Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

samson
29. čer 2009

né né - ale myslím, že když půjdeš na laparku před IVF a udělají ti drilling vaječníku - tak tím pádem budeš lépe reagovat na léčbu - a tím pádem méně léku - méně peněz. ale netuším jak dlouho trvá učínost drillingu - jestli půl roku 😨

kkamca
29. čer 2009

šárka..mě můj doky říká že před ivf..by mě laparka neminula..Tak nevim jak u jiných holek

samson
29. čer 2009

no já jsem nyní první cyklus po laparce a drillingu - jsme dohodnutý s mudrem, že ještě přiští měsíc closik, pak jdu opět do centra a pokusim se ob měsíc domluvit inseminaci. takže do konce roku bych jí mohla stihnout 3x a asi po novém roce jeslti se nic nezmění půjdem na IVF ☹

shaarka
29. čer 2009

sams, no jasne, mas to dobre vymyslene. IUI je dobra alternativa po laparke. skoro som na to zabudla 😀
kamci, asi je to indivindi 🙂

samson
29. čer 2009

jo naplánované pěkně...však se uvidí - shaarka a koukneš se mi prosím na můj graf - o stránku pozadu jestli byla ovu 16DC - co myslíš

a1211
29. čer 2009

Shary, nemám MS pouze po agolutinu, nic jiného mi nezabralo, ani Duphaston, hormon.testy vyšly v normě, takže nikdo neví, proč nemenstruuju, možná díky sliznici tu mám okolo 6mm, ale bývají na tom hůř a MS mají, takže jsem divný případ🙂jinak beru 1.měsíc clostyl. a vypadá to, že ovu není, takže zatím nezabírán ani ten, protože nemám ani žádné příznaky, krom hrozného akné, což jsem neměla ani když mi bylo 15:(už si ze mě doma dělají srandu🙂asi vedlejší účinek clostylu

shaarka
29. čer 2009

smas, mozno to nebolo prave 16.DC, lebo ovu testy a graf sa trosku nezhoduje, ale je uplne jasne, ze ovu bola a mate tam snazenicko, tak je vsetko tak, ako ma byt 😵

samson
29. čer 2009

shaarka děkuji 😅

shaarka
29. čer 2009

a1211
hm... HP v poriadku? nemas nahodou hodnoty? keby si ich zohnala, prosim ta, hodi ich sem.
nechce sa mi verit, ze mas HP ok a menzes (toboz ovulku) nikde.
citala som o takych pripadoch, co mali HP ok, ale chcem vidiet vysledky. logiku to nedava.

neviem o vedlajsich ucinkoch clostilu, ze by sa to prejavovalo akne. mozno ine baby. skor by som ale povedala, ze akne ma tendenciu vyliezt pred menzesom, cize skor z duphastonu. ten beries tiez, nie? 😕

kkamca
29. čer 2009

ŠÁRKO a já mám nasadit kdy D?Jsem ho měla nasadit 14 DC ale to mi nějak ujelo.. 😀

a1211
29. čer 2009

duphaston shary neberu, protože mi po něm MS nedošla, takže chodím jak blázen každý 25.den an Agolutin.Jiank hodnoty nemám, ale dr.říkala, že mám testosteron ok, prolaktin taky, št.žlázu mám léčenou a hodnoty mám také normální, jinak FSH jsem měla kolem 6, beta estradiol 0,83 a víc nevím:(nedala mi to ukázat jen mi řekla, že v hormonech to asi není ta chyba

shaarka
29. čer 2009

ok, test je ok, prol tiez.
a co progesteron? ten asi nie.
a LH a FSH??? toto je dost dolezite! a okrem toho profil je preto profil, aby si vedela, ako sa tie hormony spravaju pocas cyklu.
takze s jednou hodnotou tu na mna nechod! 😀 😀
mala by si napisat, ze na ...DC som mala FSH tolko a na ...DC tolko a na ...DC tolko. toto je profil 😉 😀

kamci, ked ti vystupi teplota, ok? mozno uz zajtra, ale radsej az pozajtra. aby si si bola ista. ok? 😉

a1211
29. čer 2009

shary, ty by jsi měla být mudr🙂takové poctivé duše se už nevidí🙂bohužel, nikdo to tak poctivě nebere, já šla na profil asi 3 den cyklu, a to bylo vše, po týdnu mi dr.řekla jen že je vše oki, žádné konkrétní čísla mi nedala takže nemám co psát🙂a progesteron mi nedělala, jinak FSH ten 3 den cyklu jsem měla těch 6, víc fakt nevím.....tak nevím,a si jsem jí měla říct at mi to řekne podrobně co?

shaarka
29. čer 2009

a,
tak ten FSH na 3.DC je ok! ale co dalej? stupa? klesa? nemeni sa? v case pred ovulaciou by mal mat od 10 -20... a to iste aj LH... no neviem, asi ta nepotesim, ale toto fakt nie je profil. som sklamana...
asi by som ju na tvojom mieste vymenila.
jasne, ze ti povedala, ze HP ok, ked si urobila tak 1/4 roboty! ma toto vie nasrat! 😠

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Ahoj holčinky, krásné ránko, hlásím se po sportovním víkendu. Jezdili jsme na kole, tak doufám, že jsem shodila nějaké kilečko, které jsem nabrala díky clostíku 😉

Kamčo, jak jsi psala o tom bolení v podbřišku a tulení při tom, tak jsme na tom úplně stejně. Mě teď bolely vaječníky až do soboty a při tulení to bylo dost nepříjemné. Normálně až jízda na kole mi to nějak rozehnala.

Šárko, ahojky 🙂 Na té nové fotce jsi fakt kočka 🙂 Mám se docela fajn, jen mě trochu bolí nohy a hlavně včera jsme si dali v jednom kempu klobásu a večer mě to začalo prohánět a dneska už jsem byla 3x. No hrůza. Tak jsem si koupila rohlíky a piškoty a dám si dietku. Ono mi to vůbec neuškodí 😀
A co váš malý, to mě mrzí, že se mu přitížilo ☹ Snad mu bude brzy lépe. Ono je teď takové blbé počasí, vedro a přitom hrozně vlhko, tak to je ideální počasí na různé chřipajzny.
A jinak už se nemůžu dočkat, až budeš testovat a těším se na ty tvoje //, to bude nádhera.
My dneska s holkama v práci probíraly dovolenou, tak jsem říkala, že si beru určitě v září a že podle toho, kdy vyjde ovulka a budeme celou dovču souložit 😀 😝

A jinak zdravím Shaarku, Samson, a1211, Amisku, Mimi a přeji všem úspěšný vstup do nového pracovního týdne 🙂

papus
29. čer 2009

Leni já měla hnačku včera večer 3 už jsem myslela,že bude po mě 😒 ale do rána dobrý...já bych taky jezdila na kole jako divá,ale teď se bojím......když to dostanu tak pak to doženu

a1211
29. čer 2009

shary🙂ty jsi fakt dobrá, uplně bych tě brala jako mudr.všemi deseti, bohužel jsem už jednoho dr.vyměnila, byl uplně laxní, a myslela jsem si na jak super dr.jsem narazila, ale jak koukám tak taky nic moc. Asi až tam půjdu tak se jí radši znova zeptám na ty hodnoty, a napíšu si je, ted mě tak ¨napadá jestli ten clostyl.neberu zbytečně

ivirk
29. čer 2009

ahojte, chcem Vam nieco povedat, co sa mi vcera stalo. Ja som tiez jedna z vas snaziacich sa a vcera som zazila nieco, kvoli comu som nemohla ani celu noc spat. moj manzel ma sestru a brata - sestra ostala tehotna - tak sa vydala, narodili sa jej dvojcatka - dievcatka a ked mali dva mesiace rozviedli sa. Jeho brat zije v nemecku a bol sam. teraz asi od novembra mozno oktobra sa cez zoznamku zoznamil s jednou babou co zije v Irsku. Vzdy hovoril ze on sa na SLovensko uz nevrati. S tou babou sa spolu asi 5 - 6 krat stretli a rozhodli sa, ze sa obaja vratia na slovensko a udu spolu zit. Mali sem natrvalo prist od jula presunuli to na september. Ja s manzelom sme vcera boli na pizzi a rozpravali sme sa vselico a moj muz mi hovori, ze sa rozpraval s kamaratom ze nechape co toho brata taha domov a ze mu kamarat povedal ze si mysli ze je za tym nieco ine, ze si mysli, ze ci necakaju babo - tak sme to rozoberali ja som dosla k zaveru ze to je nemozne a v duchu som premyslala aj tak ze to by hadam bola dost nespravodlivost nie? no dotoho zazvonil mobil a oni ze su na slovensku ze nas idu pozriet a ze ich vtej pizzerke mame pockat, tak prisli a po asi hodine z nich vyslo ze cakaju prirastok, ja ani moj muz sme sa nezmohli na slovo.ja mam v sebe jeden velky kamen a hrcu vhrdle, ledva som udrzala slzy. Pred mojou svokrou budemzase vyzerat o dost neschopnejsia ze po roku manzelstva este ani tehotna nie som ale nejde o to. Tak mam az sebou prebdenu prvu noc a trapi ma to strasne

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Šárko, tak možná ta hnačka je z těch veder a dusného počasí.
A ty určitě na kole nejezdi, to by se mimískům asi moc nelíbilo. Pěkně si je v bříšku hýčkej 🙂
A neboj, určitě to nedostaneš a na kolo sedneš nejdříve za rok 😵

Ivirk, teda to je síla, co tady čtu. Fakt je ten život nespravedlivý 😠 Ale rozhodně si nemysli, že před svokrou budete vypadat jako nejschopní a určitě se netrap. Užívejte si života, radujte a miminko k vám brzy přijde 🙂

ivirk
29. čer 2009

lenka dakujem Ti , viem ze mas pravdu, len som to potrebovala niekomu povedat a nemala som komu, aspon niekto chape moje pocity 😢

a1211
29. čer 2009

ivrik, asi to tady známe všechny. Okolo mě je ted každý těhotný, a především ti, kteří ani mimi pořádně nechtěli, to pak fakt naštve. Kdežto my co bychom ho tak chtěli tak máme takové problémy, taky mi to pak přijde nepravedlivé. Skoro pokaždé, když odcházíme z návštěvy, kde mají kamarádi malé mimi tak pak taky brečím jak je mi to lítö a jak jim tiše závidím:(ale pořád věřím, že i my se dočkáme co by to pak bylo za spravedlnost

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Ivirk, od toho tady jsme, abysme si o všem napsaly a vypovídaly. Takže když tě bude něco trápit, tak napiš, rádi tě tu vyslechneme a pomůžeme, když to bude v našich silách.

shaarka
29. čer 2009

ivrik, to potrebujes pisat do viacerych tem ten isty prispevok? aby ta kazdy polutoval??? 😕

a1211, tak mozne to je, co ti poviem. ☹ aspon keby si chodila na UZV, aby si vedela, ako sa foliky vyvijaju. a asi budem trapna, ale merat BT je pri takychto problemoch dost podstatna vec 😉

shaarka
29. čer 2009

leni, ty si nekonecny optimista. na com slapes? 😉 😀 😀

a1211
29. čer 2009

shary, na ultrazvuk bych hned šla, ale bohužel mi to vychází tak blbě, že dr.je tam až ve čtvrtek a to už budu nějaký 18 DC, takže otázka je co tam vůbec uvidí za takovou dobu, zatím furt budu dělat testy nevzdám to🙂a třeba ovu dojde později, budu štastná když vůbec dojde. Jinak měřím BT ale teploty nízké, takže tak🙂

mimina321
29. čer 2009

ahoj kočky 😉
irvik ver tomu takéto podobné prežívame každá 😔 nesmutni raz sa to podarí aj vám 😵

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Shaari, jj, optimista jsem už od narození, u nás v rodině jsme všichni takoví a asi jak jsem v tom vyrůstala, tak jsem prostě taková 😉
A na čem šlapu? Myslíš, jaké mám kolo - mám trekingové, takové obojetné na silnici i do terénu. No a doma mám stepper, tak šlapu na něm.
A ty taky sportuješ?
Jo a dívala jsem se na fotečky z tvé svatby a moc vám to slušelo a jste s manžou sympaťáci 🙂

shaarka
29. čer 2009

a,
tak pockaj a na dalsi cyklus pojdes na UZV, aby si videla, ci clostil zabera. ak ano, tak potom bazalka ukaze, ci ovu bola. 😉 len ten duphaston by si brat mala... si myslim. agolutin na 25.DC je trosku neskoro - teoreticky by si mala byt uz nejaky10 den po ovulke - a to bez sliznice a bez progesteronun velmi nema vyznam 😒

leni, necvicim, len tak doma, sama pre seba. mam rotanu, tak na nej si trenujem pas. ten mam strasny 😀 stepper je u nasich, ale ja mam stehna ako vzpierac (od prirody, bicykla a lyzovania), takze stepper som radsej vypustila. 😅

a1211
29. čer 2009

shary duphaston mi ale nezabral, takže fakt jen ten agolutin to po něm vždy dostanu, říkala jsemm si, že bych se dr.zeptala jestli to ještě nezkusíme jednou s tím duphastonem, abych furt nechodila na injekce, dost po nich nabírám, a to pro otěhu taky není super. však počkám na další cyklus, to už se musí něco dít🙂

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Shaari, rotanu mám taky a občas si na ní zacvičím, máš pravdu, že na pas je to nejlepší. No a o stehnech mi ani nemluv - teď navíc je mám nějaké "povolené" a proto musím víc makat na kole a stepperu. A doma si občas zacvičím kalanetiku, ta je taky fajn. Jo a koupili jsme si hole na nordic walking a když to nepůjde na kole, tak budeme chodit pěšky.