Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
2. črc 2009

Tak se tady mejte,mozna ze jeste k veceru nakouknu.Pak uz se budu slunit u more.Ahoj

dasa.77
2. črc 2009

lucie...............mas IP

dasa.77
2. črc 2009

takze,dalsi otazky? 😉

lucie.skr
2. črc 2009

teď nevím,kde mám psát...na diskusi nebo na IP?

dasa.77
2. črc 2009

nez mi napsal clostik,chodila jsem 3 cykly po sobe na UTZ zhruba od 12DC,aby se podival,kolik mi dozrava vajicek.Tim zjistil,ze nic.A kdyz tam neco bylo,tak filykuly nenarostly do patricne velikosti,na urcite delce se zasekl a pak uz odesel rovnou s MS

lucie.skr
2. črc 2009

takže ho mám tlačit k tomu, aby mi sledoval vajíčka?

dasa.77
2. črc 2009

pis klidne tady,pokud nebudu chtit odpovedet verejne,napisu ti IP.Je to od toho,aby nekdo novy procitanim diskuze prisel na neco,co nevi.Kdyby kazdy psal jen do IP,tak by jsi se fakt nic nedozvedela 😀

samson
2. črc 2009

zdravím holky,

prosím tě daso mám dotaz tobě dělali taky drilling - a řekli ti jak dlouho bude učinkovat?

lucie.skr
2. črc 2009

co je to drilling?

dasa.77
2. črc 2009

pokud ti nasadil clostik,tak urcite.Byly tu holky,co taky psaly,ze jim bylo receno,ze nemusi na UTZ,jen at si delaji ovu testy.Pokud si prectes pribalovy letak,zjistis,ze je nutne,kontrolovat cinnost vajecniku na UTZ.Muzou se ti tvorit cysty.Ja je mela jeste pred tim,ale zbetsovaly se,protoze tou stimulaci byly dobre vyzivovany.Nekdy cysta praskne sama,nebo se zacne vstrebavat,ale jen ty vodove a tukove.Ja mela hyporagickou cystu,nebo tak nejak se to pise.Ta je tvorena krvi a sama nezmizi.Jedna byla dokonce starsi nez pul roku,pozna se to podle zabarveni.

lucie.skr
2. črc 2009

No nic, také musím končit. Jsem tady dnes úplně poprvé, takže trošku jako Alenka v říši divů, ale myslím, že se mi tady bude líbit 😀

samson
2. črc 2009

luci - drilling se dělá při laparoskopii - je to navrtání vaječníkůl, aby vajíčka mohly lépe procházet. Dělá se to převážně u PCO

lucie.skr
2. črc 2009

jůva.....co je to PCO?

dasa.77
2. črc 2009

samson,ahoj,skoda,prave odchazime.Driling je pokud se nemylim nastreleni vajecniku,udelaji tam jako by direcky.To kdyz ma nekdo PCO,zvysi tim produktivitu vajicek.Jinak ti poradi samson

dasa.77
2. črc 2009

aha 😀 😀 tak,samson byla rychlejsi

dasa.77
2. črc 2009

PCO.......skratka pro polycysticke ovaria

lucie.skr
2. črc 2009

Dášo, děkuji....už je deset, tak upaluj, ať stihneš co máš.... 😅

dasa.77
2. črc 2009

to je kdyz misto toho aby folykuly praskly,zustanou na vajecnicich a zacysti se.

samson
2. črc 2009

dasi a říkali ti jak to dlouho bude působit

dasa.77
2. črc 2009

lucie.............pokud budes mit jeste nejaky dotaz,napis to do IP,odpovim ti vecer.

Vim ze uz je deset.Ja totiz odjizdim zitra na dovcu,nemam ani vyzehlene veci ani zbaleno a tak.Takze cauky

dasa.77
2. črc 2009

samson,me driling nedelali,nebylo treba

lucie.skr
2. črc 2009

hmm, já jsem úplně mimo....doktor říkal, ať hlavně nestuduju na internetu, a tak jsem ho poslechla....a teď tady vypadám jako největší pako, protože nic nevím. PCO, folykuly, drilling....holky, vy už jste poloviční doktorky 😀

jaspina
2. črc 2009

Uf - právě jsem dohledala ty.......300,- co mi lítaly ve faktuře, teď ještě zkontrolovat počty v asi 600 poukazech a vystavit fakturu a nahrát na disketu 😝 Hlavně že počet už je o.k 🙂
Dáši máš můj obdiv - já jsem k tomu,abych si sama nabarvila hlavu ještě nikdy nesebrala odvahu. Vždycky kamarádka nabo kadeřnice. Ale bojím se, že sama bych si to napatlala nepravidelně.

lucie.skr
2. črc 2009

tak na dovči se to podaří 😎

dasa.77
2. črc 2009

folykul je vacek,ve kterem dozrava vajicko.Jak dojde k ovulaci,folykul praskne,vajicko je vypuzeno do vejcovodu.Cetou si ho najde ta nejlepsi spermie,oplodni ho a to pak asi 4 dny putuje a putuje aputuje,az nakonec se zachyti ve vystelce.A tam se pooooradne zavrta a je vegeti si tam po celych 9 mesicu........OBRAZNE RECENO 😀

dasa.77
2. črc 2009

lucie,nene,bud jedeme 3 a vic 😀 ,nebo az po dovci.MS necekam 5.7. TAK ted uz fakt jdu.ahoj

lucie.skr
2. črc 2009

ahoj, já taky už jdu.Ať se na dovči líbí...

mimina321
2. črc 2009

uf ale trvalo kým som vás dočítala
ja mám pokles teploty a začínam cítiť podbrušok tak sa ovu blíži-bude pracovný výkend 😀 😀 😀
kkamcu ti nemáme?
micha tak inekcia úspešne pichnutá 😉 ja som už pichala ale nie sebe to už taký hrdina niesom 😒

jaspina
2. črc 2009

Kkamca asi kuchtí buchtu 🙂 Posílala jsem jí recept na ten borůvkový 😉

amisa
2. črc 2009

ahojte baby kto ma najblizsiu Ovu a kto bys mal testit?
Ako sa mate? ako sa dari?
dasa77 ahoj