• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
hmmm :unamused: tak to fajk nevím
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo já čuměla na fotky ze školky..mi úči vypálily cd víš.. :grinning: tak jsem na koně neměla čas,ale ted už jsem zase tady. :grinning: Koukám že ty toho máš dneska požehnaně..
1. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát nevím jak Vám, ale ze mně jde docela dost sliznice a to jsem 24DC :unamused:
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson,ahojky :wink:

zalezi to na schopnosti vstrebavani,na spalovani a tak.Je to jako s jidlem,nekdo sni 5 rohliku a spaluje tak,ze nepribere ani deko,nekdo 1 a ma pocit ze tloustne i ze vzduchu.Ja vim,hloupy priklad,ale je to tak.Nebo alkohol,nekdo po jednom pivu za hodku nenadycha ani 1des. promile,jiny clovek treba i za dve hodky 0.03

Ja mam hrozne pomale spalovani,u me se pregnyl drzi docela dlouho.Dokonce mi ukazal i slabou carku na tehu testu zhruba 13 den po OVU.
1. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulak:no tento cyklus byl zajímavý z mého pohledu s teplotami..hned po mrše první měření 36.5 pak jeden den 36.7,výpadek-jsem zaspala,další den 36.7 ,opět 36.7 .pak 4 dny po sobě 36.5 to byly zároven i pozitvní ovu testy .28.6 to vylítlo na 36.7 :wink: .29.6 zas na 36.5 . :wink: A VČERA A DNESKA 36.8--- :unamused:
1. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco,tve teploty jsou opravdu zahadou.Teplota by mela byt o 3 desetiny stupne vyssi,nez pred ovu,ale u tebe jen o 2 a pak opet klesla a zase stoupla?.AZ ted je o 3.

Neboj,ovulajda byla :wink:
1. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela 10000j,tak proto dele.Zapomela jsem podotknout,ze mozna zalezi i na vysi davky
1. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dašo jo je to záhada..snad něco proběhlo..příští cyklus musim měřit opravdu poctivě a každý den :grinning:
1. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárko ještě ne..asi zítra ho vemu to budu akorát 20 DC..
1. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco,co nam to delas? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já nevím kolik mám jednotek - ale myslím, že mi dával 2 ampule tak to je asi těch 1000
1. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo koukala sem i na minulý cyklus jsem to měla podobný pořád 36.8 a pak na dva dny 37 a pak sešup na 36.5 ale podotýkám to bylo těsně před mrchou!!!Ted mám do mrchy ještě cca 17 dní.podle cyklu 35 dní..takže uvidíme
1. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo co tím myslíš?Myslíš jako ohledně D?
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco...............ano,myslim ohledne D........jako K
1. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo..jste mi jako nasadily brouka..ted mám obavy jestli něco proběhlo.kurna kdybych vám to aspon mohla poslat aby jste mrkli..ale nejde mi to ..to zkoušim kopčit a posílat a nic :confounded:
1. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byla sifra,co?
1. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáša ti povim. :grinning:
1. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco,uz se tim netrap,tim si nepomuzes.Ja si taky rikam,na co se budu dale testovat ovu testama,kdyz tim stejne nic neovlivnim.Ale udelala jsem to i vcera a carka byla vzhledem k te testovaci slabsi,nez predesly den.Mela jsem jiny typ testu.A docela me nasrali,protoze v tom baleni tri kusu byl jeden sacek prazdy.

Takze si myslim,ze kdyz carka slabne,uz je po ovu.Ale ja mela ten pregnyl,takze vysledky jsou skreslene.
1. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já asi zdělám ty co mám..a pak budu jen měřit a měřit..Ještě že jsem ty ovu testy koupila za solid cenu.No já už mám stopro po ovu protože včera negativ..tak budu jen doufat že se teplota udrží jako minulý cyklus a třeba nepatrně stoupne--
Já sem spíš pesimistka takže ani nedoufám..
1. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chvilku strpeni,musim se mrknout na email.
1. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezký ráno:slight_smile:tak si s vama dám kafíčko:slight_smile:vůbec se mi dneska nechce nic dělat
1. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex ahoj
1. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kami, musím ještě pročíst co jsem včera už nestihla, byli jsme na houbách tak budu dělat polívku. Včera jsem si dělala test a byli už skoro stejně silné čárky, skoro uplně stejné, takže jsem zvědavá dneska:slight_smile:vypadá to dobře, až na to, že bolestli žádné, ale rozhodující je testík že?
1. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex..jak tady píší jiní..rozhodující je teplota --
Našli jste hodně hub,?
1. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: někde jsem četla, že po clostilu je větší pravděpodobnost dvojčátek. Nevíte třeba na kolik procent? Jestli to někde neuváděli. Já nemám v rodině dvojčátka, ale vůbec by mi nevadily :wink: Akorát ten začátek musí být určitě drsný - než člověk zajede režim..
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK HOLKY JÁ SE LOUČÍM..jdu do lesa..vyčistit hlavinku
1. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspina,alex.....ahoj

jaspina,je to vetsi pravdepodobnost,protoze bez stimulace uzrava zene kazdy cyklus 1 vajicko.Tim,ze mame nekolik foliku,muzou uzrat ve stejnou dobu dve i tri.TREBA.A nebo se muze stat,ze uzraji postupne.Jedno,to se podari oplodnit a za dva,tri dny dalsi.Ale to je mene pravdepodobne.Ale uz se to stalo.Pani mela dvojcatka,kazde bylo zplozeno v jiny den.
1. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda dvojčata..no nic já už fakt jdu..at se tam taky dostanu auto už čeká..Doufám že tady budeš Dášo.. :grinning: až přijdu :grinning:
1. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek