Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

michamicha
14. črc 2009

tatranka, mysliš femigard?

tatranka111
14. črc 2009

michamicha
nie myslím kvapky femi od Valoviča

michamicha
14. črc 2009

tak ty neznam 😅

jaspina
14. črc 2009

Holky já bych tak hrozně chtěla, aby ten Clolstil u mě fungoval! Mám trochu strach, že ty 3 tablety budou málo, ale víc si brát nebudu. Poslechnu MUDru a za týden na UTZ uvidím.. 😨

kkamca
14. črc 2009

jaspi uvidíš..ono to působí jak na koho noooo 🙂

lenka_bohousek
autor
14. črc 2009

Ahoj holky, hlásím se bohužel zase až večer a vy už se nejspíš chystáte do hajan.

Micha, ještě není prohráno, teplotka stoupla a v pátek už určitě budou pořádné //

Tatranka, já brala clostík 5-9 DC a taky si myslím, že 3 tablety jsou málo. Vždyť i v letáčku je myslím napsáno 5 tablet. Nemohl to doktor nečitelně napsat a v lékárně to pak blbě opsali?

Jaspi - Leni, já tedy s clostíkem skončila, i s utrošem, nechám tělo oddychnout. Ale piju taky kontryhelový čaj a koupil jsem si jeřáb ptačí, ten užívala Prdeček a otěhotněla. Je to všechno přírodní, tak mi to neuškodí.

Kami, kruci, mrcha má ode mě zákaz, tak si tu nechci zítra nebo pozítří číst, že se ti spustila 😉

lenka_bohousek
autor
14. črc 2009

Tak kočky dobrou noc, jsem zase úplně grogy, padnu do pelechu a usnu.

Přežijte v pohodě ta vedra, já za vámi zase juknu, jakmile to půjde. Krásné sny 🙂

kkamca
14. črc 2009

Tak já taky popřeju dobrou noc..
Leni mrcha ještě nedorazila-zítra budu 33 DC tak je ještě čas..a já jak nasadila ten duphaston dýl tak to asi nepatrně oddálí--poposune mrchu.Teplota je pořád nízko 36.7 😒
Taky mám koupený jeřáb a maliník..tak jak se mrcha spustí hned si ho naordinuju 😀

kkamca
14. črc 2009

kdy už dorazí Dáša bez ní je taky nějak prázdno... ☹

moa
14. črc 2009

ahojte kocky ,tak uz asi vsetky spite 😔 sa mi konecne podarilo dostat sem a tu zasa nikto.
ako vidim ziadna nova tehu 😒 ale mozno uz skoro micha 😉 drzim palceky aby to vyslo
leni co ty ides na dovcu?no ved terba aj to trosku sa odreagovat a odychnut si 🙂
kkamca kedy si zobrala ten Duph?ja som ho nakoniec ani nezobrala a dnes sme boli u doki a povedala abych ho uz ani nebrala.
no ja idem 10.8 na HSG dost sa bojim aby to moc nebolelo ☹ no a potom podla vysledku bud na laparku alebo ale to az po dovo na IUI.radsej aby som na tu laparku nemusela 😉
tak drzim vsetkym palceky a hlavne nech uz tu je nejaka nova tehu 🙂

jaspina
15. črc 2009

Dobré ráno všem!
Leni nad tím jeřábem jsem taky přemýšlela.. když tak další měsíc.
Máte některá po tom, co doberete clositl, tak hned od dalšího dne nějaký výtok? Já jsem brala 3-5DC a dnes jsem šestý a mám.. tak nevím co to zas má být? 😕

samson
15. črc 2009

zdravím 🙂

jaspina - já ho mám také a podle mě to znamená, že se ti zvyšuje sliznice - urodilo se více folikulů

samson
15. črc 2009

sliznice by měla reagovat na počet folikulů - pokud je jich víc tak by měla být větší takže si myslím, že je to jen dobře - ale můžu to být jinak 😒

jaspina
15. črc 2009

Samson, děkuju moc 😉 Já jsem si právě říkala z čeho by to mohlo být - na OVU brzo.. tak už vím. Jsi hodná 🙂

kkamca
15. črc 2009

Čauky clostilky..
moa vzala jsem ho až 20 DC..na 10 dní
Dneska mě od rána bere podbřišek a zas špinim teplota klesa víc,takže mrcha fakt na spadnutí.Asi už začnu s jeřábem

moa
15. črc 2009

dobre ranko kocky 🙂
kkamca a mas ho 1xalebo si hu uz mala pred tym.
ak sa mozem spytat o com to tu pisete ten jerab,co to je ?necitala som uplne vsetko lebo by som tu nad tym musela sediet aj 2dni,tak nemam riadny prehlad 😉

kkamca
15. črc 2009

moa:toto byl můj druhý cyklus s duphastonem..ten jeřáb je na srovnání menses snad zkracuje i cykly a napomáhá otěhotnění..

moa
15. črc 2009

a to su kvapky alebo lieky?a kde sa to da kupit?
ja mam buduci cyklus bez liekov, ale chcela by som skusit nieco ,nejake hoemopatika alebo tak na skratenie cyklu a na skorsiu ovu,len neviem ci to funguje 1mesiac uzivania 😉

kkamca
15. črc 2009

moa:to jsou kapky.dají se sehnat v každém bylinkářství a čajích..Taky jsem už bez léků..proto zkusim jeřáb a maliník na plodný hlen .Jinak to se asi musí užívat delší dobu aby to mělo nějaký výsledek 😀

moa
15. črc 2009

ja som chcela dajako skratit cyklus lebo 10.8 idem na HSG a ak to bude zle tak doma potom na laparku.no a chcem si byt ista ,ze ak bude daco zle ,tak ked budem doma nebudem mat MS lebo vtedy sa laparka asi nerobi?
ale zasa teraz som mala ovu na 22DC a minule na 24DC ,keby sa to tak kazdy mesiac skoratilo bolo by ok.
co ty teraz ako dalej pokracujes? 🙂

kkamca
15. črc 2009

moa:ted čtu na diskuzi na jeřábu že nějaké holce se zkrátil cyklus na 22 dní hned po prvním měsíci užívání.. 🙂
No já pokud do září nebudu těhu tak pak mě čeká laparoskopie a dál by se vidělo dle výsledků-- 😒 doufám že už to nebude trvat příliš dlouho a začnou semnou něco dělat.
Já měla ovu při clostilu 15 DC..jsem zvědavá jak to bude bez clostilu jestli vůbec ovu dorazí

moa
15. črc 2009

no to si dobra ja po clostilu mala ovu az na 17DC,ale zasa ten dalsi mesiac po nom som mala riadny hlien a to ja nemavam a vou bola az na 24DC 😒 ale zasa aj to je zazrak ,ze vobec bola a ze sa akosy trochu dava dokopy 😉
uvidis bude dobre mozno bude na cas mozno o par dni neskor ale hlavne je,ze bude 😉
najhorsie na tom vsetkom je to cakanie na vysledky lebo vtedy nemozes robit nic len CAKAT a to neznasam,ale potom ked uz su a vie sa aspon daco a zacne sa robit potom je to uz ok .len uz aby sa daco podarilo 🙂

kkamca
15. črc 2009

moa:přesně tak.mě ty výsledkyzatim drtí..žádná náděj nic..ani ty léky nepomáhaj a to sem clostilu věřila.. ☹

wolfskinka
15. črc 2009

ahojte .. no som tu na skok, v robote s ami moc neda a doma mam comp v oprave

kkamca
15. črc 2009

moa tak ted očekávám že snad pomůžetřeba laparka..
wolfi čauky 🙂

moa
15. črc 2009

kkamca no ja tiez dufam,ze jedno z tych dvoch pomoze ale radsej bych bola aby na tu laparku nemusela,ale co ak budem musiet pojdem 😉

wolfi ahoj ako sa mas ?co nove u teba 😉

jaspina
15. črc 2009

Tak nevím, jestli se tam děje to co má, ale docela mě pobolívá břicho - vaječníky. Čekala jsem, že to bude bolet až tak kolem toho 14DC při ovu a ne hned po dobrání.. Asi se všemu divím, ale je to pro mě nové 🙂

dasa.77
15. črc 2009

ahoj holky.jsem tu jen na skok a poctive docitam.teprve jsem u 4.7. behem zitrka vas doctu a v patek uz pokecame 😉

michamicha
15. črc 2009

jéé, ahoj dášo 🙂 jak bylo na dovče 🙂

michamicha
15. črc 2009

holky mam dotaz, je možný že se objeví špinění když utrouš místo abych ho zaváděla budu polykat? protože v neděli večer jsem ho spolkla a v pondělí ráno jsem špinila, pak to přestala když jsem další pilule zaváděla... no a včera jsem ho zase spolkla večer a ráno opět špinění, takže ráno a v poledne jsem zaváděla a zase to přestává 😖 tak už fakt nevim...