Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

samson
1. črc 2009

hmmm 😒 tak to fajk nevím

kkamca
1. črc 2009

Dášo já čuměla na fotky ze školky..mi úči vypálily cd víš.. 😀 tak jsem na koně neměla čas,ale ted už jsem zase tady. 😀 Koukám že ty toho máš dneska požehnaně..

samson
1. črc 2009

akorát nevím jak Vám, ale ze mně jde docela dost sliznice a to jsem 24DC 😒

dasa.77
1. črc 2009

samson,ahojky 😉

zalezi to na schopnosti vstrebavani,na spalovani a tak.Je to jako s jidlem,nekdo sni 5 rohliku a spaluje tak,ze nepribere ani deko,nekdo 1 a ma pocit ze tloustne i ze vzduchu.Ja vim,hloupy priklad,ale je to tak.Nebo alkohol,nekdo po jednom pivu za hodku nenadycha ani 1des. promile,jiny clovek treba i za dve hodky 0.03

Ja mam hrozne pomale spalovani,u me se pregnyl drzi docela dlouho.Dokonce mi ukazal i slabou carku na tehu testu zhruba 13 den po OVU.

kkamca
1. črc 2009

vendulak:no tento cyklus byl zajímavý z mého pohledu s teplotami..hned po mrše první měření 36.5 pak jeden den 36.7,výpadek-jsem zaspala,další den 36.7 ,opět 36.7 .pak 4 dny po sobě 36.5 to byly zároven i pozitvní ovu testy .28.6 to vylítlo na 36.7 😉 .29.6 zas na 36.5 . 😉 A VČERA A DNESKA 36.8--- 😒

dasa.77
1. črc 2009

kamco,tve teploty jsou opravdu zahadou.Teplota by mela byt o 3 desetiny stupne vyssi,nez pred ovu,ale u tebe jen o 2 a pak opet klesla a zase stoupla?.AZ ted je o 3.

Neboj,ovulajda byla 😉

shaarka
1. črc 2009
dasa.77
1. črc 2009

ja mela 10000j,tak proto dele.Zapomela jsem podotknout,ze mozna zalezi i na vysi davky

kkamca
1. črc 2009

dašo jo je to záhada..snad něco proběhlo..příští cyklus musim měřit opravdu poctivě a každý den 😀

kkamca
1. črc 2009

Šárko ještě ne..asi zítra ho vemu to budu akorát 20 DC..

dasa.77
1. črc 2009

kamco,co nam to delas? 😀 😀 😀 😀

samson
1. črc 2009

a já nevím kolik mám jednotek - ale myslím, že mi dával 2 ampule tak to je asi těch 1000

kkamca
1. črc 2009

Dášo koukala sem i na minulý cyklus jsem to měla podobný pořád 36.8 a pak na dva dny 37 a pak sešup na 36.5 ale podotýkám to bylo těsně před mrchou!!!Ted mám do mrchy ještě cca 17 dní.podle cyklu 35 dní..takže uvidíme

kkamca
1. črc 2009

Dášo co tím myslíš?Myslíš jako ohledně D?

dasa.77
1. črc 2009

kamco...............ano,myslim ohledne D........jako K

kkamca
1. črc 2009

ty jo..jste mi jako nasadily brouka..ted mám obavy jestli něco proběhlo.kurna kdybych vám to aspon mohla poslat aby jste mrkli..ale nejde mi to ..to zkoušim kopčit a posílat a nic 😖

dasa.77
1. črc 2009

to byla sifra,co?

kkamca
1. črc 2009

Dáša ti povim. 😀

dasa.77
1. črc 2009

kamco,uz se tim netrap,tim si nepomuzes.Ja si taky rikam,na co se budu dale testovat ovu testama,kdyz tim stejne nic neovlivnim.Ale udelala jsem to i vcera a carka byla vzhledem k te testovaci slabsi,nez predesly den.Mela jsem jiny typ testu.A docela me nasrali,protoze v tom baleni tri kusu byl jeden sacek prazdy.

Takze si myslim,ze kdyz carka slabne,uz je po ovu.Ale ja mela ten pregnyl,takze vysledky jsou skreslene.

kkamca
1. črc 2009

No já asi zdělám ty co mám..a pak budu jen měřit a měřit..Ještě že jsem ty ovu testy koupila za solid cenu.No já už mám stopro po ovu protože včera negativ..tak budu jen doufat že se teplota udrží jako minulý cyklus a třeba nepatrně stoupne--
Já sem spíš pesimistka takže ani nedoufám..

dasa.77
1. črc 2009

chvilku strpeni,musim se mrknout na email.

a1211
1. črc 2009

Ahoj holky, hezký ráno🙂tak si s vama dám kafíčko🙂vůbec se mi dneska nechce nic dělat

kkamca
1. črc 2009

alex ahoj

a1211
1. črc 2009

ahoj kami, musím ještě pročíst co jsem včera už nestihla, byli jsme na houbách tak budu dělat polívku. Včera jsem si dělala test a byli už skoro stejně silné čárky, skoro uplně stejné, takže jsem zvědavá dneska🙂vypadá to dobře, až na to, že bolestli žádné, ale rozhodující je testík že?

kkamca
1. črc 2009

alex..jak tady píší jiní..rozhodující je teplota --
Našli jste hodně hub,?

jaspina
1. črc 2009

Ahoj holky 🙂 někde jsem četla, že po clostilu je větší pravděpodobnost dvojčátek. Nevíte třeba na kolik procent? Jestli to někde neuváděli. Já nemám v rodině dvojčátka, ale vůbec by mi nevadily 😉 Akorát ten začátek musí být určitě drsný - než člověk zajede režim..

kkamca
1. črc 2009

TAK HOLKY JÁ SE LOUČÍM..jdu do lesa..vyčistit hlavinku

dasa.77
1. črc 2009

jaspina,alex.....ahoj

jaspina,je to vetsi pravdepodobnost,protoze bez stimulace uzrava zene kazdy cyklus 1 vajicko.Tim,ze mame nekolik foliku,muzou uzrat ve stejnou dobu dve i tri.TREBA.A nebo se muze stat,ze uzraji postupne.Jedno,to se podari oplodnit a za dva,tri dny dalsi.Ale to je mene pravdepodobne.Ale uz se to stalo.Pani mela dvojcatka,kazde bylo zplozeno v jiny den.

kkamca
1. črc 2009

Jejda dvojčata..no nic já už fakt jdu..at se tam taky dostanu auto už čeká..Doufám že tady budeš Dášo.. 😀 až přijdu 😀