Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
1. črc 2009

Daša asi nedorazí..Aby jsme dali řeč..
Květka jak je?

kv3tka
1. črc 2009

super...bola som si kupit krasne saty na svadbu....a fajne som sa napapkala....a teraz konikujem
...vies kami,ja som sa sem dostala len pred mesiacom...a myslela som,ze je fajn,ked si zeny mozu pomoct vlastnymi skusenostami....ale nie,ze niekto sa tu bude tvarit "akoze zozral celu mudrost sveta"
som nova pri merani BT...o babatko sa pokusame treti mesiac....nikdy som sa nezaujimala o meranie BT az na odporucenie lekara....a to on mi povedal,ze mozem aj vecer,ale v rovnaku teplotu
...len vcera som to vsetko nahodila do grafu.....fuuuu a co som sa narobila,nez to tam bolo 😀 ....

kv3tka
1. črc 2009

prepac....v rovnaku hodinu....nie teplotu 😀 😀 😀

kkamca
1. črc 2009

KVĚTKA:My se snažíme 3 roky a můžu ti říct že než jsem vlezla na konika neměla sem ani potuchy o nějaké ovulce a měření BT,já vim někomu to může připadat směšné ale je to tak..Takže sem taky nová a pořád se vyptávám a nic nevim.. 😒
No vidíš já se ani do grafu nedostanu pořád mi to psalo že mám blbé heslo nebo co... 😠

kv3tka
1. črc 2009

...juuuj 3roky je dost dlha doba....zelam ti zo srdiecka nech sa coskoro podariii 😉 😉
...ako niekto pise vela googlujte,googlujte....tak i ja som sa dogooglovala az na konika,vela som sa priucila,a ved jasne,pokial zena neplanuje dietatko...nezaobera sa ovu,BT...a pod...no nie?je rada,ze menzes pride nacas...a nema ziadne zenske problemy 😝 ...taky pripad som i ja a vela inych zien,co su tu,na konikovi 😀
..ale vies,je asi pravda ze vsetkeho vela skodiiii.... 😎

kv3tka
1. črc 2009

...tomu sa uz potom hovoriii "pracovna deformacia" 😀

kkamca
1. črc 2009

kv3tka:díky.. 😵 snad už to brzy přijde..babetko
Já vim že všeho moc škodí..ale většinou je to tak že se mi něco přihodí a já si stim nevim rady a ani nemám za kým jít,takže pak koník poradí

dasa.77
1. črc 2009

ahojky holky.

Musim vam rict,ze mi je ted shaarky trosicku lito.Celou dobu jste se vsechny tvarily,jako ze nic a ted,jak jsem ji napsala,ze neni vzdy mila k ostatnim,tak jste se na ni sesypaly.

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Krásný večer holčinky 🙂
Jdu vás jen pozdravit a popřát hezkou dobrou noc. Miloušek si chce vlézt ještě do pelíšky, než odejde na noční, tak dneska budeme v postýlce hoooodně brzy.
Ale jako nějak mě bolí hlava z toho dusného počasí, je to hrůza.

kv3tka
1. črc 2009

...presne tak,ved bez pomoci niektorych dievcat by som ani netusila o ff
ale vzdy sa najde aj dobra dusa,ktora ti pomoze a nielen vysmeje 😉

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Tak se tu mějte a zítra dopolko se budu snažit zase za vámi přijít.
Hezký večer a zítra paaaaaa 🙂

dasa.77
1. črc 2009

Lenco ahoj a dobrou

kv3tka
1. črc 2009

daska...ak myslis to,co som napisala....tak si na omyle,ze som sa na nu zosypala....len som napisala i ja svoj nazor,bo niekto tu hlada pomoc a chce sa poucit....a naopak niekomu je to ako signal,ze huraaaa dalsia "sprosta"....idem do nej a ukazem aka som

...ja tiez,ked som chodila vela do posilky...mi to zacala skodit....a preto som prestala....a preto si myslim,ze vsetkeho vela skodi....i vedomosti s googlu....keby sme boli vsetky genialne od narodenia...ziadny konik by ani neexistoval 😕

kkamca
1. črc 2009

Leni ahoj a dobrou sluníčko 😀

kkamca
1. črc 2009

Dášo ..ale no táák.. 😀

dasa.77
1. črc 2009

kvetko.................urcite jsi to napsala dobre.Mas pravdu,taky si myslim,ze toto je tu od toho,aby jsme si radily,pomahaly,pohladily na dusi.Kdyby byl kazdy takovy,za chvili by tu nikdo nechodil.Ja se priznam,ze treba v praci,kdyz prijde nekdo vylozene jako ze hloupej,nekdy jim dam taky najevo,ze jsou zaostali.Ale to by jsi musela videt,nekdy nad tim zustava rozum stat.Tak treba,prisla holka a ptala se me,jestli muze byt tehotna,kdyz to uz dva tydny nedostala.A jestli mame i kocarky pro dvojcata,kdyby nahodou cekala dve.Tak jsem ji odpovedela,ze to ji urcite povi doktor a ze nejsme sexualni poradna. Dalsi prisla a vybirala si kocarek.Kdyz jsem ji ukazala asi treti,ktery by byl vhodny pro ni,byla totiz hrozne malinka,tak do 150cm,tak z ni vypadlo,ze by mohla byt tehotna,a tak uz zjistuje,z ceho si muze vybirat a jestli dany typ bude i za rok.No,takovych jobovek je vic,ale nad timto zustava rozum stat.

dasa.77
1. črc 2009

kamco,ahojky

kkamca
1. črc 2009

Dášo no čau..ty děláš v krámu s kočárky? 😀 to sem nevěděla..

kkamca
1. črc 2009

máš teda pěkný vybraný kočáry hm..to se musí nechat..Co stojí?
Jinak hezkej páreček jste.. 😀 😀 😵

dasa.77
1. črc 2009

kamco,to leviroo nevim,ale ten cerveny je espiro gtx a my ho mame v praci za necelych 7000 bez autosedacky.Je to zatim nejnizsi cena,jakou jsem videla.Neni to tak,ze bych nam chtela delat reklamu,to ne.

moa
1. črc 2009

haloo haloo 😉 pekny podvecer vsetkym 😉
konecne som sa tu uz aj ja dostala ,co mame nove je nejaka nova tehu?
ja uz normalne nestacim ani citat po vas tolko toho popisete cez den 😉
nieco nove zaujimave,zhrnte mi niekot v kocke mam hrozny tyzden tak nic nestiham 😒

bruffik
1. črc 2009

ahoj holky,,chtela sem se zeptat,,sem 11dc a tenhle mesic sem mela uz po 3clostylbegyt,jen vysledky nejsou zadny,jedina vyhoda je ze sem sama od sebe dostala menstruaci..hlavne mi ani neprijde ze bych vubec ovulaci mela.. ☹ ,miminko bych moc chtela,,,loni sem mela mimodelozni a zatim se nezadarilo..kdyz mi to ted nevide,,cetla jsem ze se musi dat 3mesicni prestavka...ale nejsem si jista..

dasa.77
1. črc 2009

kamco,myslim,ze jsem pred nejakou dobou videla to leviroo za 9500.Ale je rozdil v cene,dela se i 4 kolovy,kdy jsou predni otocna kola mensi.Vse plast.

kkamca
1. črc 2009

Dášo mě to jen zajímalo..nemám ted nějak tušení jak se kočárky cenově pohybujou..Na ně radši nekoukám a obchodům s miminkovským zbožím se radši vyhýbám..

dasa.77
1. črc 2009

bruffiku...............me bylo taky receno,ze tri mesice a pauza.Dokonce je to i v pribalovem letaku,ale neni to podminka,chodis na UTZ? Pokud se ti netvori cysty,tak muzes brat 6 cyklu,ale aspon s jednou mesicni pauzou.Ja beru 5 cyklus,mela jsem pauzu po 3 mesicich,pak jsem byla na laparoskopii a dale pokracuji druhy cyklus od laparky.

kkamca
1. črc 2009

Já mám po klukovi suprovej kočár,jak novej..Ale líbí se mi i jiné typy ted..Jen ne trojkolky to nemusim

dasa.77
1. črc 2009

nejsi to ty,kdo ma jane?

kv3tka
1. črc 2009

bol to moj nazor...tak som ho napisala a hotovo 😀
....kazdy sa uci na vlastnych chybach....no a ja som sa poucila,a od noveho cyklu budem meriat BT rano 😉 ...takze nelka a katka diky...uz aspon viem,ze verit vsetkemu,co povie moj doki...nesmiem 😉

kkamca
1. črc 2009

dasa:ano

dasa.77
1. črc 2009

mam zizen jako tram,otevru si plzen 0.4 ..........vypiju to drive,nez muj prijde,at to nevidi.Tahal me na pivko,rekla jsem,ze nemam chut.Ale pravym duvodem byl konik 😉 Ted nic chlazeneho nemam,tak i pivko prijde vhod. 😝