• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
a taky bylo dobrý, když se k večeru po bouřce ochladilo, tak mi ségra půjčila svoje těhu gatě,abych neseděla venku v kraťasech... no a to je paráda, už se těšim až si pořídim svoje, ty jsou tak příjemný na nošení, nikde vás nic netlačí :grinning: bych je klidně nosila i jako netěhu :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi je fakt že je to brzy :slight_smile: no já si ted udělala kafíčko tak doufám že mě to probere
5. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme zase dnešek strávili pryč z domu :angry: byli jsme u sestry na procházce s kočárem :dizzy_face: pak jsme si zajeli do meka a stavili se v tescu, jsem si tam koupila béžový lněný 3/4 kalhoty, manža si koupil 3 košile a kravatu a synovečkovi jsme koupili naprosto boží tričko :dizzy_face: a zejtra už nikam nejedu, půjdem akorát na procházku s manžou a hodlám odpočívat :wink:
5. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky micha...
už jsme taky zpátky...na pouti to bylo úžasný, jeli jsme tam hlavně kvůli Děda Mládek Ilegal Band, a koupit slaďochy...jsme s Jirkou oba hrozný....a od úterý nežeru!!!
5. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen odpočívej at se ti tam mimouš zavrtá :wink: :wink:
náhodou nevíš jestli akné nemůže souviset nějak s tám clostylem nebo ovu? já na to netrpím a během dvou dnů se mi udělali snad 4 pupínky :angry: :angry:
5. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali spousta holek píše, že se jim zhorší pleť, vlasy...
5. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musim říct, že co baštim clostil, tak jsem se pěkně osypala :angry: a zhoršil se mi i ekzém :frowning2:
5. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlasy mam druhej den hned mastný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak to bude tím, no tak to mám radost fakt, no kéž by to ale znamenalo tu ovu
5. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, ale co od tý doby, co jsem brala Closták, tak poznám ovuli, že mne bolí břicho
beruškyy loučím se, jdu hajat :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no tak mě dneska bolej oba vaječníky, asi mi tam rostou folikuly :slight_smile: doufám teda
6. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím děvčátka :slight_smile:
Tak jsme přijeli domů, jsem z toho bicyklování nějaká zničená a hlavně pěkně požraná od komárů. Zítra ani nemůžu jít v sukni do práce, protože nohy mám jako při neštovicích :grinning:
Teď vybalím věci a ještě jedeme za našima na chalupu.

Koukám, že tu byla Marcelka, tak jsem ráda, že je po laparce v pohodě :slight_smile:

Ali, ty pupínky, to mi povídej. Já co měla clostík, tak mám obličej jak puberťák. No a zrovna v sobotu jsem se vzbudila a jeden beďar mezi očima, druhý nad pravým okem a třetí na bradě. Tak jsem je pěkně pomordovala no a vypadám fakt mooooc hezky :angry:
No a vlasy ty si taky myju každý druhý den, jinak bych se zbláznila.
A jako bych tohle všechno přežila, kdyby to k něčemu bylo, jenže měla jsem teď clostík poslední cyklus a jestli to nevyjde, tak se teda pěkně naštvu :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte clostilky :slight_smile:
prišla som nakuknúť čo máte nové :confused:
6. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mimi, no nějak to tu vázne. U nás je volno, tak jsou holčinky asi dost pryč. My jsme se taky před chvílí vrátili a já jsem hrozná, první co jsem udělala, tak honem zapnout comp a na Koníka :grinning:
A co ty, jak se máš?
6. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem se nechutně přežrala :grinning: dělala jsem gulášovku a pak sumečka po asijsku (pangasius) s bramborama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha tak držím palce aby boli tie//
leni aj tebe :dizzy_face:
ostatným krásne dozreté folíky :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi, děkuju :dizzy_face:

jo a teď bych si dala ještě žloutkový věneček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale pro ten si budu muset skočit do krámu :angry:
6. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teď začalo pěkně lejt, celý dopoledne bylo zataženo a furt nic a najednou se to spustilo, manžílek hned běžel sundat prádlo z balkonu :wink:
6. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Míšo, no tom přežrání mi povídej, my jsme se na oběd zastavili v hospodě a dala jsem si česnečku a jako druhé smažák a hranolky, ale to byl teda pořádný smažák a ještě pohár. A teď mám břicho jak v 5 měsíci a je mi pěkně blbě :angry: No ale když jsem nenažraná, tak hol teď musím trpět :grinning:

A když u vás v Plzni už prší, tak to k nám na jih taky za chvíli dojde, u nás to bývá kolem 15.30 hod. Tak to už vidím, že ten bazén nestihneme.

A holky řeknu vám, že mě z toho kola bolí pěkně prdel, ani ne nohy, ale nejvíc zadek. Doufám, že ta dřina k něčemu je a že nějaké kilečko shodím, protože je to fakt hrůza.
6. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, kočky, my valíme k našim, ať to stihneme, než začne pršet. Večer určo zase nakouknu.

Zatím pa :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa leni :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak ste toho zase popisali, nebola som doma tak som nepisala a co je tu nove nejaka nova tehulka ??

lenka ako si na tom, kt. den cyklu

kkamca a ty co?
6. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Nemali ste žiadna prv než ste začali brať Clostil problémy s cystami?Myslím tým,práve v cykle keď máte začať brať Clostil sa Vám urobí cysta, praskne a zakrváca.Neriešili ste žiadna takýto problém?Začať brať,alebo radšej nie Clostil?
6. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ogeletka ja nie ...
6. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ogeltka, ani já ti neporadím, nikdy jsem s cystami problémy neměla.
6. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
šťastné ženy :wink:
6. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ogeletka ... no stastne ako stastne ...
6. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez cyst je ľahšie
6. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mam pocit že už druhý mesiac som nemala ovu.....počula som už niečo o clostilkách.....možte mi niečo o tom povedat?.....je to na ovu že?
6. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka je to na stimulaciu vajecnikov aby sa v nich tvorilli vajicka
6. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek