Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
30. čer 2009

Dášo abych pravdu řekla já sem se o to nikdy nezajímala..až co sem vlezla na koně..sem zjistila tolik věcí ohledně početí--a jsem tomu ráda fakt.By mě zajímalo jestli už u mě ovu proběhla.. 😀

samson
30. čer 2009

zdravím 🙂

pokud vím tak utroš je na zhušťování sliznice - je to progesteron - což je to co se vyrábí v druhé fázi cyklu, aby tělo udrželo plod. Pokud ho žluté tělísko vyrábí málo tak se dává utrogestan - progesteron na udržení plodu

aspoň tak to já chápu 😉

dasa.77
30. čer 2009

jaspina,ahojky

kkamca
30. čer 2009

Tak a protože se tady semnou nikdo nebaví 😢 😀 tak já mažu vařit

samson
30. čer 2009

dáso a ty jsi první cyklus po laparce s closíkem?

shaarka
30. čer 2009

caute 🙂 samson ma pravdu 😉
kamci, kde mas foto? posli mi nejake na mail a ja ti donho pridam este kamilku, jo? 😵

shaarka
30. čer 2009

daska, aka bola laparka? napis. ae podrobnosti, pikosky. nie to, co sa dozviem aj z netu. 🙂 napis tak, ako by si to chcela vediet ty, ked by si mala pred 😀

kamci, aku si mala dnes teplotu?

kkamca
30. čer 2009

sharkaa:včera 36.5 dnes 36.8 😠

shaarka
30. čer 2009

kamci, tak vyzera to tak, ze uz mas po 😎 😀

dasa.77
30. čer 2009

samson......ahoj...................Lence to rekla mudr,ze je na rust.Jestli na rust sliznice,nebo na to,aby se predcasne neoddelovala,to uz je fuk.Vkazdem pripade ma vliv na pripadne udrzeni plodu,jak pises.To aby mel mekoucko 😀

kamco..........v pohode,ja taky spoustu veci nevedela.A jestli ovu probehla,to se dozvis odpoledne,jak budes delat dalsi ovu testik. 😉 Delas ho priblizne ve stejnou dobu kazdy den? A ma se omezit piti asi 2 hodky pred testovanim.Ja mam nekdy moc trosicku kalnou,jako by v ni neco plavalo a to je vetsinou carka hodne silna.Uz jsem to odpozorovala minuly cyklus.

samson
30. čer 2009

no podle mě ne - ale to je samozřejmě rychle vyvratitelné - Podle mě roste sliznice do ovulace a po ovulaci se mění její konzistence. Proto když jdeš na folikumetrii tak se dívají na výšku sliznice a foliku chodíš do ovulace - pak už totiž nerozte jen se mění tak konzistence. Kdyby rostla tak mudrovi může být jedno, že je sliznice v den ovulace třeba 4mm když by tedy měla ještě narůst za těch 10DNÍ než se vajíčko uhnízdí...já fakt nevím jen si to tak myslím

dasa.77
30. čer 2009

samson,jsem druhy cyklus po laparce

samson
30. čer 2009

zdravím nově příchozí 😀

samson
30. čer 2009

dasa já teď první - a z jako dávkou closilu to máš - já nyní 2x jednu tabletu 3-7DC po dobu 5dní - a příští cyklus jedu 3x denně jednu tabletu od 2-6Dne cyklu 😅

kkamca
30. čer 2009

Dášo dělám ho různě..ne v každou stejnou hodinu..ale přůběžně od 13- do 16 hod..akorát jednou sem si ho dělala v 21.00
Dášo to já mívám taky kalnou..nevim proč

dasa.77
30. čer 2009

samson,at je to tak ci tak,po ovu je sliznice na UTZ bila,neni vicevrstva,carovita.Takze asi je to tak jak pises.Ja ji mela Pred ovu asi 10mm.

samson
30. čer 2009

já 9mm 😀

samson
30. čer 2009

A asi mně začíná docházet takový ten optimizmus, že po laparce to půjde jak po másle... 😠 Dasa a jak ti řeli,že trvá učinnost drillingu ovarií? A co máš naplánované po laparce

mimina321
30. čer 2009

jonáš robí vypočet počatia dokonca aj kedy najvhodnejší čas na chlapca a kedy na dievča
mám ten formulár doma ale neviem či mám tomu veriť 😨

dasa.77
30. čer 2009

HOLKY,OMLOUVAM SE,ALE BLBNE MI NET,NEMOHLA JSEM SE VUBEC PRIPOJIT,MUSELA JSEM RESTARTOVAT PC,ALE ANI TAK TO NENI ZADNA SLAVA.

dasa.77
30. čer 2009

sharka.........ve stredu dopoledne me prijali do nemocnice,na obed jsem mela jen bramborovou kasi a nejaky vyvvar.Pak uz nic.Vecer jsem dostala klystyr,co nastalo po nem ti snad popisovat nemusim.Ve ctvrtek rano jsem dostala jeste jednu injekci proti tromboze,vyfasovala stahovaci puncochace,jinak jsem se musela cela svleknout a vezli me na sal.

dasa.77
30. čer 2009

sharka..............pred salem jsem si prelezla na jiny vozik,zvedaci.Teda spise na lehatko.Pak uz jsem byla primo na sale,kde mi podrzeli plachtu a ja se pod ni presunula na ten stul.neco jako koza.Ruku jsem si dala do polstrovaneho zlabku,zu mi napichli.Nohy do stojanku.Pak jsem citila neco hrozne studeneho,jak mi to slo od konecku prstu k lokti a postupovalo dal.To uz me pomazali desinf.od stehen az po krk,napojili na me pristroje a pak jsem usnula.

dasa.77
30. čer 2009

sharka...............vzbudila jsem se asi za hodinu a pul,mela jsem pocit,ze se dusim.Stale jsem byla napojena,v puse mela tu trubici.Zacala jsem kaslat,slysela jsem,jak se me ptala,jestli se mi dobre dycha.Jen jsem kyvla,tak mi vytahla tu trubku.Pak mi pomohli prelest na me luzko a odvezli me na dospavaci pooperacni pokoj.

dasa.77
30. čer 2009

sharka...............stale mi to co 3 minuty merilo tlak,tep a podobne hovadiny.Ja jsem se hned podivala pod lachtu,jestli me rizli,nebo mam jen tri male vpichy.Ulevila jsem si,nerezali.Jen pohled na dren,co mi odvadel zbytek krve a transparenti latky nebyl prijemny.Kdyz jsem se zacala probirat do plneho vedomi,stroje zacaly vice pipat,tak ta sestra co nas hlidala a zapisovala namerene hodnoty,prisla a ptala se me jak se citim a jestli me to boli.

dasa.77
30. čer 2009

sharka........................bolelo,ale snazila jsem se to vydrzet.Jeste stale pusobily oblbovaky.Ale ona mi rekla,ze nema cenu zbytecne se trapit a dala mi injekcni paralen.V infuzi.Pak me prevezli na muj pokoj,to uz jsem byla odpojena.Az tam mi zacalo byt zle.A poradne.Jak jsem zavrela oci,mela jsem pocit,ze se pozvracim,zacaly mi brnek ruce az po lokty a oblival me studeny pot.Trvalo to tak az do druheho rana.A to jsem se ten verer mela jit sprchovat.Bylo mi tak spatne,ze jsem tam sedela asi pul hodiny a nemohla se hnout,ne tak se umyvat.Dren mi vytahli za dva dna.Neprijemna vec,myslela jsem,ze se pozvracim.Neboli to,jen je to neprijemne.

dasa.77
30. čer 2009

Domu me pustili az v utery.Denne nam pichali injekce proti tromboze,ja jsem mela problem jeste dva dna po s dychanim.To uz jsem nedostavala tlumici leky,tak jsem pocitovala bolest na hrudniku pri nadechu,pichalo me pod lopatkou a silene bolely zebra.Pak az jsem se totalne vyfoukla a zacala chodit na velkou,bylo to ok.Ale kazda to ma jinak.

Sharko,a to je konec pribehu.Snad se ti to libilo a ziskala jsi tim vsechny potrebne info.A kdyz to zhrnu,nejhorsi pro me byly ty stavy po narkoze.No a pak hnusne vytahovani stehu.Mela totiz tupe nuzky,tak me hodne tahala.Pak ji ta druha rekla,jestli nechce nove a slo to raz na raz.Stehy se trosinku vtahnou,tak to taha,stipe.Ale taky se to da.Spise jse o ten hnusny pocit.

kkamca
30. čer 2009

Dáša tak to si to měla podobné jak já..mě bylo hlavně zle z narkozy.. 😠

shaarka
30. čer 2009

daska!!!
dakujem ti veeeeelmi pekne, ze si to takto napisala. presne toto som chcela vediet.
a ten klystyr, ci ake Y a I sa tam pise, musi byt?
a oholila si sa sama? kedy?
a preco si mala nohy na koze??? som myslela, ze sa to robi len cez brusko... 😕

samson
30. čer 2009

shaarka - já třeba klistír neměla - já chodím sama dobře na WC tak jsem to řekla sestřičce a ona, že tedy mně ho nedá, ale že mám na pokoji tvrdit jako že jsem ho dostala 😀 Ale pravděpodobně jsem jim tam ani nic neuděla, pochybuji, že by mně zadek tak dobře vytřeli hihihi 😀 😝

Jinak jsem se holila sama ještě doma - aby jsi měla oholeno tak do půlky ochlupení - nebo můžeš rovnou vše. A taky jsem ležela na koze ale nevím proč? Možná, proto, že když ti tam najdou něco jako neprůchodné vejcovody tak to spodem berou ale fakt nevím - i když tím spodem jestli tě nenafukují

shaarka
30. čer 2009

😨 uf!