Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

shaarka
29. čer 2009

leni, super. 😵
mne by sa aj plavanie pacilo, ale problem s vlasmi, malovanim a mykozami... tak to radsej nie.

a,
ja viem, ze D nezabral, ale nejaku sliznicu predsa musis mat, aby sa ti potencialne vajko mohlo uhniezdit! a ver mi, ze ked dostanes agolutin na 25.dc, tak to je uz fakt neskoro, lebo vajko sa uhniezduje skor.
chapes? preto je ten D dobry. nastavenie davok si netrufam povedat - to by bolo treba zistit asi odberom krvi spojenym s UZV - ze v akom stave je sliznica.

a1211
29. čer 2009

mm:(jsem už z toho jelen🙂člověk aby si vše zjistil sám, co?no každopádně ti moc děkuju za rady, ted jsi mě nakopla a až tam půjdu tak jí to řeknu, že chci i duphaston nebo utrogestan to je fuk na tu sliznici a rovnou se i objednám na ultrazvuk

mimina321
29. čer 2009

baby moje poviem vám 99%informácií zistím tu na koni.Nemali by nám toto hovoriť lekári?Som čím dalej tým viac sklamaná z prístupu hlavne tej mojej dr.
do prde.e keby si takto robím prácu ja tak letím ani nestihnem otvoriť dvere 🙄

kkamca
29. čer 2009

Jste toho zas napovídali.. 😀 Mě dnes nic nebaví..venku konečně trochu sluníčka,a já musim ještě vařit.. 🙄

a1211
29. čer 2009

ahoj kamčo, tak jsi psala, že ovu došla? To je super🙂a bylo to kolikátý den?

dasa.77
29. čer 2009

AHOJ holky.

Jo jo,je sposta doktoru,co delaji svou praci jen na 50%.Nekdo proto,ze se mu nechce,ale horsi varianta je ta,ze nekteri nevi,co delaj,jak presne lecit.Priznat to,to by bylo potupujici.Musim rict,ze muj doktor taky sem tam bada ahleda na netu,nebo v odbornych knihach.Ale aspon vidim,ze se snazi mi pomoct.Chodim tam hlavne proto,ze ma dobre vybavenou ordinaci a je fajn.

dasa.77
29. čer 2009

a1211..............ja mam taky nizkou sliznici,ale menstruaci mam normalne.Sice jsem mivala taky delsi cykly,s clostikem se mi upravily,ale nastesti nemusim chodit na injekce agolutinu.

kkamca
29. čer 2009

a1211:jo podle testů došla..měla sem pozitivní včerejší test 28.7 a předvčerejší test 27.6..15 a 16 DC.jsem zvědavá na dnešek.Ale podle teplot zatim neni nic jistýho..se mrkni v albu na testíky..dNES JSEM 17 DC

kkamca
29. čer 2009

dAŠA to si na tom stejně jako já s mudr..taky k němu chodim protože je fajn a má dobrou ordinaći a takový ten lidský přístup

dasa.77
29. čer 2009

kamco ahoj.................jo,jenze pokud mu chybi odbornost,tak je nam to naprd.Nevim,jestli jsi to psala ty,ze ti nechtel napsat clostik a pak vubec pichnout pregnyl?Myslim,ze jo

dasa.77
29. čer 2009

ja to mam nastesti s doktorem na domluve.Sice nevim jak dlouho mi bude jeste clostik psat,ja uz ho mam 5 cyklus urco,na dalsi uz mam recept,pak asi konec.

dasa.77
29. čer 2009

mela jsem mezi tim jednu nebo dve pauzy.Kamoska ho brala 3x po 6 mesicu.Ma mimi.Ale byly i na IVF-neuspesnem,1x potrat-slaba srdecni cinnost.Do tretice mimisek

kkamca
29. čer 2009

DÁŠA ajojky..no nechtěl mi dát clostil vůbec..a to k němu chodim kolik let a ví že ten problém tam je..že mimi se nedaří..sem ho musela lámat.Aby mi ho dal aspon na 1 cyklus..na další cyklus jsem si musela sehnat sama.
Já nevim jak máš ty šikovného mudra ,ale tedle dost ví néé že bych ho vychvalovala..Spíš to myslim tak že ke každé pacientce má jiný přístup a jinak léčí.A u něj 30 letá baba má na vše čas...a to mě drtilo a drtí dodnes.Jinak je fakt suprovej..jako na pokec a můžu mi říct všecko naprosto bez zábran

kkamca
29. čer 2009

Dáša jak to myslíš 3 krát jako 3 tablety denně? 😀 po 6 měsíců?

dasa.77
29. čer 2009

muj doktor neni blbej,ale zatim mi nedokazal pomoct.Ja vim,ze to neni jednoduche.Jina uz by mela davno brisko,jen nam se proste ne a ne zadarit.Myslim si,ze kazda je spokojena se svym doktorem do te doby,nez nastane nejaky problem-zdravotni.Pak bud doktor umi pomoct,nebo ne.A pokud ti tvuj nechtel napsat clostik,je to divne.Ja si myslim,ze cim vice pacientek je spokojenych a ty ktere chcou otehotnet diky lecbe otehotni,tim lepe pro toho doktora.Holky si to mezi sebeou reknou,jedna druhe ho doporuci.
Kdysi to byl pry hroznej debil.No nevim.Nekdo nanej nadava do dnes.

dasa.77
29. čer 2009

ne kamco,brala ho 6 mesicu,pak mela pauzu asi 3 mesice a znova 6 mesicu,pak opet pauza a zase 6 mesicu s clostikem

dasa.77
29. čer 2009

KAMI................co varis dnes dobreho? Ja mam zeleninovou polivecku,uz si chystam talirek.

kkamca
29. čer 2009

a pak se jí zadařilo mimi? 😀 To je taky doba vid Dášo když to tak zpočtu..

kkamca
29. čer 2009

Daši dělala sem česnečku s krutonkama..A TED čekám až mi povolí filé..asi obalim a brambor k tomu a salátek 😝

dasa.77
29. čer 2009

kamco,mam takovy hloupy dotaz,jak dlouho po odebrani vzorku moci testujes? V pribalovem letaku pisou,ze je treba testovat v moci,ktera ma pokojovou teplotu.

dasa.77
29. čer 2009

oni se snazili 5 let,takze tak jako ja

kkamca
29. čer 2009

Dášo já se vyčůrám ,chvíly počkám a šup..Ted se taky chystám..Jsem zvědavá jak to dopadne.Se mi to nějak nezdá 2 dny za sebou pozitiv ovu test a nízký teploty..i když tady holky psali že to přijde.. 😖

dasa.77
29. čer 2009

halooooo???je tu nekdo?

kkamca
29. čer 2009

Dáša 5 let to už je taky doba..tady známý čekali na kluka 8 let..plno IUI a nic jedno ivf a nic..A PAK se to povedlo ani nevěděli jak..
Já sem tady 😀

dasa.77
29. čer 2009

ja se nemerim,takze ti neporadim,ale pred ovu je teplota nitka,po ovu stoupa,musi stoupnout o 3 deset.stupne vejs,nez ta ve dnech pred ovu.Aspon tak to chapu ja.Ale mam pokazeny teplomer,podle nej jsem mrtvola,mam vzdy do 36.I kdyz citim,ze mam treba teplotu.Tak ja jdu testnout jen tak ze srandy.Jeden test mi zustal,ale me od rana hrozne boli podbrisek.Nemuzu ani skoro sedet.Ze by byla ovu az ted? Spis je to jako pred MS.

kkamca
29. čer 2009

Dáša já mám stejné bolesti a to už 3 den.. ☹

kkamca
29. čer 2009

a teplota mi už kolikátý den ukazuje 36.5---a to sem zkoušelaještě 2 teploměry..schválně co máme doma a stejný 😠

dasa.77
29. čer 2009

mnam,ja uz papam

kkamca
29. čer 2009

Dáša já už polévku zdlábla..ted jdu namočit test..

dasa.77
29. čer 2009

vysledek se odecita po 10 minutach,ze? Ja jsem totiz vyhodila krabicku.Jsem z toho jelen,mam dve carky,obe jsou slabsi,jako by ten test mel malo barvitka,ale jsou skoro stejne silne.Coz by mel byt pozitivni.Jeste pockam 3 minutky