Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
2. črc 2009

Teda holky tady se to dneska pěkně fláká 😠 Nudím se v práci a vy nikde 😉

michamicha
2. črc 2009

ahoj clostilky,

dala jsem do alba ten testík 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jerryjanka
2. črc 2009

ahoje bambulky

micha - jj aj ja som taky test ocikala - tiež z pregnylu 😀 - no mne to bohužial nedopadlo
tento mesiac beriem clostil 4xdenne - 2-0-2 vo štvrtok o tyžden idem na utz, potom pregnyl duphaston a ak to nevyjde do septembra seriem na všetko - na lieky sledovanie ... už mi z toho hrabka.
trošku som si robila radosť - ideme na svadbu teraz tak som si kupila krasne šaty, novy parfemik a dala som si urobiť nový piercing - na stare kolena - do jazyka 😀 😀 😀 no zmena je život že jo. sranda musi byť aj ked na chlieb nebude.

michamicha
2. črc 2009

to je hrůza, mam tady rozjetý různý diskuze asi v 5-ti oknech a nikdo si se mnou nepíše 😠

vendulak
2. črc 2009

Ahojte holky, koukám, že jste toho od včerejšího večera napovídali hodně 🙂 .

kkamca
2. črc 2009

ahoj holky... 😀
Teprve ted jsem se dostala na net..děkuju všem co se po mě ptli..potěšilo mě to 😀
Jaspi buchta zní skvěle o víkendu vyzkouším-- 😉
mimina:ahoj jsem byla celý den mimo. 😒

maja.he
2. črc 2009

ahojky clostilky 🙂

kkamca
2. črc 2009

tak ráno mi teplota zas o kousek vylezla..37 😀

vendulak
2. črc 2009

Ahoj Majo! A Kamčí! Tak teplotku 37 ti závidím 😀 , tak daleko já nedosáhla nikdy 😒 .

dasa.77
2. črc 2009

nazdarek majo 😉

dasa.77
2. črc 2009

nazdarek kamco,vendulko

dasa.77
2. črc 2009

vendulko,jak to delas,ze jsi nam tak krasne omladla?

vendulak
2. črc 2009

Ahoj Dáši 😉

kkamca
2. črc 2009

vendulak:ale vylezla nějak dlouho.. 😒

vendulak
2. črc 2009

Kamčí já myslím, že to nevadí, někde sem četla, že někomu vyletí hned a někomu prostě roste postupně 🙂

dasa.77
2. črc 2009

amisko...........ty toho konika pekne flakas!!!!Pisu ti "áčka"

kkamca
2. črc 2009

vendulak:kéž by to tak bylo..pořád mi to straší v hlavě

vendulak
2. črc 2009

Jo Dáši asi kouzlo 😀

vendulak
2. črc 2009

Kamčo nemáš někde grafík? 🙂

dasa.77
2. črc 2009

Tak mam nabaleno,vse jsem zvladla.Muj sel na krev,aby nemusel zitra do prace.Pekne si to naplanoval.U nas pro zmenu opet prsi.To je fakt hnusne pocasi.Vcera,jediny den po dvou tydnech neprselo,byl parak jak prase,vecer dusno.Dnes odpoledne zacalo opet lit.Je bourka z toho vedra.

dasa.77
2. črc 2009

ja jsem nejaka unavena a vy toho zrovna moc nenapovidate.Jdu si hajnout k TV.Tak adios

kkamca
2. črc 2009

vendulak:mám..ale neni to ff..klasickej kalendář-ale mě nejde přetáhnout sem k vám..nevim asi to dělám blbě

vendulak
2. črc 2009

Dáši u nás taky zrovna leje jako z konve, to i včera i dneska, taky celej den pařák, dusno k zalknutí a pak se to takhle k večeru spustí, no počasí na hov... 😖 .
Tak jo tak si užij TV já jdu vařit 😀 . Zatím se mějte! 😉

vendulak
2. črc 2009

kamčí myslíš na takových tich stránkách www.menstruacnikalendar.cz? 🙂 Tam jsem ho měla prvně taky, ale ten nejde ukazovat, tam se můžeš dívat jen ty s heslem, proto sem taky přešla pak na FF 🙂 .

kkamca
2. črc 2009

vendulak:ano přesně ten..jenže mě se nejde na ff registrovat..nevim proč

vendulak
2. črc 2009

A nezkoušela ses tam registrovat už někdy předtím? Mě to právě nešlo proto že už jsem to jednou z mého počítače zkoušela a ono si to nějak pamatovalo, taky jsem se s tím prala hodně dlouho, až mě nakonec zaregostroval přítel od něj z práce 😀 .

kkamca
2. črc 2009

vendulak:nene..nezkoušela..a to sem fakt jela podle návodu a pořád mi to psalo něco o heslu..tak jsem nevydržela a to stejný na tom německym

vendulak
2. črc 2009

Aha Kamčí, tak to netuším čím by mohlo být ☹ .
No nic, promiň, ale musím se fakt rozloučit, musím stihnout uvařit než přijede příťa aby jsme to stihli zdlábnout než přijde návštěva 😅 .
Tak se zatím měj a ahoj 😉 .

kkamca
2. črc 2009

vendulak:ahoj 🙂

maja.he
2. črc 2009

tak konečně jsem vás dočetla 🙂
mám taky novinku, dnes jsem byla u Mudry a napsala mi žádanku do caru na konzultaci na IUI 🙂 tak jsem tam hned volala a prý nejbližší termín 28.7., to se mi moc nelíbilo, tak mi tam pak našli termín 14.7. 🙂 mam radost 🙂 14.7. budu zrovna 28 DC, tak by mi mohli zrovna dát nějakou stimulaci a koncem července by nám mohla vyjít inseminace 🙂
holky já vás obdivuju s tím měřením bazálky a grafy a ovu testy....na to bych asi neměla 😢