• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Ahoj holky, zdravím vás:slight_smile:mám blbou zprávu včera na ultrazvuku dr.říkala že ovu nebyla:(měla jsem sice na každém 4 folíky, ale žádný dominantní a dle teploty která je 36,0 ovu neproběhla a prý ani nevypadá, že by proběhla:(sice nechápu ty pozitivní testy, protože včear večer jsem si jeden jen tak udělala a byl pozitivní, takže si ze mě asi ty testy dělají srandu, aspon ale vím, že clostyl funguje na ty folíky
3. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: chci se zeptat vás zkušenějších - od příštího cyklu beru clostil - 3-7DC, 2x1 tabletu, ale nevím, zda to brát přesně po 12-ti hodiných, nebo to stačí + - ráno a někdy odpoledne? Omlouvám se za můj možná natvrdlý dotaz, ale v clostil vkládám velké naděje, tak bych nerada něco zvrtala :sweat_smile:
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile: Myslíte, že můžu mít tak nízké dávkování (3 tablety na celý cyklus) proto, že když jsem teď na utz byla, tak tak nějaké folíky byly i bez stimulace? Nevím jak byly velké.. ale byl jeden větší na pravo a víc malých na levo. Že třeba potřebuju jen nižší dávku, aby praskly? Já totiž v době ovu mám všecky příznaky, jako že probíhá - bolesti břicha, hlen.. ale test nikdy není pozitivní a pak MS nikdy nepřijde sama- jen po injekci a málo - mám nízkou sliznici.
3. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaspi, ani pozit.test nezaručí že ovu fakt je:slight_smile:já jsem toho příkladem, a fakt jsem už v pár diskusích četla, že holkám taky napsal dr.jen an 3 dny, takže asi bych byla v klidu
3. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a1211 - tak tos mě uklidnila - já všude četla těch 5 dní. Ale s tím dávkováním by mě taky zajímalo kdy brát. Já budu mít jen 1 denně a ráno a večer beru Utroš. Mám to brát dohromady s ním? Je jedno jestli ráno/polene(večer?
3. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla brát jednou denně a to ráno, takže bych to brala asi ráno. Já to dělám tak, že mám ještě Euthyrox na št.žlázu a ted duphaston, takže si napřed vemu jeden lék počkám tak 10 minut, pak druhý zase počkám a pak třetí:slight_smile:
3. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a1211 - tak já asi taky ráno. Akorát doufám, že z toho nebudu mít takového motáka jak ze začátku z Utroše - to by se se mnou v práci nikdo nedomluvil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenuskacicinka - myslím, že navadí když ho bereš o něco dříve nebo později - já ho také beru jak kdy ráno vstanu a večer jak si vzpomenu :wink:
3. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson - moc děkuju za odpověď :slight_smile: a přeju všem hodně štěstí :wink:
3. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík kočky, jsem konečně zde :wink:
A teda koukám, že dneska je to bída a moc jste toho nenapovídaly. Není tu ani Kamča, Dáša už si jede k moři, ta se má nejlíp.

Alex, to mě mrzí, že to vypadá špatně. A řekl ti dr., že třeba ovulka teprve bude, můžeš jí mít později :wink:

Lenuskacicinka - já měla sice dávkování jen 1 prášek denně, ale myslím, že nemusíš dodržovat přesné rozpětí. Já třeba utroš taky beru ráno, když vstanu a večer než jdu spát a nikdy to není přesně ve stejnou hodinu :wink:
3. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáááár :slight_smile:

tak to mám za sebou :wink: na sále jsem strávila cca 25 minut, z toho tak 4 minuty trval samotný zákrok a pak jsem těch zbylých 20 minut ležela a čekala až budu moc odejít :slight_smile: dr. se mě ptal jestli necítim nějakou bolet a já necítila vůbec nic :slight_smile: až teď mě začalo píchat a tlačit v podbříšku jako na mrchu, tak snad to je OK :wink: jinak mám brát dál ten estrofem na sliznici a od zítra začnu 3x denně zavádět utroš, tak jsem zvědavá jak mi po něm bude, většina holek ho moc dobře nesnáší... no uvidíme...
a testík 17.7. když do tý doby mrcha nedorazí :wink:
3. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam že všichni už asi odjeli na prodloužený víkend :angry:
3. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Míšo, já jsem ještě v práci :frowning2:
Tak jsem ráda, že už to máš za sebou. Ale teda pobyla sis na sále docela dlouho. Hlavně že to nebolelo :slight_smile:
Tak teď už jen držíme palečky a těšíme se na // za dva týdny :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, oni to prý tak dělají, že po zákroku musíš ležet ještě 20 minut, asi aby se ty potvůrky měly čas rozkoukat a plavaly správným směrem :grinning:
3. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nereda ruším, ale mám otázečku, který den jste byli na utz při braní clostilu a stalo se některé že jí narostly folíky až třeba 16DC já jen že moje dr, měla dnes dovču tak mi utz. udělat nemohla a jsem 12DC tak tam pojedu až v úterý když je ten svátek, tak by mě zajímalo jestli může bejt ovu až pak a některé z vás se to stalo
:wink: :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já chodím na UTZ 13DC, první cyklus s clostilem 1x denně, jsem měla 13DC jen 1folikul 13mm, tenhle cyklus jsem brala 2x denně a 12DC byly 3 folíky 18,19,21 mm
3. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, já jen na skok koukám na diskuzi, nepatřím sem jen mám prosbu. je lepší v těhu jsem ve 4tt užívat utrouš ústně nebo vaginálně? ustne se necítím nic moc
3. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
suny, mě dneska dr. řekl ať ho zavádím a holky v jiné diskuzi mi řikaly, že zavádět je lepší, při polykání prý dost často bývá špatně od žaludku
3. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo no, alemě to řekla dr že je to jedno jen nechápu mám ho brát třikrát denně jak ho budu zavádět v práci??? v poledne? enbo si ho mám vzít ráno pak třeba ve 4 až dojedu z práce a pak třeba v 11 večer?
3. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, tak určitě si to spermijky namířily tím správným směrem :slight_smile:

Ahoj Alienka, já normálně chodím na folíky až 15-16 DC. To už byly folíky pěkně narostlé a pak jsem chodila kolem 20DC, aby se podívala, jestli praskly :wink:

Sury, pokud já vím a co jsem slyšela od těhulek, tak utroš berou vaginálně :wink:
3. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
michamicha no já když mi ho zkoušela před dvěma měsíci tak jsem byla 11DC a měla jsem folíku dost a kolem 14mm no a pak už víc nevyrostli, no holt si budu muset počkat na to úterý, akorát nevim jestli ona pozná jestli ovu byla nebo nebyla, já to na sobě asi nepoznám :sweat_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky no tak děkuji za radu.papa a hodně štěstí :grinning:
3. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka-bohousek...tak to si mě docela potěšila :slight_smile: že to tak pozdě není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Suny, díky a opatruje se :slight_smile:

Ali, mě dr. řekla, že na 11-12DC je to zbytečně brzy, že při normálním pravidelné cyklu probíhá ovulka právě kolem 14-17DC a že dřív nemám chodit. No a vždycky jsem šla až ten 15-16DC a folíky tam byly a pak už ne.
No a ovu se někdy pozná a někdy ne. Já třeba tento cyklus jsem cítila píchání ve vaječnících a pak když to přestalo, tak bylo po ovu. Ale třeba minulý cyklus to bylo v pohodě, žádné bolesti.
3. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě ovulaci dlouhou dobu neměla a ted už to vypadá že se to zlepšilo tak mi zas ykusila dát ten clostyl, no a já mám dlouhé cykly tak si říkám že se to u mě taky ještě natáhne :slight_smile: no uvidíme no, třeba se zrovna zadaří
3. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, já má cyklus 30 dnů a ovulka bývá na 16 DC. Moc na to nemysli, užívejte si a třeba budeš překvapená :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím, já jsem asi i radši že mi dneska ten utz nedělala a můžu bejt v klidu :slight_smile: a užívat si s matýskem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

michamicha...přečetla jsem si tvoje album a moc moc držím pěstičky :wink:
3. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, to máš pravdu, já jsem taky víc v pohodě, když k dr. nejdu a nevím, co se děje :slight_smile:

Kočky, jdu dóm, šéf odjel, tak zdrhám. U nás zase už bouří a leje, tak to bude cesta.

Mějte moc hezký prodloužený víkend a dávejte na sebe pozor :slight_smile:

Papapapa :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa a díky :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, děkuju :dizzy_face:
3. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek