco bylo 😉

Leni jak se máš co je u tebe nového????
my máme malého od pátku a celý tento týden na prázdninách...dnes se ráno probudil a měl 38 tak hned zábal a nurofen zatím to kleslo na 37 tak snad to nebude nic hrozného...Pepa musel ještě do práce tak až dorazí tak jdu do práce já....jinak u mě vše ok testík zatím nedělám ani nemám cukání....to Pepa už otravoval v sobotu zda už budu testit a já ne dřív jak 2.7...........nevím nevím moc tomu nevěřím ☹ ........v sobotu jsme měli i sexík už to nešlo vydržet nic mě nebolelo tak snad to bude ok....těch 5dní po transferu jsme to vydrželi to byl zákaz 😉

kkamca
29. čer 2009

papus:To jsem ráda že nejsem sama kdo má nepříjemné bolesti při ovulce nebo kolem ní..Už jsem si řikala jestli tam vevnitř něni něco špatně.
Testování už se ti blíží já sem snad napnutá víc než ty 😵 😵 😵 😵 😵

a1211
29. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem po prvním měsíci s clostyl.a ovu nebyla, myslíte, že se to stává, než se tělo probudí?Tak jsem tomu věřila a ono nic, asi jsem fakt divná🙂

kkamca
29. čer 2009

a1211:ahoj..řekla bych že stát se to může.

amisa
29. čer 2009

kkamca ahoj ..bolest pri ovulke..no ked sa nam podarilo tak to bola taka bolest ze som nemohla na lavu nohu nastupit poriadne a ani stat .nic..len lezat v klbku.. takze neboj..a niekto ani nevie ze ma ovulku.. trolinka mi na to zabral ibak

papus drzim palce 🙂

shaarka
29. čer 2009

dobre ranko, clostilky 🙂
a1211, nechcem ta strasit, ale tak ako som pisala vyssie, clostil je na rast folikulov a nie na prasknutie toho dominantneho (ovulaciu). takze je mozne, ze okrem clostilu budes potrebovat injekciu pregnyl...
a okrem toho, ako vies, ze ovulka nebola?
(ale zas mas pravdu, ze pri prvom cykle s clostilom sa zazraky nedeju...)

kkamca, ty si nenapravitelna, nepolepsitelna. 😀 zas sa cudujes, ze preco teplota klesla.
lebo som ti povedala: vystupi az po ovulacii! kedze si mala pozit. ovu test vcera, tak ovulka bude pravdepodobne dnes (preto ta nizsia teplota) a ked ti zajtra nevystupi teplota, tak zjem kefu. 😉
resp. pozajtra. 😀

samson
29. čer 2009

zdravím ve spolek 😎

kkamca
29. čer 2009

Sharkaa:ahoj 😀 😀 Ty mi vždycky po ránu vykouzlíš úsměv na rtech.. 😀
Pozitiv ovu test už mám 2 dny to je nějaký divný 😝 Jsem zvědavá na dnešek jestli čárka bude slábnout a nebo bude pořád stejná..
Šárko hele a co když ta teplota nevystoupí to znamená co?Že sice ovu testy byly pozitiv ale nic neproběhlo? 😕

samson
29. čer 2009

shaarka a koukneš na můj graf myslíš, že ovu byla 16DC doufám, že jsme to využili dostatečně - i když dobrému výsledku na konci moc nevěřím 😠

samson
29. čer 2009

kkamco - já měla taky 2 dny po sobě pozitivní ovu test

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

shaarka
29. čer 2009

ano, presne tak. ze sice LH mas, ale asi nie dost, alebo vajecniky maju silnu slupku, alebo take nieco.
preto je dobra bazalka, lebo sa presvedcis, ci ovu naozaj bola.

napr ja: aj clostil bol, foliky narastli, aj pregnyl mi pichli, dvojity, cize hormonu na prasknutie som mala az - az. a bola ovu? prd. ale nastastie je to len vynimocne, takato abnormalita! 😠 😠 😠 dve v teme v jednom case sa hadam nenajdu 😀 😀

a1211
29. čer 2009

Shaarka, pregnyl mi dr.píchnout nechce:(bohužel, že prý jsou na to až ty centra, no že nebyla určitě nevím🙂ale dělám testy jsem už 16.DC a čárka slabá, nesílí už asi 6 den co měřím, a dr.zrovna nemá ordinační hodiny, takže se tam musím nějak v týdnu vecpat.

shaarka
29. čer 2009

a1211,
mne sa mari, ze sme si kedysi davnejsie pisali. nie si to ty, co nemas menzes? alebo take nieco?

samson
29. čer 2009

shaarka a ty se po laparoskopii budeš snažit ještě přirozeně nebo půjdeš do CAR

kkamca
29. čer 2009

samson..hezkej graf..já se pořád motám okolo teploty 36.5 akorát 2 krát od mrchy jsem měla 36.7 .. 😕

a1211
29. čer 2009

shary to jsem já🙂

shaarka
29. čer 2009

cau samson, ved to, ze ja sa po laparke budem este pokusat prirodzene, urcite aj MM to oceni. teoreticky ak mi nezistia nepriechodne vajecniky alebo cosi horsie, tak by tam mala byt dost velka sanca. ale zavisi to aj od augustoveho spermiogramu. ak bude horsi, ako ten minule, tak si mozno aj tu laparku rozmyslim a pojdeme do IVF. teda ked nasetrime.
na IVF netreba laparku, ze nie?

shaarka
29. čer 2009

a1211, prosim ta, mozes mi to zopaknut? 😅 moja hlava derava... ale mam toho vela (tu na konovi) 😀
ale mam taky pocit, ze pri tom, co si mi vtedy pisala, som si pomyslela, ze "len aby holka na tom nebola rovnako ako ja, to jej neprajem"...