• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
akoze prepac, ja som tu ani nie rok! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale hej, chapem. :wink:
1. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar..ty jo tak to už se taky radši snad ani na nic taky nezeptám..Jo já taky o ovu testech prd vim.A když to nevim tak se zeptám.. :unamused: To neni na škodu.Já se snažim o těhu 3 roky..a můžu vám všem směle říct že sem se nikdyy o ovu ,bazální teplotku nezajímala.Až ted na konovi a doufám že právě tady nasbírám právě nejvíc rad.. :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo, to já už radši tiše taky doufám, že si i nadále budeme radit. A co houby? Našla jsi?
1. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex ani houba..ale aspon sem si nasbírala borůvky
1. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde bydlíte? U nás v Brně je jich fakt hodně, včear jsme na chvíli vlítli do lesíka a hned jsem měla půl košíku:slight_smile:a borůvky taky, ale těch by mohlo být víc:slight_smile:, no ale to bych pak zase nesbírala houby ale cpala bych se:slight_smile:
1. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Česká Lípa..borůvek je tady fakt mraky..
1. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmm:slight_smile:hned bych si dala:slight_smile:kami, a ty jsi na mateřské nebo chodíš do práce?
1. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex..jsem doma..tady je to díra a o práce fakt nouze..ted mám i doma mladýho..ho propustily. :confounded:
1. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmm, tak to stejné potkalo ted nás, zrovna dnes manžel volal, že má výpověd, vzhledem k tomu, že já studuju tak vyhlídky nic moc, naštestí měl trošku v záloze jinou práci, tak snad vyjde aspon ta, v téhle době je asi jedno kde člověk bydlí, postihuje to všechny a všude. A neřešili jste jak to zvládnete pokud budeš těhu?Mám takový pocit, že manžela to dost trápí, abychom to utáhli...ale vzdát to nechci, zrovan když mám clostyl a je nějaká šance
1. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex:to zvládnem..kdybych byla těhu doufám že se brzy zadaří a najde něco jiného.. :grinning: Mě rozbolela hlava jak blázen asi ze slunce
1. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě dost poslední dobou bolí hlava:(ale asi z toho clostylu, mám ty nejhorší vedlejší účinky co můžou být:(
1. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a1211 - s hlavou jsi mě nepotěšila, já trpím na migrény i tak.. Jo a teď jsem volala k doktorce a to dávkování mám fakt 3-5DC, že to tak dává..Tak uvidím co to udělá.
1. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu si přebrat borůvky--přijdu dýl papapapa :grinning:
1. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvky mňam! Kupovala jsem je v pátek v trhu a upekla tvarohový koláč s borůvkama. Byl výborný!!!! :dizzy_face:
1. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi, uplně jsi mě ted udělala chutě:slight_smile:mmm na sladké to jsem jak divá
1. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta hlava mě teda pěkně bolí, už tak týden, a to mě nikdy nebolela:(,ale nevěš hlavu, třeba mít žádné blbé účinky nebudeš
1. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

právě jsem dorazila domů a od rána jsem se nemohla dočkat až vám řeknu co je nového :grinning:

vpravo 2 kousky 18 a 19 mm, vlevo jeden 21 mm :dizzy_face: dneska píchnu ovitrelle (hcg 6500 jednotek) a v pátek jdu na IUI :dizzy_face: :dizzy_face: jo a ještě musim baštit estrofem, protože mám nízkou sliznici, ale dle dr. to prý s tabletkama doženem :grinning:
1. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
michamicha, super uroda! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak drzim palce na IUI! :grinning:
1. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari, děkuju :dizzy_face:
1. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky, jdu vás zas jednou dočíst :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, michamicha, vy už razíte na IUI :dizzy_face: to je skvělý, já jdu zítra k Mudře a taky doufám, že už brzy půjdem :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja, jj, vůbec jsem s tím nepočítala, že by tolik narostli :sweat_smile:

u nás pěkně bouří, samý hromy, ale zatím neprší :sunglasses:
1. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
michamicha to je fajn, že ti tak pěkně narostli, já měla jednou dva a podruhý čtyři, ale pokaždý jen v jednom vaječníku.
u nás už je po děšti, zrovna jsem říkala, že bouřilo a lilo 2 hodiny, fujtajbl, i psi se báli :stuck_out_tongue_closed_eyes:0

Dášo, teda ta tvoje laparka musela být hrozná :frowning2: ,
1. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
berušky loučím se, jedem do Liberce podívat po nákupech. Zas přijdu, pa :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha..skvělý zprávy..tak at vše vyjde :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám jen takový dotaz možná blbý. Je možné brát clostil v těhu? Já ted beru 2 cyklus clostil ale četla jsem že některé holky mají třeba 1. nebo 2 měsíce při těhu ještě normálně MS. Já jsem měla dost pozdě ovu. A ms jsem taky dostala ale byla kratší a slabší než obvykle. Ted jsem dobrala druhý cyklus s clostilem tak mě napadlo jesti nemáte někdo s tímto zkušenost. Díky předem za odpovědí
1. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jako shaarko,fakt ti blahozelam.....k nadmernej inteligencii...a ze od narodenia vies vsetko...ono je asi pravda,ze by si tu mala na neaky cas prestat chodit...bo ti to zacina skodit :wink: ...a robit zo seba pana Boha,ze vsetko viem...atd je ubohe
a co je na tom zle,ze si teplotu meriam vecer?!!! lekar mi povedal,ze je jedno kedy,ale musi to byt o tom istom case...a meriam prvy mesiac,a keby to bolo nespravne,tak urcite by na ff nebola moznost merania vo vecernych hodinach,aj ked samozrejme,ze v rannych,po dobrom spanku su teploty presnejsie!!!

...a to,ze som napisala nelke,ze po vecernych spravach....kedy mam klud a oddych....je fakt velmi smiesne :grinning: :grinning: :grinning: ....
ak si registrovana od juna 2007....tak prepac,ale do jula 2009....su 2roky!!!
1. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
saxana:tak to ti neporadim..nevim :confounded:
1. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka:ahoj
1. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca ahoj :wink:
1. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek