Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Vendulko, omlouvám se, jestli jsi to tady už psala, ale zeptám se - proč myslíš, že jsi neměla ovulku? Chodíš na UTZ na folíky?

Kamčo a ty jsi dneska teda vyplenila les? 😀 To máte doma samé dobrůtky 😝

michamicha
1. črc 2009

tak jsem si to píchla sama, vůbec to nebolelo, ta jehla je strašně slaboučká, zahřála jsem to v ruce jak mi poradily holky co píchají injekce a udělal se mi akorát pupenec jako od komára a kolem toho vpichu mám teď cca 10 cm v průměru takový světlejší kolečko (flek) a trošku to svědí, ale to je asi tou dezinfekcí, tak snad to bude ok 😉 a zejtra si udělam testík, abych poprvý v životě viděla pěkný // 😀 doufam, že za 14 dní tam budou opravdový // 😉

kkamca
1. črc 2009

Leni ahoj..no já se pomalu chystám do vany a hají..bolí mě hlava jak střep..do toho mrnous teplotu a zvracel..se asi přehřál-byly se školkou na výletě.tak to zas bude noc

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Míšo, tak vidíš, jaká jsi šikulka a super, že injekce nebolela 🙂 Flek do rána zmizí a bude to v pohodě a teda ty zítřejší // nám ukaž, jsem na ně taky zvědavá, nikdy jsem je neviděla na život - u sebe 🙂

Kami, to je mi líto, že je Vilémkovi špatně, to bude z těch veder a dusna a vlhka a když je ještě tahají po výletech, tak to si lehko užene nějaký úžeh ☹
A začala jsi brát ten duphaston nebo ne? Pokud jsi měla obě čárky na ovu testu stejně silné před 2 dny, tak je nejvyšší čas ho vzít. Pokud se nepletu, tak tyhle léky jako duphík nebo utroš by se měly vzít nejpozději 2 dny po ovulce 😉

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Moni, teda, ty máš s těma doktorama fakt zážitky z poslední doby, to je hrůza 😠
A jak se jinak máš, také je u vás takové počasí jako tady - horko, dusno a odpoledne začnou bouřky a slejváky ☹

moa
1. črc 2009

leni ahoj co nove u teba musim sa tiez pytat uz nestiham citat 😉

papus
1. črc 2009

ahoj Leni tak je to v p..................v noci když jsem si dávala utroš tak jsem měla špinění ráno test negativní......dnes jsem byla ráno hotová brečela jsem pak jsme jeli na výlet.......celý den nic utroš ještě mám do zítřka dopoledne..........dnes mě nic nebolí ☹ mrcha se ještě nespustila asi ju drží utroš 😒

kkamca
1. črc 2009

Leni no nevzala jsem si ho ještě.. 😀 no před 2 dny byly snad steně silné..a včera a dnes už negativ,,ostatně mrkni do alba.. 😀 a posud--

dasa.77
1. črc 2009

Lencooooooooo,ahoj.Jak je mozne ze tvuj usnul,psala jsi,ze jde prece na nocni.Tak to jako usnul vysilenim a jeste pujde,jo? 😀

Kamco,ja to myslela vazne,ze si pamatuji jmeno tveho prcka.Neni zrovna bezne.A s tim kocarkem,to jsem taky dobra,ze? HEEEEEEEEC! 😝

dasa.77
1. črc 2009

papus,to je nam lito.My v to tak verily.

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Šárko, to ne, já jsem se těšila na // a zatím je to úplně jinak 😢 . Neplakej prosím, i když to teď asi nejspíš nevyjde, tak příště už ano, musí, jiná možnost není 😉 A dobře, že jste si udělali výlet, alespoň na chvíli jsi přišla na jiné myšlenky. A co Pepa, asi je taky smutný, viď 😢

michamicha
1. črc 2009

jsem teď dala přečíst MM ty papíry od dr., lékařskou zprávu a ten souhlas s IUI, tak to četl a zastavil se u věty, že sperma přineseme z domova 😀 jsem dneska totiž šla k dr. s tím, že to IUI necháme na ten další cyklus, jenže když mi řekl, že tenhle druhý cyklus s clostilem mi cyklus nejspíš zase srovná na nějakých max. 32 dní, tak jsem se rozhodla, že to zkusíme už teď, protože pak by nám to vyšlo zrovna na dobu kdy budem 14 dní na dovče v chorvatsku a nemohla bych jít na UTZ atd...
takže MM se nad tím pozastavil, ale nic neříkal...já bych mu to totiž hned vysvětlila 😀

papus
1. črc 2009

Pepa mě drží at nesmutním,že to vyjde příště...........počkám až se mrcha rozjede a zavolám do Caru a objednám se na konzultaci co dál zda budou zjištovat proč ne a dělat nějaké testy jsem z toho fakt mimo nesmím na to myslet nebo bych bečela pořád ☹

dasa.77
1. črc 2009

Sarko,neboj,nemusi to znamenat nic spatneho.Znama taky byla na IVF,pak zacala asi po necelych dvou tydnech spinit,tak strasne brecela.Nakonec to bylo jen slabounke spineni,nic vic.To je pry po umelem normalni.Cekaji dvojcatka,je ve ctvrtem mesici.

kkamca
1. črc 2009

papus:je mi to líto..

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Moni, já taky nestíhám všechno dočítat, u mě vše při starém. Do mršky ještě daleko, takže teď mám takové to dlouhé čekací období. No ale mám moc práce, domů chodím navečer, takže nemám moc času nad tím přemýšlet. A je to tak lepší 😉

Kamčo, do alba jsem koukala, určo už dneska vezmi ten duphík - jak ho máš brát - ráno a večer?

Dáši, usnul, protože spal blbě dopoledne, byl už před polednem vzhůru a to víš od 7 do 11.30 hod. to je krátký spánek, tak si zdřímne do 21.30 než pojede do práce.

kkamca
1. črc 2009

Dášo šikulka teda..

papus
1. črc 2009

daso já už tomu nevěřím ☹

Leni přemýšlím zda si vzít clostík na chvílu 😠

kkamca
1. črc 2009

Leni měla sem brát půl ráno a půl večer..ale budu ho brát ráno celou tabletku na 10 dní

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Šárko a myslíš, že kdyby se ti mrška nerozjela a budeš třeba jen špinit, že je stále naděje a ty // by se ještě mohly ukázat?
No a clostík - pokud si třeba chceš dát oddych od stimulky na IVF, tak clostík můžeš zase prubnout. A máte nějaká mražáčky?

Kami, tak ho tedy ber ráno a zítra ho určitě zobni, už je na to nejvyšší čas.

kkamca
1. črc 2009

Já pomaličku půjdu do vany..kecám tady zas dlouho..leni máš ip.....můžeš mi na ní odpovědět..díky 😔

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Kami, už jsem ti odepsala. Hezky si to užij ve vaně, Vilémkovi přeju, ať je mu brzy dobře. Krásně se vyspinkejte a zítra zase tady ahooooj 🙂

dasa.77
1. črc 2009

Sarko,nebo,zatim neni nic straceno.Kolik dni po jsi?

dasa.77
1. črc 2009

neboj

dasa.77
1. črc 2009

co ja vim,tak mrazacky maji

kkamca
1. črc 2009

Leni děkuju..za všecko..zítra po ránu ho fakt vezmu..takže všem dobrou a zas zítra..díky holky že jste 😀

moa
1. črc 2009

papus neboj na buduce to urcite vyjde 😒 a nesmut ved este stalke nie je to stratene ved spinenie ma vela zien a su tehu 😉 este pockaj a skus dufat 🙂

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Dáši, na dovču jedete nebo letíte?

dasa.77
1. črc 2009

Aha,nejak jsem prehlidla,ze jsi si delala test. ☹ Ale pokud jsi mene nez 15 dni po IVF,jeste muzou byt //

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Kamčo nemáš za co, hezkou dobrou noc a zítra pa 🙂