Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
29. čer 2009

tak ted jsem z toho jelen 😠

dasa.77
29. čer 2009

takze vypada to na pozitivni vysledek,jsem z toho jelen.Ja mela dve carky uz v nedeli pred tydnem.Ale ta jedna byla slabsi,takze jsem to brala jako negativni.Ja jsem dnes 22DC a pregnyl jsem dostala uz 16DC,asi na prd

kkamca
29. čer 2009

já mám na návodu čekat 5 min..a mám zas pozitiv akorát stim že ta kontrolní čárka je sotva vidět ..hahaha.. 😠 jak kdyby bylo málo barvítka..jak píšeš ty

dasa.77
29. čer 2009

ja jsem jelen,ty jsi jelen 😀

dasa.77
29. čer 2009

takze testovaci je silnejsi?

kkamca
29. čer 2009

Je to možný ?mít 3 krát za sebou pozitiv test a stejně silný?to je divný

dasa.77
29. čer 2009

v tom pripade asi uz byla ovu,nebo prave je.ted uz by ti mela teplota stoupat.No,jedina pomoc je,snazilkujte.

kkamca
29. čer 2009

daša já to hodim do alba..na porovnání ty 3 testy..mi to přijde všcko stejný--vydrž pak koukneš a řekneš

dasa.77
29. čer 2009

ja si myslim,ze je to mozne.pred ovu se uvolnuje nejvice LH ,ten se prokaze na testu.Treba mas tak vysokou hladinu hormonu,ze ti to ukazuje pozitivni test jiz treti den.

jak to tak vidim,navstivim opet lekarnu a udelam ovu test jeste zitra,pozitri.NEJLEPE JE SE NETESTOVAT,pak se clovek zbytecne stresuje.Ale zase,kdybych si ted neudelala ten ovu test,spolehala bych na to,ze uz je davno po ovulce a na sexik bych se vykaslala.Muj bude nadsenej,ze i dnes po nem budu neco chtit. 😀 😀

jaspina
29. čer 2009

Ahoj holky, už jsem před nějakou dobou psala, že jsem taky vyfasovala Clostil (a Utroš) mě neroste sliznice a bez vyvolávačky nebyla ani MS - to ani nemluvím o ovulce.. 😠
Ale jak jste se bavily o těch doktorech, tak ta moje, kde jsem byla 10let se tím vůbec nehodlala zabývat, ani HP, ani folikulometrie..nic. Že nejdřív za 6 měsíců. Tak jsem šla k jiné a ta hned dělala veškeré testy a ty léky mi napsala bez jakéhokoli prosení. Prostě je vidět, že oproti té první ví co a jak a hlavně - chce léčit! Ta první měla krásnou a moderní ordinaci, sama vypadala pěkně ale k čemu? Ta druhá má ordinaci starší a na první pohled mi nebyla sympatická, ale jak jsem ji poznala, tak je to ženská, která se hlavně snaží pomoct. Takže fakt, když nejste spokojené, mrkněte se po někom jiném..

a1211
29. čer 2009

Ahoj jaspino, a jak ti clostík pomohl? Já jsem taky bez MS mám ji jen po agolutinu, a ovu mi ani clostyl zatím nevyvolal

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Čauky Dášo a Leni 🙂

Tak jsem po obídku - dala jsem si čaj a koukala na holky, jak se cpou a než začnu zase makat, tak jdu na chvíli za vámi.

A jak píšete o doktorech - fakt, jakmile vám přijde, že se dr. málo stará a snaží, tak je třeba ho vyměnit 😉

dasa.77
29. čer 2009

ahoj leni,ahoj a1211

dasa.77
29. čer 2009

ahoj jaspina

dasa.77
29. čer 2009

kdo je Lenka krome Lenky?

dasa.77
29. čer 2009

hezky jsem se zeptala,ze?

dasa.77
29. čer 2009

tak ja bych mela zacit neco delat.muj je za hodku doma a ja mam jeste od vcera plny drez nadobi 😠

a1211
29. čer 2009

Ahoj daši já jsem Alex, at mi furt nemisíte říkat číslem🙂a kdo je druhá Lenka fakt nevím🙂uplně jsem z vás dostala hlad jak jste psali o těch vašich obídcích🙂

kkamca
29. čer 2009

Ták Dášo je to v albu mrkni se mi..a ty taky Leni a ty taky Alex--a vůbec koukněte kdo chcete..a řekněte ..jestli je to možný..a co to vůbec znamená? 😕

dasa.77
29. čer 2009

tak ja pujdu ,kouknu sem k veceru,jake mate novinky

a1211
29. čer 2009

kamči, mě se zdá že ten poslední testík špatně vidím datum, asi dnešní má nejvýraznější čárku

dasa.77
29. čer 2009

a1211...............tesi me.........ja se predstavovat nemusim,ze? Me jmeno je jasne,ale muze to byt kamuflaz,protoze jsou mezi nama i takove,co jako nick pouzivaji jine divci jmeno.Takze bych taky mohla byt treba Katka,nebo Sarka,ze?

michamicha
29. čer 2009

nazdárek snažilky 🙂

kamčo, to je asi stejná záhada jako moje "pozitivní" těhu testy 😕

já hlásím, že mě zase píchá a tlačí v podbřišku a nemůžu se dočkat středečního UTZ 😀
dneska jsem byla v prsní poradně a dr. mi řekla, že prý ať rovnou zapomenu na to, že budu kojit, podle sona prý to vypadá špatně, ale nic mi tam nenašli, jen kvůli mým proporcím...ale to už mi řikal i na gyndě, že s tím asi budu mít problém... no a v tej poradně mi taky řekli, že mám chodit 1x ročně na preventivku kvůli karcinomu, že prý k tomu mám dispozice či co... tak zatim jsem v klidu, když tam nic nezjistili, ale na prevenci chodit radši budu 😉

dasa.77
29. čer 2009

kamco,tak pockej,kouknu se ti tam 😀 😀 😀

dasa.77
29. čer 2009

huraaaaaaaaa,skoro po dvou tydnech opet sviti slunicko

a1211
29. čer 2009

kami, a příznaky ovu už máš ty 3 dny co máš pozitivní testy? A hlen máš také celé tři dny? Daši, ty jsi tam psala, že manža bude zase rád, že se budete muset snažit? To bylo myšleno ironicky? U nás to totiž jde od devíti k pěti mám takový pocit:(chut žádná a fakt už se to minimalizuje jen na ty dny kdy by se mělo

dasa.77
29. čer 2009

kami..........takze,nechapu,proc mas ten jeden testik dany naopak,ale nevadi.Ten dnesni ma sice nejsilnejsi carecku,ale podle me,az ten muze byt pozitivni,predesle jsou podle me negativni.Carka je o malinko svetlejsi.Ma byt stejne tmava,nebo tmavsi,nez ta kontrolni.Dnesni vypada nadejne,zitra budes mit bud jeste silnejsi carku,nebo naopak slabsi.To by znamenalo,ze ovu probehla.

dasa.77
29. čer 2009

Alex,pochopila jsi to uplne presne.Unas je to taky tak,skoro jen tehdy,kdy se musi.A jak je to treba 3 dny po sobe,tak uz stavkuje.Ted neremca a to jedeme od minuleho patku co dva dny.Krome vcerejska,to mu nebylo dobre.Takze dnes a pak ve stredu.Pak uz to prdim.Me to ani nebavi,chut nemam skoro nikdy.Je to smutne,ale je to tak.Cas udela sve,snazime se uz moc dlouho.

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Dášo, Lenka kromě mě je taky Jaspina 😉

Jééé a a1211 je Alex, tak už v tom máme jasno 😀

Kamčo, dívala jsem se na ty tvoje ovu testy a na tom nejspodnější je jasná ta druhá čárka - je úplně nejsilnější, takže si myslím, že ovulka je na spadnutí a vy pěkně sexíkujte 😉

a1211
29. čer 2009

daši tak to my máme stejně, nejhorší je, že spolu jsme 3 roky z toho ani ne rok manželé, což zase není tak dlouho na to aby to bylo takovéto. Nikdy to nebylo dokonalé, možná je to věkem je mi 24 manžel má 31, nikdy ho to moc nebralo, a mě to vždy mrzelo...tak jsem svolila, že aspon když beru ten clostil tak se budeme během ovu snažit,a bych to do sebe necpala zbytečně, ale je to pro mě hrozné, nikdy bych nevěřila, jak moc se to může změit, když se snaží člověk o dítě. Nejhorší je vždycky připomenout, že už je čas🙂