Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
30. čer 2009

wolfi ahoj..
Šárko čau..kafčo už mám skoro vypitý

wolfskinka
30. čer 2009

kkamca ahoj .. klasika neviem kde mi hlava stoji, kolega ma dovolenku tak sa tu serinkam s kravinami ... aspon sa nenudim

kkamca
30. čer 2009

wolfi já se chystám pomalu vařit..včera totiž zapršelo a mě zkyslo jídlo..sem ho neuklidila.. 😠 Tak mám práci navíc.. 😝

dasa.77
30. čer 2009

ahoj shaarko a wolf

dasa.77
30. čer 2009

wolfi,Lenka by mela byt nejak kolem 19DC a ja jsem 24.Obe jsme mely clostik,kamca ma tesne pred ovulajdou.

dasa.77
30. čer 2009

kamco,kde jsi to jidlo mela?

kkamca
30. čer 2009

Dášo no na sporáku.. 😀

kkamca
30. čer 2009

Já měla taky clostil..a jsem 18 DC

dasa.77
30. čer 2009

holky,jak je u vas? Doufam ze nejste nektera z vas v zaplavama ohrozene oblasti.No,uz mame mokro ve sklepe,ale zatim zadna hruza.Voda nema kam vsakovat,trava je jedna velka brecka.A pocasi na dnesek? Nevypada to zrovna na slunicko,je mlha ci co se to drzi za hnusny opar u zeme.

kkamca
30. čer 2009

tady vedro..hnus..ale já jsem ze severu čech.dneska hlásí bouřky..

dasa.77
30. čer 2009

kamco,ja myslela na balkone,a ze ti do nej naprselo 😀

dasa.77
30. čer 2009

tak to ja mela polevku celou noc na sporaku az do dalsiho odpoledne a nic.Vecer jsem ji uvarila,byla horka,tak jsem ji nemohla dat do lednice a pak,nac ji chladit,kdyz jsem si ji chtela dat na obed.Takze jsem ji schovala az nekdy k veceru.A vydrzela. 😉

kkamca
30. čer 2009

né normálka na sporáku..mi kysla polivka sem jí nedala do lednice a to je konec..tak dneska provedu ještě jedno kolo--a jako druhý kuřecí jatýrka s rýží

dasa.77
30. čer 2009

holky,hlasim,ze me presly ty silene vcerejsi bolesti,uz muzu v klidu sedet a taky se vrtet.

dasa.77
30. čer 2009

jsem fakt nejaka divna.

kkamca
30. čer 2009

Dášo mě už taky přešli bolesti podbřišku--teda né úplně ale je to daleko lepší než předtim ty 2 dny..No kdyby nebyla bouřka tak mi asi nezkysla..a hlavně kdybych ji dala do lednice 😠

wolfskinka
30. čer 2009

baby co dodat ...

dasa drzim palce, taktiez lenke velmi ... a vy dve ste to dufam neodfakli a postavili sa k tomu zodpovedne budete mat //

kamca a ty sa snaz o zivot ... chcem tu vidiet o mesiac dalsiu tehulku ...

dasa.77
30. čer 2009

u nas taky prselo,asi jsem mela kvalitnejsi polevku 😀 😀 😀

dasa.77
30. čer 2009

borka? tak je to jasny...........ta polevka skysla ze strachu

kkamca
30. čer 2009

Dáša asi jo..ty si dělala nějakou tu zeleninovou..jak jí děláš ?do ip sim--

Wolfi já se snažim a ještě snažit budu..Ale kdoví jak to bylo ty dva dny předtím..tulení bylo ale né moc hluboké..pro velké bolesti..tak jestli tam spermošky vůbec došli.. 😀

dasa.77
30. čer 2009

wolfi..........no ja to urcite neodflakla,snazime se od 19.6. stale co dva dny.I vcera.Jeste to pojistime ve stredu a konec.Tak pozde snad ovulka nechodi.Nemam zase tak dlouhe cykly.

holky,mi ty bolesti asi fakt dela utros.ja si zapomela vcera vecer vzit,tak jsem dnes rano vzala dva.a uz opet citim nejaky tlak v podbrisku,ale zatim me to neboli.Lenca mi psala,ze si mysli,ze je to tim utrosem,jak mi roste sliznice.Ja myslela,ze on je proti uvolnovani sliznice,ne i na rust.

wolfskinka
30. čer 2009

dasa a skusila si si vypocitat kedy to mate podla jonasa ?

kkamca
30. čer 2009

wolfi kdo to je jonáš?

dasa.77
30. čer 2009

wolfi,ty me asi zabijes,ale ja jsem se te ptala uz nekolikrat,podle jakeho jonasa,pokazde to zapomenu.ne,nezkousela

dasa.77
30. čer 2009

kamilko,tesi me,ze nejsem jedina "hloupa" a nevim,kdo je to jonas

kkamca
30. čer 2009

dÁŠO no jo no..já dost věcí nevim ohledně početí.. 😀

dasa.77
30. čer 2009

halooooo,wolfi........byl tady na tebe dotaz 😀

kkamca
30. čer 2009

Dáši dík za ip..určitě vyzkoušim..mnam 😉

dasa.77
30. čer 2009

kamco,nikdo neni vsevedouci.......ja to nemyslela zle,ale ty nekdy perlis 😀

jeste ze jsou mezi nama i takove,co nam dokazou danou vec vysvetlit,umi poradit.

jaspina
30. čer 2009

Alex, promiň včera už jsem nějak nestihla napsat.. Jo já jsem ta druhá Lenka 🙂 Já zatím nevím, jestli mi Clostil pomůže, tento cyklus ho už nestihnu nasadit.. tak jsem zatím začala brát jen ten Utrogestan. Tak uvidíme..